Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Gezzzz... wygląda to po prostu ZABÓJCZO! Screeny działają na wyobraźnie. Zobaczcie choćby ten ostatni screen z heli. Widzicie tam jakiekolwiek miasto? Bo ja nie... Czekam z niecierpliwością, aż w sieci pojawi się jakaś mapka całego Los Santos z GTAV. BTW - tak z czystej ciekawości - w ile minut dało się przejechać w San Andreas z prawego dolnego rogu mapki (Los Santos lotnisko) do lewego górnego, tam powyżej San Ferro. 10-15 min?

Cieszę się niezmiernie z rozmiaru mapy i ze zróżnicowanego terenu, bo umówmy się - w czwórce miasto było słabe, bezbarwne i wg mnie nijakie. Niby Liberty City miało przypominać Nowy Jork, ale tak naprawdę trzecia dzielnica (odkrywana najpóźniej) była zupełnie niepotrzebna, a dwie pozostałe szybko się nudziły.

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6 zdjęciu od dołu widać f2000 chyba. Kolejna broń zaraz po ak47, tym pistoleciku i strzelbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć miało być tylko pierwsze miasto z GTA:SA a tu na jednym ze screenów widać napis vinewood- taki sam nie był aby w 3 mieście GTA:SA?

w czwórce miasto było słabe, bezbarwne i wg mnie nijakie. Niby Liberty City miało przypominać Nowy Jork, ale tak naprawdę trzecia dzielnica (odkrywana najpóźniej) była zupełnie niepotrzebna, a dwie pozostałe szybko się nudziły.

a jak dla mnie miasto z 4/EFLC* było właśnie świetne- w sam raz dla tego typu gry. Zgadzam się tylko, że 3 dzielnica była zbędna- było to coś w rodzaju sypialni dla pierwszych 2ch. Mimo wszystko klimat miasta z części 4 mi się podobał. Mam nadzieję, że teraz nie dadzą za dużo "simsowych dodatków" :P

*4 była nudna to fakt ale EFLC było genialne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będziemy mogli wchodzić w posiadanie nieruchomości, bo to duży minus dla mnie. Fajna sprawa kupić sobie domek jaki chcemy i mieć np.3 domy, aniżeli jeden. Cieszę się niezmiernie z wielkości mapy i z masy możliwości z których przyjdzie nam korzystać (tenis, golf, jazda na nartach itp.). Zapowiada się po prostu SUPER. Z tymi 3 postaciami mi pasuje, nie mam zastrzeżeń. "Powróci również telefon komórkowy, choć znajomi nie będą bez przerwy do nas wydzwaniać" - ohh jak dobrze, jak dobrze.. miałem dosyć ciągle dzwoniącego kuzyna, który zapraszał nas na kręgle :yucky:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem dosyć ciągle dzwoniącego kuzyna, który zapraszał nas na kręgle :yucky:

Szczególnie jak prawie robiłeś misję, albo uciekałeś od 10 minut przed glinami :)

Mnie tam najbardziej ciekawią te skoki ze spadochronem. Oznacza to bowiem, że będzie można wylądować w każdym zakątku mapy - na dachu każdego z budynków, czy np. na literze "V" z napisu Vinewood ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Na spokojnie do poczytania, na jutro. Solidna ekipa z tego forum... Link do pobrania mi nie działa, ale jest tam taka opcja jak download, gdzie niby mają przesłać na maila. Zobaczymy czy dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V Wychodzi wiosną 2013 r. Dokładna ogłaszana data przez Rockstara i na dodatek wpiszcie sobie w googlach gta v gameinformer gazeta 18 stron z nowymi screenami i ciekawostkami opłaca się spojrzeć Pozdro. Sowerby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V Wychodzi wiosną 2013 r. Dokładna ogłaszana data przez Rockstara i na dodatek wpiszcie sobie w googlach gta v gameinformer gazeta 18 stron z nowymi screenami i ciekawostkami opłaca się spojrzeć Pozdro. Sowerby

Loool, ziom, 4 strony w tym temacie są temu poświęcone...

