Skocz do zawartości
gulu74

Platoon: Dziadki

Rekomendowane odpowiedzi

Czego mamy się bać? Przegranej? Ty naprawdę tak poważnie traktujesz Battlefield'a, że sądzisz, iż bylibyśmy w stanie obawiać się przegranej w WIRTUALNEJ grze? Wybacz. Ja jeszcze mam życie poza grami.

Bardzo mi się podoba Twoje podejście. Na pewno będziemy się dobrze jutro bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wlasnej osobie mam prosbe do tak samo waszego jak i mojego plutonu (powtarzam PROSBE) o nieuzywanie mortara bedac przykitranym na respie za nie wiadomo czym. Jezeli nie chcecie jej spelnic to nic na to nie poradze i sie dostosuje.

Nie, nie, zapomnij. Prosiłem o to m.in. i zostałem odsądzony od czci i wiary. Lepiej tego nie ponawiaj, bo podzielisz mój los. :laugh:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wlasnej osobie mam prosbe do tak samo waszego jak i mojego plutonu (powtarzam PROSBE) o nieuzywanie mortara bedac przykitranym na respie za nie wiadomo czym. Jezeli nie chcecie jej spelnic to nic na to nie poradze i sie dostosuje.

Popieram. To chyba jest najbardziej idiotyczny sposób na zdobywanie fragów, jaki kiedykolwiek powstał. Toć to jest gorsze od boostowania. Uczucie, gdy dostajesz z moździerza od kolesia, który siedzi na drugim końcu mapy i ma staty 20:0 - bezcenne.

Edytowane przez Patjan566
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie aby ktoś od nas używał mortara. Jest tylko kilku supportów a ja jestem jednym z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uspokójcie się, jak tak dalej pójdzie, jutro na meczu będzie takie napięcie, że padną wszystkie serwery od Australii po Hawaje. Wy będziecie koty darli, a my chcemy pograć :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie aby ktoś od nas używał mortara. Jest tylko kilku supportów a ja jestem jednym z nich.

Gralem moze z raz z ludzmi od was z plutonu i nie wiem czy gracie czy nie ja poprosilem o to osoby ktore ewentualnie to robia mozdzierz moze byc ale nie przesadzajmy z tym zeby go uzywac z respa reszta to dla mnie swiateczna ryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba się trochę pomyliłeś przyjacielu. Jakieś filmiki mające napędzić Was na mecz, splendor jaki mamy uzyskać po pokonaniu Was? Kim Wy jesteście? Zejdźcie trochę na ziemię. Loża szyderców panów po 30-tce z wydatnymi brzuchami? A Twoja interpretacja mojego ostatniego postu, jest tak niepoważna i śmieszna. Tego typu gadka może jest skuteczna w przedszkolu Twojego syna, tutaj nie przejdzie. Chyba definitywnie musimy postawić na sobie krzyżyk, bo do porozumienia to my raczej nie dojdziemy.

Po pierwsze nie jestem Twoim przyjacielem a na pewno nim nie byłem po drugie o jakich ty filmach mówisz ? jeszcze raz podkreślam że napędzałem na mecz rymem i słowami w nim zawartymi no ale to trzeba się wsłuchać w słowa po trzecie nie jesteśmy żadną lożą szyderców a po za tym nie boimy się pokazać naszych prawdziwych masek :thumbsup: po czwarte skąd Ty wiesz że mój syn chodzi do przedszkola :rofl: jakoś nie przypominam sobie żebym go tam zapisał. A po piąte widzę że nerwy Ci już puszczają ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uspokójcie się, jak tak dalej pójdzie, jutro na meczu będzie takie napięcie, że padną wszystkie serwery od Australii po Hawaje. Wy będziecie koty darli, a my chcemy pograć :biggrin:

:rofl: Będzie walka tysiąclecia. Czyli dużo gadania, jakieś tam przygotowania, a pewnie nie uda się wszystkim wejść na serwer. Dlatego dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loża szyderców panów po 30-tce z wydatnymi brzuchami?

