Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z R* jak zwykle mistrzostwo.

Gra będzie wielka, nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś o premierze ?

Niezmiennie 17.IX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część V zdaje się być ideałem- połączyli motywy z VC, SA i trochę z IV - coś niesamowitego, szkoda, że dopiero jesienią premiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że się nie zawiode jak na GTA IV. W ogole to liczę że w GTA V pojawi się Radio z kultowymi kawalkami/zespołami jak np Queen,Freddy Merkury,Bonie Tiller itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich zespołów raczej nie uświadczysz. To wszystko tak się prezentuje, że nie ma opcji by to zawiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnym fanem tej serii, ale takiego hype`u jak teraz to nie miałem nigdy. Gra zapowiada się kozacko i nie ma opcji, żeby Rockstar to zwalił. Szykuje się gra wszech czasów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że się nie zawiode jak na GTA IV. W ogole to liczę że w GTA V pojawi się Radio z kultowymi kawalkami/zespołami jak np Queen,Freddy Merkury,Bonie Tiller itd

Wydaje mi się że zrobią radiostacje typu Classic czy 90'Hits, czy coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnym fanem tej serii, ale takiego hype`u jak teraz to nie miałem nigdy. Gra zapowiada się kozacko i nie ma opcji, żeby Rockstar to zwalił. Szykuje się gra wszech czasów?

Z określaniami gra wszech czasów bym się wstrzymał ;) GTA IV też sie fajnie zapowiadało a wyszło jak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z określaniami gra wszech czasów bym się wstrzymał ;) GTA IV też sie fajnie zapowiadało a wyszło jak wyszło

Tzn. co wyszło ? bo jak dla mnie to wyszła dobra gra, może nie tak bogata w pojazdy jak SA, ale z dobrą linią fabularną, aktorami, muzyką, dużym światem choć mało zróżnicowanym wiadomo dlaczego... + bardzo dobre dodatki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co wyszło ? bo jak dla mnie to wyszła dobra gra, może nie tak bogata w pojazdy jak SA, ale z dobrą linią fabularną, aktorami, muzyką, dużym światem choć mało zróżnicowanym wiadomo dlaczego... + bardzo dobre dodatki.

Dobra gra, która nie umywa się do swobody, rozbudowania i KLIMATU San Andreas, a jestem człowiekiem, który raczej nie przepada za wszystkim co jest "gangsta". GTA IV jest zbyt poważne, ma zbyt ciężki klimat i, przede wszystkim, jest cholernie mało zróżnicowane.

Liczę na to, że tutaj będzie o wiele lepiej i wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Obym się nie rozczarował jak to miało miejsce poprzednio. Dlatego podniecać się nie mam zamiaru. Mimo wszystko na tę grę czekam najbardziej w tym roku, tak jak pewnie większość z piszących w tym temacie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się genialnie. Po ukazaniu się nowych informacji i przeczytaniu wrażeń z prezentacji gra wyląduje u mnie w dniu premiery. Widać że Rockstar przyłożyło się do detali. Cieszy mnie że poprawili największe mankamenty z GTA4 czyli tragiczny model jazdy i model strzelania. Szkoda że do premiery jeszcze dość daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się akurat do wielu aspektów przeczepić w GTA IV ale model jazdy i strzelanie to przynajmniej według mnie jedne z lepszych elementów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Mi akurat model jazdy nie przypasował. Samochody bujały się jak stare łajby a te sportowe wyglądały wręcz komicznie. Wiem że chcieli pokazać możliwości ich silnika odpowiedzialnego za fizykę ale wg mnie trochę przesadzili. Co do strzelania to zdecydowanie bardziej pasował mi model z RDR był nieco usprawniony. Zwłaszcza chowanie za osłonami działało lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i się auta bujały ale taka jazda była przyjemna,a chyba to jest najważniejsze. Jeśli chodzi o model strzelania to według mnie nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za chwile prasówki obiegną internet, ale macie ode mnie przepremierowo: GRAND THEFT AUTO V W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ! (polskie napisy).

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem taką wiadomość od kumpla XD ale spójrzmy na to z dobrej strony...nie będzie postów o tym że R* nie szanuje naszego kraju i że nie ma wersji językowej...i będzie jakieś -50 postów o tym że trzeba się uczyć języka/nie powinno się uczyć jezyka bo wszystko powinno być w zrozumiałej formie itp itd ;D

Tak czy siak...nie kupię tej gry na premierę. Nie dlatego że jest słaba albo że się nią nie jaram...ale dlatego że do tej pory jeszcze nie przeszedłem GTAIV ( mimo że to nie ma nic do rzeczy )...seria GTA zawsze była takim sandboxem który nie do końca mnie odpowiadał mimo że grałem chyba we wszystkie części xD. Poczekam trochę po premierze na jakieś recki itp itd i stwierdzę dopiero czy warto kupić szybciej czy później.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja nie wyobrażam sobie, żebym 17 września nie mógł zagrać w GTA V :) A może nawet 16 września? Muve zacznie wysyłać w piątek? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak premiera jest w poniedziałek to muve często już w czwartek/środe potrafi wysyłać żeby gra była na weekend.

A jak premiera jest w tygodniu to wtedy gre dostaje sie zawsze dwa dni przed premierą ( tak przynajmniej miałem z NNK ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki offtop: wiadomo może coś czy będzie można zamówić z muve korzystając z kodu kompani graczy -50%? LA Noire i Max Payne miały taką możliwość z tego co pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żeby nie było tak jak z Bajoszokiem Nieskończonosze że przed premiera się okaże że jednak nie będzie xD

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na premierę nie ma sensu kupować... znając sklepy po około 2 tyg walną jakąś promocję i gra będzie 50zł tańsza ;)

ostatnio zauważyłem to z GOW4- na premierę ok 239 a pod koniec kwietnia już 189zł...

mam nadzieję, że tym razem nie będzie jak z Max Payne3, że napisy jakoś po pół roku dopiero od premiery tylko się wyrobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo że będzie ale tylko w wersji na PC XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... uprzedzili mnie ale co tam. MÓWIŁEM? MÓWIŁEM? A mówiłem, że gta 5 będzie pl ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×