Powiem że jestem sceptycznie nastawiony na trzy postacie, gdy była jedna łatwiej było się z nią zżyć, ale zobaczymy co z tego wyjdzie...Na wiosnę wychodzą większe hity niż na jesień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V Wychodzi wiosną 2013 r. Dokładna ogłaszana data przez Rockstara i na dodatek wpiszcie sobie w googlach gta v gameinformer gazeta 18 stron z nowymi screenami i ciekawostkami opłaca się spojrzeć Pozdro. Sowerby

:wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierniczę :) to jest seria gier któe absolutnie trzeba mieć mam na myśli (fifa, nba 2k i gry od rockstar) nie no masakra jakaś, po przeczytaniu wczorajszych inforacji w pracy od razu miałem :) "takie zjarsko" jakbym miał zaraz szczytować......... A najbardziej ucieszył mnie fakty (rozmiaru ) jaki jest rozbudowany świat, Absolutny must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko że świat ma być większy od RDR, SA i GTAIV razem ale nie tylko w rozumieniu jako przestrzeni mapy ale też budynków do których będziemy mogli wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te informacje mnie zjadły, ale zmartwiła za to jedna rzecz... Chodzi o granie 3 postaciami. Powinna być możliwość grania jedną, albo trzema, ale zobaczymy co z tego będzie, ja się trochę martwię jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie martwi jedno ze nie mozna kupowac posiadlosci i z tego co pisza mala customizacja postaci,obawiam sie ze bedzie malo sklepow i ciuchow.Reszta na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johna Marstona też nie mogliśmy customizować a i tak wszyscy chyba go polubili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do teraz spójrz na to, ile dodadzą... Golfy, tennisy, pokery nie pokery... Co do nieruchomości to dodali jeszcze że dadzą co innego, a customizacja postaci w GTA ograniczała się do zmiany ubioru (o ilość bym się nie martwił), zmiana fryzury itd.

Co do GTA 5 jest pewne, nie spieprzą tego co dodali w poprzednich częściach i się sprawdziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie martwi jedno ze nie mozna kupowac posiadlosci i z tego co pisza mala customizacja postaci,obawiam sie ze bedzie malo sklepow i ciuchow.

Nie przesadzajmy... Nie róbmy z GTAV kolejnego The Sims. Kupowanie nowych posiadłości nie ma sensu głównie dlatego, że nasi bohaterowie mają gdzie żyć i gdzie mieszkać. Ze względu na to, że liczba budynków, do których będzie można wejść zwiększy się, na pewno będziemy często wizytować bohaterów, którzy będą zmieniać swoje kanciapy. Customizacja postaci też nie ma zupełnie sensu - to nie Saints Row, gdzie możemy zrobić sobie dowolnego bohatera. GTA zawsze było silnie nastawione na osobowości bohaterów i tak też będzie w piątce ;)

Jedyne, co jest wielką niewiadomą to ta trójka bohaterów w jednym czasie. No bo jeśli będziemy grać jednym, to czy nie uciekną nam jakieś wydarzenia związane z drugim bohaterem? A może pod koniec gry zostanie nam tylko jeden bohater, a pozostała dwójka zginie (lub wyląduje w więzieniu)? Rockstar ma tutaj bardzo duże pole do popisu i jest to największa innowacja w rozgrywce, jaką przygotowali. GTA V musi być innowacyjne, by nie powielać schematów z IV. Też nie wiem, czy w tym kierunku droga. Will see :)

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem do góry co do customizacji postaci. Mi wystarczy zmiana ubioru (np. gdyby można było założyć sobie okularki, czapkę, t-shirt i spodenki) i może ewentualnie przypakowanie na siłce, czyli lekka zmiana naszego bohatera, a reszta (tatuaże, fryzura, solarium, salon piękności itp.) nie są mi potrzebne, ale jak będą to się nie obrażę.

Edytowane przez Ghostbuster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co jest wielką niewiadomą to ta trójka bohaterów w jednym czasie. No bo jeśli będziemy grać jednym, to czy nie uciekną nam jakieś wydarzenia związane z drugim bohaterem? A może pod koniec gry zostanie nam tylko jeden bohater, a pozostała dwójka zginie (lub wyląduje w więzieniu)? Rockstar ma tutaj bardzo duże pole do popisu i jest to największa innowacja w rozgrywce, jaką przygotowali. GTA V musi być innowacyjne, by nie powielać schematów z IV. Też nie wiem, czy w tym kierunku droga. Will see :)

Raczej o to bym się nie martwił, żadne ważne wydarzenia zapewne nas nie ominą, misje wykonywać będziemy my, zapewne będzie tak że kiedy będziemy grać jedną postacią to dwie pozostałe będą robiły swoje normalne zajęcia, Franklin zapewne będzie szukał kolejnego auta, Trevor będzie wciągał kolejną dawkę swych używek itp. Sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądało, bo to nowość w grach sanbox'owych. Już sobie wyobrażam jak sobie jadę jedym bohaterem wpadam do Amuu-Nation a tam inny z bohaterów ćwiczy sobie na strzelnicy ... taki ciekawy smaczek ... nic GTA V obowiązkowe do zakupu przedpremierowego :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak w GTA chodze tylko w garniaku. Żadne inne stroje mnie nie interesują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×