Ja mam w battlelogu zdjęcie w profilu wiec możesz zobaczyć jaki ze mnie " Pan po 30 z brzuchem".

PS: Polecam też zobaczyć zdjęcie kolegi Diben07 też niezły z niego grubasek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniósłbym się do tego, ale... wolę jednak aby nastał pokój. Teraz i na zawsze! :biggrin:

Do zobaczenia na polu bitwy. Żołnierze! :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj godz 21:00 zaczynamy od CQ a dowodzącym całym sparingiem w grze będzie Warez81 a ja będę niestety przyglądał się waszym potyczkom z boku. My jako pierwsi wybieramy mapę "przeprawa przez sekwanę " i "Drużyna B" wchodzi jako pierwsza na serwer a pozostali dołączają na Wareza81 lub jego kompanów z drużyny. Po wejsciu na serwer i znalezieniu się w odpowiedniej drużynie zmieniajcie status na prywatny. To raczej wszystko z mojej strony myślę że reszta wyjdzie w praniu :thumbsup:

Drużyna A

Ela_Pawel210 Brak

lamuracza HS

krecik71 Brak

Kufir_pl HS

Drużyna B

Warez81 HS

Diben07 HS

KOZIOLWARSZAWA HS

Ventaro ?

Drużyna C

Owczar.pl HS

Sieluss HS

ingrid_colt brak

R-rumcajs brak

Rezewowi gracze zastąpią niobecnych w danych drużynach bez konkretnych przydziałów

13.B0L0 HS

14.dabolek1 HS

15.kremulek_pl ??

16 Morbod79HS

Edytowane przez gulu74
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie było by dobrze ustalić również taktykę ewentualnego opuszczania serwera przez kilka osób z jednej drużyny w sytuacji, gdy po dołączeniu wszystkich 24 graczy składy będą wymieszane. Inaczej nie będzie możliwości korygowania składu drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie było by dobrze ustalić również taktykę ewentualnego opuszczania serwera przez kilka osób z jednej drużyny w sytuacji, gdy po dołączeniu wszystkich 24 graczy składy będą wymieszane. Inaczej nie będzie możliwości korygowania składu drużyny.

Dzięki trafna uwaga faktycznie może się tak stać że składy się wymieszają więc zrobimy tak że z drużyny C dwóch opuści serwer i będzie czekało w menu gry na zaproszenie od dowódcy zespołu. Jeżeli zdarzy się tak że dołączą do nas nieproszeni goście to proponuję aby nie rozpoczynać meczu i poczekać aż grzecznie opuszczą serwer no chyba że będzie to połowa składu to niestety trzeba będzie zmienić serwer.

Takie małe sprostowanie jeżeli dołączy do nas 2-3 obcych to wysyłamy im info na PSN z prośbą o opuszczenie serwera. Dzięki Kuba_K_2

Edytowane przez gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem się odmeldować na meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy grają dziś mecz muszą byc aktywni pół godziny przed meczem! Mamy do ustalenia kilka szczegółów. Rezerwowi prosze aby tez byli online, bo nie wierze ze wszyscy z listy sie pojawia :/ Naładujcie HS i wypijcie dobrą kawkę ;)

Edytowane przez warezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak tam na polu walki....ehhhhhhhhh

Pomoglbym bo cos tam juz potrafie :blush: ale nie mam jak :ermm:

