Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

O.O podoba mi się chętnie wytnę tych wszystkich skur*ysynów minigunem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o śniegu? :biggrin: Dobry temat byłby z nartami, jakby udostępnili.

Edytowane przez Huubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla cierpliwych może warto wyczekać premiery w empiku. Z TLoU było tak, że w dniu premiery za 200 zetka puszczali i z tego, co się wygadał sprzedawca to ma być to powtarzane w wypadku większych premier (ale czy sięgnie GTA tego nie wiem). Jak do tego doda się jakąś grę na wymiane to można serio dość tanio wyrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ostatnio spodobal pomysl posiadania podwodnej bazy :D Fajnie by bylo miec taka nowoczesna chatke gdzies w wodnych glebinach. I po wspolnym napadzie ucieczka do takiej chalupki. Oj, bardzo mnie cos takiego kreci xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 I po wspolnym napadzie ucieczka do takiej chalupki. Oj, bardzo mnie cos takiego kreci xD

 

:D

 

Nie potrafię sobie wyobrazić co się będzie działo w tym temacie 17 września :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie był to wielki płacz i zgrzytanie zębów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

112 stron postów a do premiery pewnie z 10 się jeszcze uzbiera. The Last of Us dawno po premierze ma w tej chwili jakoś 150. Hype na GTA robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne z tą śnieżną lokacją ;) 

Fajne słoneczko, letnia koszula a tu nagle śnieg? Nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ogarnij jak temperatura się zmienia względem wysokości n.p.m. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa chciałbym to po polsku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście koleś kozaczy angielskimi słówkami w tym tekście za bardzo, ale mogę Ci to streścić: GTA V będzie zajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa chciałbym to po polsku :sad:

 

Ostatnie zdanie jest kluczowe - nowa generacja gier rozpocznie się 17 września :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście koleś kozaczy angielskimi słówkami w tym tekście za bardzo, ale mogę Ci to streścić: GTA V będzie zajebiste.

 

 

haha   :thanks: ziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko:

 

- Policja jest dużo inteligentniejsza niż w IV. Ostrzeliwuje z dużej odległości z większą skutecznością

- Różne reakcje kierowców - niektórzy gdy do nich strzelamy chowają się za kierownicą i próbują nas przejechać

- Sterowanie helikopterem nie zostało zmienione choć jest teraz znacznie dokładniejsze

- bardzo zróżnicowany świat

- bohaterowie są kompletnie różni

- recenzent został zmiażdżony i wypluty. Gra bajka 

 

Reszta to opis misji jakie gość przeszedł więc w sumie taki spoiler mały :)

Edytowane przez HuNtEr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem w spoiler, jakby ktoś nie chciał znać jakichkolwiek szczegółów o grze, jednak strasznie dużych spoilerów tu nie ma. Gościu opisuje parę misji, to udało mi się wyciągnąć z tekstu:

 

Większość misji można robić na swój sposób, tak jak było w poprzednich odsłonach, w sensie że nie tylko skryptowane akcje mogą wywołać efekt "WOW", również zwykłe rzeczy jak minięcie się o milimetry z ciężarówką. Są sensownie rozstawione checkpointy, więc można szaleć i próbować róznych rzeczy, a nie tak jak wcześniej stresować się tylko żeby nie skopać misji i rozpoczynać od nowa.

 

Gra informuje kiedy możemy zmienić bohatera i sugeruje który by się najlepiej w danej sytuacji sprawdził. Możliwe też że przy niektórych misjach będą się zmieniać automatycznie.

 

Miasto wygląda niesamowicie, szczególnie z pokładu samolotu. Jest bardzo dopracowane, kolorowe i widać przywiązanie do szczegółów z którego słynie Rockstar. Wielu takich małych rzeczy większość graczy może nie zauważyć, dlatego tak to cieszy.

 

Koło wyboru broni działa podobnie do tego z RDR, po parę broni w różnych kategoriach. Są też upgrade'y do broni. Snajperka może być wyposażona na przykład w celownik termiczny.

 

W systemie jazdy są bardziej odczuwalne różnice pomiędzy różnymi typami samochodów.

 

Inni kierowcy mogą pokazać środkowego gdy im przywalimy w auto :P

 

Podczas misji możemy spotkać postacie, które mogą na przykład wskazać cel lub podać wskazówki, te interakcje mogą u każdego wyglądać inaczej.

 

Helikopterem lata się podobnie jak w IV, ale poprawiono parę drobnostek; nie trzeba się już tak bardzo gimnastykować żeby wylądować.

 

W jednej misji gościu przypadkiem przejechał kojota, zanim zdążył go zauważyć, usłyszał tylko skomlenie i głuche uderzenie - mała rzecz, ale jak cieszy :)

 

Można strzelać na leżąco, tak jak w MP3 - w jednej misji nasz bohater robi to na skrzydle startującego samolotu

 

Samolotom może zgasnąć silnik, przy nadmiernym zwalnianiu.

 

W innej misji używamy broni kierowanej przez komputer by zestrzelić silniki samolotu i obrabować go.

 

Gościu mówi że to co widział nie zawiodło go w żadnym stopniu, spełniając wszystkie wymagania.

Edytowane przez adams1001
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Data dodania: 

2013-09-03 17:04:04

 Ostatnia aktualizacja: 

2013-09-03 19:44:57

Grand Theft Auto V będzie miało swą premierę na PS3 (PlayStation 3) i X360. Cena gry GTA 5 w dniu premiery to 249,99 zł. Kiedy premiera gry GTA 5 na PC? Tego jeszcze nie wiadomo."

źródło: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/983648,grand-theft-auto-v-data-premiery-17-wrzesnia-gta-5-ps3-x360-trailer-gameplay-kiedy-na-pc,id,t.html

 

Ciekawe ile prawdy w tej cenie... News świeży, więc może, może... ;)

Edytowane przez DonkotjoPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się doczekać tej gry nie mogę, ja pierdziele : D

rsggtavscreenshot345jpg-e94292_610w.jpg

przecież on wygląda jak Robert De Niro z "Gorączki". JARAM SIĘ OPOROWO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"
PCGames:

-Testowana była wersja na konsole XBOX360
-Gra wygląda jak na trailerach z lepszym wygładzaniem krawędzi.
-Żadnych przycięć animacji podczas 3 godzin testowania. "

A co z ps3 ja się pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dowalili z tym samochodem. Co tam przenoszenie samochodów z licencją z rzeczywistości do gier. R* woli robić na odwrót. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

PCGames:

-Testowana była wersja na konsole XBOX360

-Gra wygląda jak na trailerach z lepszym wygładzaniem krawędzi.

-Żadnych przycięć animacji podczas 3 godzin testowania. "

A co z ps3 ja się pytam?

 

Mając w pamięci RDR można mieć obawy o wersje na PS3 jednak liczę ze Rockstar nie popełni drugi raz tego błędu. Mimo wszystko stabilny framerate>grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

PCGames:

-Testowana była wersja na konsole XBOX360

-Gra wygląda jak na trailerach z lepszym wygładzaniem krawędzi.

-Żadnych przycięć animacji podczas 3 godzin testowania. "

A co z ps3 ja się pytam?

 

 

Heh, pewnie to co zawsze, czyli klapa, miejmy nadzieję, że ,,ukryta moc cella'' odbije się jedynie na nieco gorszych wizualiach względem ver. x360, a framerate będzie stabilny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×