Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Adams ja bym się nie sugerował grafiką z trailerów, one zawsze są dopakowane, screeny pokazują jak to będzie mniej więcej wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Michael to taki Tony Soprano ;-) ten kumpel Franklina wygląda jak Jay-Z :-D natomiast Trevor przypomina mi Malkovicha ;-) dla mnie miazga ;-) już się nie mogę doczekać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie. Gierka zapowiada się na najlepszy tytuł tej generacji. Co tu więcej napisać. :D Zabieram się za oglądanie raz jeszcze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarpnął bym tę grę jak reksio szynke. A tak na serio nr.3 jest najlepszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie byłem zbytnio przekonany do grania 3 różnymi postaciami, ale po obejrzeniu tego trailera kupili mnie :D

Możliwe, że R* szykuje się na tak wielka rewolucję jak w czasach GTA 3.

P.S.

Trevor jest najlepszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ;) Trevor tym trailerem zjadł obu pozostałych :D ale ciekawie będzie przechodzić kilka razy tę grę, aby wszystko zobaczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing idealny - krótki trailer albo parę obrazków, a większość internetu doświadcza zbiorowego orgazmu ;)

Też czekam - mam nadzieję, że nie będzie kolejnego przesunięcia premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar pierdnie byle trailerem, i już internet się zabiera do zbiorowego fapania. Żeby nie było, że jestem hejterem, grę kupię na pewno, spodziewam się solidnego tytułu, ale zobaczyliście kilka minut trailerów i już wołać gra generacji? Hype, hype, hype, a 2013 zapowiada się tak grubo pod względem dobrych tytułów, że gta V może się nie znaleźć nawet w top 3 (jest Bio infinite, będzie beyond, walking dead season 2, dark souls II).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już się nie można pocieszyć? Jako, że sam nie piszę oczywiście, że to gra generacji, to rozumiem, że jeśli ktoś uwielbia te klimaty, to studio i tą serię może czuć się w siódmym niebie ;) ja tak się czuję i nie muszę się nikomu tłumaczyć, że jaram się jak szczerbaty na suchary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brzmiwtrzcinie: Sam wymieniłeś w większości tytuły które jeszcze nie wyszły, więc też bazujesz tylko na trailerach/zapowiedziach ;). Rockstar wyrobił sobie markę ciężką pracą i nawet takie szczątki informacji to wystarczająco żeby sobie duże nadzieje robić. Jest naprawdę mała szansa że gra będzie tylko "solidna". Niektórzy deweloperzy rzadko zawodzą i można im dać duży kredyt zaufania. Tak samo mogę dać ręke że nowy MGS czy The Last of Us będą miażdzyły :P

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to będzie zdecydowanie gra tej generacji a to dlatego, że do 17 sierpnia września grą tej generacji jest dla mnie GTA IV.

Trailery świetne. Będziemy mieli różne klimaty w jednej grze. Przy czwórce zrobili podobnie tylko rozbili grę na dodatki. Teraz wszystko to i więcej dostaniemy w 1 pudełku na premierę. Naprawdę Rockstar stara się godnie pożegnać tą generację konsol. Bardzo jestem ciekaw, czy dostaniemy jakieś większe dodatki fabularne do singla.

Grafiką jestem zachwycony. Wygląda fenomenalnie, ale jak się dokładnie przyjrzeć, to widać sporo uproszczeń. Dokładnie o to chodzi, by przy ograniczonych zasobach gra wyglądała super. Cieszy mnie paleta kolorów. GTA IV wydawało mi się trochę przytępione jeśli chodzi o kolory. Tutaj będzie zdecydowanie żywsza paleta kolorów. Obrazki z pustyni wyglądają super. Zdaję sobie sprawę, że na PS3 dostaniemy zapewne mniejszą rozdzielczość niż 720P, ale jak wcześniej pisałem, liczy się efekt końcowy.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka premiera jest 17 sierpnia? bo z tego co udało mi sie dowiedziec GTA V wychodzi 17... wrzesnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holy Fuck! Genialne!

Ja to chcę na PS4/PC.

Jezuu już chyba z milion razy było pisane że GTA V nie będzie na nextgeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezuu już chyba z milion razy było pisane że GTA V nie będzie na nextgeny

Tak samo jak VCS i LCS miały nie ukazać się na PS2 swego czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idealny gif dla posumowania fapujących :biggrin:

@Ponurak

Co innego port na mocniejszy sprzęt, a co innego konwersja na nową generację, chyba, że będą to najbrzydsze gry na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogą zrobić wydając GTA V na ps4 jako port z ps3, a nie jako pełnoprawną produkcję. Dać ją tylko do pss(jeżeli nadal taka nazwa będzie obowiązywać na ps4) za jakąś sensowną cenę, co z kolei zachęciło by do kupna nowej konsoli. Chociaż R* w sumie nie ma w tym żadnego interesu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

żadnego interesu? jeżeli ktoś kuipi gre na ps3, pogra, zmieni konsole, bedzie chciał w przyszłości wrócić do GTA V na PS4 i kupi gre z PSS to dla rockstar żaden interes? gra sprzedana x2 to chyba złoty interes :) btw, czy ktoś z Was orientuje się, czy będzie chociaż kinowa polonizacja?

Edytowane przez mati_bba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak w Sa zabijalem ludzi i robilem barykade zeby Karetka nie dojechala. To samo ze strazo pozarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×