Troche za wczesnie ta ustawka :blink:

oj, widze z raportow bitewnych ze jak na razie to wszystkie pojedynki mamy wtopione...:unsure:

next time..next time :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za grę. Tobie Warez szczególnie. Udało się nam ogarnąć to wszystko. Komunikacja (ta tekstowa, męcząca) była jak trzeba. Łapaliśmy porozumienie co do wszelkich zmian itd. w mig. Sama organizacja, była bardzo męcząca. Problemy pojawiły się, gdy trzeba było zmienić tryb, serwer. Dopiero chyba za 3 razem udało się wejść wszystkim i to tylko dlatego, że był to serwer australijski, a tam z kolei pojawił się lagi... :down:. (Dlatego w przyszłości powinniśmy umówić się na jeden tryb i tłuc go do upadłego. :)) No ale cóż. Na ten europejski przy Rushu wchodziło zbyt dużo randomów. Nic jakoś to wyszło. Dziękuję Wam za udział i liczę, że uda nam się teraz poprawić wzajemne relacje. :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za grę. Tobie Warez szczególnie. Udało się nam ogarnąć to wszystko. Komunikacja (ta tekstowa, męcząca) była jak trzeba. Łapaliśmy porozumienie co do wszelkich zmian itd. w mig. Sama organizacja, była bardzo męcząca. Problemy pojawiły się, gdy trzeba było zmienić tryb, serwer. Dopiero chyba za 3 razem udało się wejść wszystkim i to tylko dlatego, że był to serwer australijski, a tam z kolei pojawił się lagi... :down:. No ale cóż. Na ten europejski przy Rushu wchodziło zbyt dużo randomów. Nic jakoś to wyszło. Dziękuję Wam za udział i liczę, że uda nam się teraz poprawić wzajemne relacje. :thumbsup:

Dzięki za relację bo niestety ja musiałem to wszystko oglądać z boku ale najważniejsze że sparing się udał i o to nam wszystkim chodziło :thumbsup:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się grało, jednak pokój pełen ludzi nie pozwala dobrze ogarnąc tego co dzieje sie na ekranie. Czekam na kolejne mecze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem trzeba się zabrać za poprawę gry zespołowej bo niestety u nas to leży. W dniu wczorajszym dostaliśmy cenną lekcję gry i mam nadzieję że następnym razem stawimy większy opór przeciwnikowi :D . Mimo wszystko dziękuję wam jak i PS3Site za to że mimo wielu spraw, które nas dzieliły udało się przeprowadzić ten sparing i mam nadzieję że nie ostatni :D

Pozdrawiam

gulu

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za grę. Tobie Warez szczególnie. Udało się nam ogarnąć to wszystko. Komunikacja (ta tekstowa, męcząca) była jak trzeba. Łapaliśmy porozumienie co do wszelkich zmian itd. w mig. Sama organizacja, była bardzo męcząca. Problemy pojawiły się, gdy trzeba było zmienić tryb, serwer. Dopiero chyba za 3 razem udało się wejść wszystkim i to tylko dlatego, że był to serwer australijski, a tam z kolei pojawił się lagi... :down:. (Dlatego w przyszłości powinniśmy umówić się na jeden tryb i tłuc go do upadłego. :)) No ale cóż. Na ten europejski przy Rushu wchodziło zbyt dużo randomów. Nic jakoś to wyszło. Dziękuję Wam za udział i liczę, że uda nam się teraz poprawić wzajemne relacje. :thumbsup:

Rowniez dziekuje za cenna lekcje taktyki bitewnej :) Bylo ciezko z tymy serwerami ale jakos to bylo i juz teraz wiem ze potrenujemy i poprosimy na rewanz. Chcialbym wyroznic fantastyczna gre Cruella (mam nadzieje ze dobrze napisalem) w twoim zespole, naprawde "One man Army" ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziadki :)

Na początku także chciałbym podziękować Wam za grę, grało się przyjemnie chociaż trochę monotonnie :)

Co do samej gry, to ja jako Wasz przeciwnik zauważyłem kilka kwestii, pozwolę sobie o tym napisać, a potraktujecie i zrobicie z tym co chcecie.

- Po pierwsze gracie bardzo chaotycznie, co doskonale było widać na rushu na mapce Szczyt Damavand (czy jak ona się tam nazywa). Głównie podczas gdy byliście po stronie atakujących. Będę generalizować ale tak chyba będzie najłatwiej wytłumaczyć to co zauważyłem. Do rzeczy. Atakując każdy leci na pałę w kierunku punktów do wysadzenia. Lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie aby poszczególne plutony atakowały razem. Z tego co ja widziałem jak tylko ktoś z was się odrodził ruszał sam do przodu.....źle. Chociażby dlatego, że takie osoby jak ja spokojnie mogły Was wyłapywać ze snajperki. Jak biegną 4 osoby z plutonu raczej wszystkich nie ściągnę i ktoś się przemknie.

