Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mamusie oszukasz, tatusia oszukasz, żonę oszukasz, dziewczynę oszukasz, ale GTA nie oszukasz :biggrin:

The one and only :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko. Czekam jak większość z graczy na GTA V i zastanawiam się na zakupem wersji cyfrowej. Myślicie że duża będzie różnica w loadingach mając wersję na płycie BD (podobno instalacja 8GB) a wszystko na HDD. Jaką wersję wy kupujecie, co radzicie?

 

Zauważyłem, że w PSS jest chyba zwykła wersja bez dodatkowych DLC. Ciekawe czy np. DLC ze sterowcem, które widzę w niektórych sklepach będzie jakoś dostępne? Nawet odpłatnie? Generalnie wybaczcie podstawowe pytania ale ja NIC nie czytam o GTA i nie oglądałem ani jednego gameplay aby nie psuć sobie zabawy, nie widziałem  żadnych screenów (przypadkiem w newsach coś tam mi wpadło, ale wiecie o co mi chodzi). Widziałem jedynie ten pierwszy filmik z 2 listopada 2011, nic poza tym, nic w ruchu z samej gry. Tak wiem, jestem twardy. :)

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę wersje pudełkową, zamawiasz i masz, nie musisz ściągać nie wiadomo ile gb :D A i wersja pudełkowa jest tańsza z tego co widziałam :) Dlc pewnie będzie do kupienia, ale po co kupować jak można mieć za darmo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem wersje pudełkowe to faktycznie ta z PSS wychodzi BARDZO drogo a w sumie nic dodatkowego nie ma. Może skuszę się jednak na Edycję Specjalną? Niewiele droższa niż ta zwykła z PSS, kolekcjonerska chyba nie zawiera niczego dla mnie przydatnego. Jeszcze ponad tydzień na zastanowienie. Kurczę ale zleciał ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "DLC" i tak dupy nie urywa, to tylko sterowiec,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "DLC" i tak dupy nie urywa, to tylko sterowiec,,,

 

Może i lepiej, że nie urywa, ale popatrz na to z innej strony. Taki sterowiec w krajobrazie jak sobie pomykasz obrzeżami miasta to jednak zrobi wrażenie. Przyznaj? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale wg mnie sterowce będą tak czy siak, tylko, że ten będzie miał nazwę ATOMIC na boku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem wersje pudełkowe to faktycznie ta z PSS wychodzi BARDZO drogo a w sumie nic dodatkowego nie ma. Może skuszę się jednak na Edycję Specjalną? Niewiele droższa niż ta zwykła z PSS, kolekcjonerska chyba nie zawiera niczego dla mnie przydatnego. Jeszcze ponad tydzień na zastanowienie. Kurczę ale zleciał ten czas.

 

jak nic nie oferuje wersja z PSS? 

jest przecież sterowiec (DLC) i motyw a sama gra tańsza bo 140zł (piszę tu o oczywistej oczywistości czyli zakupie na spółkę).

 

ja tam wolę wersję cyfrową :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"M... wg mnie sterowce będą tak czy siak, tylko, że ten będzie miał nazwę ATOMIC na boku ;]"

Aaaa chyba, że tak!

 

"jak nic nie oferuje wersja z PSS? 

jest przecież sterowiec (DLC) i motyw a sama gra tańsza bo 140zł (piszę tu o oczywistej oczywistości czyli zakupie na spółkę)."
 
To ja coś nie doczytałem, muszę zaraz zajrzeć w jakiś opis na PSS bo nic takiego nie zauważyłem za pierwszym razem. Dzięki za wskazówkę!
PS: Niestety nie widzę w opisie nic o żadnym DLC do tego wydania za 279 PLN na PSS.
Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad wersją z PSS, ale chyba GTA wolałbym mieć w wersji pudełkowej (mimo, że wszystkie inne gry mam cyfrowe) no i jak opchnę PS3 na rzecz PS4, to ktoś będzie miał dobrą giere na start :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę opychał PS3, bo jeszcze pewnie sporo fajnych gierek się pojawi, ale GTA zawsze miało fajne pudełka :P No i jestem przeciwnikiem cyfrowej dystrybucji na rzecz czegoś co fizycznie posiadam i mogę sprzedać lub spuścić w klopie jeśli będę miał ochotę :biggrin: Czekam do premiery, preorder złożony. Mam nadzieje na coś lepszego niż GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"M... wg mnie sterowce będą tak czy siak, tylko, że ten będzie miał nazwę ATOMIC na boku ;]"

Aaaa chyba, że tak!