- Moździerz.... czy naprawdę warto blokować jedną czy dwie osoby (bo nie wiem ile osób nawalało, ale jedna na pewno) aby strzelała z tego gdy wymierne korzyści są praktycznie żadne? Może wpadnie kilka kili, ale czy to w znaczącym stopniu przybliża Was do wygranej na Rashu zwłaszcza jak jesteście po stronie atakujących. Szczerze wątpię, kwestia jest więc do przemyślenia. Gdybyście się bronili, można wtedy pomyśleć o użyciu moździerza.

- Obrona wychodzi Wam zdecydowanie lepiej. Co pokazaliście na mapie Kanały, ale pytanie ile w tym miał zasługi pojazd LAV (nie pamiętam czy tak się nazywa, chodzi o to przeciwlotnicze, którym kosiliście piechotę).

- Granatniki. Była o to zadyma... ok nie ważne. Ale wielu z Was nawala granatnikami przez co nie ma możliwości leczenia swoich kumpli. Rozumiem, jedną czy dwie osoby ale sporo z Was z tym biegało.

- Jak ktoś z Was oberwie, ale nie zginie nie czeka na to aż podskoczą mu punkty życia (bu uleczony raczej nie zostanie, gdyż medycy mają granatnik zamiast apteczki), tylko leci na pałę z myślą może się uda. W ten sposób oddajecie nam punkty.

- Nie korzystacie z pojazdów w rozważny sposób. Wiele razy widziałem, jak ktoś z Was ucieka z pojazdu, zostawiając go z pewnymi zniszczeniami po czym nasi gracze go naprawiali i byliśmy pojazd do przodu. Nie naprawiacie także swoich pojazdów.

- Podczas podboju, jak przejmiecie flagę chowacie się ciągle w jednym miejscu. Nie wiem jak inni ale u mnie oczywiste jest, że jak ktoś mnie załatwi i wiem gdzie jest po zaraz po odrodzeniu lecę ubić takiego kolesia. I niestety w 95 % przypadków ta osoba nadal tam była. Zalecałbym jednak rotacyjne zmienianie pozycji na których obstawiacie dany punkt, zwłaszcza jak już kogoś z tego miejsca zabiliście.

Było jeszcze kilka innych kwestii ale nie tak istotnych.

Powyższe uwagi nie mają na celu w jakikolwiek sposób Was obrażać ani nic z tych rzeczy. Mam nadzieję, że potraktujecie to jako konstruktywną krytykę. A dlaczego postanowiłem się tym z Wami podzielić, bo im lepiej Wy będziecie tym będziecie lepszym przeciwnikiem dla nas, a dzięki temu i my będziemy się sporo uczyć :)

Mam nadzieję, że niebawem przyjdzie nam znowu zagrać.

Gdyby, ktoś z Was był zainteresowany jakimiś nieoficjalnymi ustawkami to zapraszam. Możemy pograć DM albo SQDM.

Pozdrawiam.

KutkuS-1983

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KutkuS dzięki za cenne uwagi i za to że pokazałeś nam dobitnie co musimy poprawić :thumbsup:

Pozdrawiam

gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nigdy nie miałem okazji grać w tak dużym gronie polskich graczy, chętnie bym się dołączył do gry.

PSN ID: Leon-z-Poczty

Battlelog: saprolegnia

Wiek: 31 latek

HS jest ale raczej nie korzystam.

W związku z tym, że jest dziecko i żona muszę być wyrozumiały co do czasu gry pardon.gif również pracuję na 3 zmiany tak więc z dostępnością może być różnie ale raczej codziennie jestem on line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×