 

"jak nic nie oferuje wersja z PSS? 

jest przecież sterowiec (DLC) i motyw a sama gra tańsza bo 140zł (piszę tu o oczywistej oczywistości czyli zakupie na spółkę)."
 
To ja coś nie doczytałem, muszę zaraz zajrzeć w jakiś opis na PSS bo nic takiego nie zauważyłem za pierwszym razem. Dzięki za wskazówkę!
PS: Niestety nie widzę w opisie nic o żadnym DLC do tego wydania za 279 PLN na PSS.

 

 

PSS jest słabym źródłem informacji- ja ci mówię co jest bo kupiłem i widzę co mam na liście pobierania (samo pobieranie możliwe od 13.09): DLC, theme no i gra

 

 

 

 

  mogę sprzedać lub spuścić w klopie jeśli będę miał ochotę  :biggrin:

wersję cyfrową też możesz sprzedać a do tego nawet sprzedać i mieć grę dalej (poprzez deaktywację konsoli wia www i nigdy więcej nie logowanie się na konto gry w ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"PSS jest słabym źródłem informacji- ja ci mówię co jest bo kupiłem i widzę co mam na liście pobierania (samo pobieranie możliwe od 13.09): DLC, theme no i gra"

 

 

Dziękuję za informację! A w tym DLC jak byś był uprzejmy mi powiedzieć jest coś więcej niż sterowiec? Edycje pudełkowe mają jakieś garaże, samochody. Szkoda jakby tego w pełnej grze potem nie było. Nawet opcjonalnie do zdobycia/odblokowania. Pamiętam edycje kolekcjonerską do FarCry 3 i te dodatkowe misje, które były naprawdę ciekawe. Jak zależy mi na jakiejś grze to chciałbym mieć całą zawartość.

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy w temacie DLC - > były jakieś informacje na temat chęci wydania przez R* dodatków w stylu ballady o Tonym albo Lost & Damned?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację! A w tym DLC jak byś był uprzejmy mi powiedzieć jest coś więcej niż sterowiec? Edycje pudełkowe mają jakieś garaże, samochody. Szkoda jakby tego w pełnej grze potem nie było. Nawet opcjonalnie do zdobycia/odblokowania. Pamiętam edycje kolekcjonerską do FarCry 3 i te dodatkowe misje, które były naprawdę ciekawe. Jak zależy mi na jakiejś grze to chciałbym mieć całą zawartość.

 

jest dokładnie to samo co w preorderze pudełkowym czyli sterowiec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kessarath

Dodatki o których mówisz (poza sterowcem, który będzie w preorderze na zwykłą edycje) są dostępne tylko w edycji Specjalnej i Kolekcjonerskiej. Ale to kwestia czasu jak pojawią się na PSS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Singularity i Onion Knight za info. Własnie pomyślałem, że zawsze mogę kupić pudełkową kolekcjonerkę, użyć kodów i sprzedać fizyczne gadgety. Zawsze to jakieś wyjście, żeby mieć wszystkie DLC. Tak zrobiłem z FarCry 3. Nie wiadomo, czy DLC z wersji kolekcjonerskiej będzie jakoś do odblokowania? Czy nadal będą w grze? Tylko np. nie na początku? Szkoda tych wszystkich wyzwań dla samolotów czy dodatkowych ubrań czy co najgorsze samochodów.

RandyOrtonRKO właśnie ubiegłeś mnie odpowiadając na moje pytanie. :) Czy to potwierdzone informacje z tym dostępem do DLC z kolekcjonerki?

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  od dawna jest tak, że wszystko co jest w jakiś tam super wydaniach ląduje prędzej czy później na PSS- bo nie każdy chce/może kupić te super wersje a zawsze to dodatkowy zysk dla twórcy więc trzeba tylko trochę poczekać :D IMO warto bo nie ma tam nic co by było must have :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja pudelkowa jest tansza od cyfrowej? nie, jesli nie kupujesz samemu. Za cyfraka placisz 140 zl dzielac na 2 osoby tylko trzeba miec ofc cos miejsca na dysku, sa tacy co lubia miec pudelko a sa inni co wola miec po prostu gre i mniej zaplacic. A roznicy czy z plyty czy z dysku gramy to raczej nie ma, nie wiem jak jest ale skoro z plytki ma byc cos instalowane na dysku to z wersji cyfrowej tez. Sie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×