Skocz do zawartości
gulu74

Platoon: Dziadki

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzyłem, coś na Wasz wzór, tu na forum. Jest już 3/4 składu, więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Będzie się działo! :thumbsup:

EDIT: Mamy już gotowy skład. Jeszcze może się coś zmieni tylko w kwestii rezerwowych.

U nas idzie jak po grudzie :/ . Ponad 50 chłopa i nie ma kto grać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas idzie jak po grudzie :/ . Ponad 50 chłopa i nie ma kto grać ...

To mnie trochę zmartwiłeś... Ale i z tej sytuacji jest wyjście. W razie czego dołączą do Was ludzie... od nas :D. Mamy już nadkomplet. :) Pomieszamy się, czy coś w tym stylu. Ale na razie nie ma tematu. Walczcie o swoją pewną 12-tkę.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę zmartwiłeś... Ale i z tej sytuacji jest wyjście. W razie czego dołączą do Was ludzie... od nas :D. Mamy już nadkomplet. :) Pomieszamy się, czy coś w tym stylu. Ale na razie nie ma tematu. Walczcie o swoją pewną 12-tkę.

Spoko jeszcze laski nam nie trzeba więc damy radę:D . Ale dzięki za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie ale nie bede mial w swieta netu, wiec na nastepna to na 100%, byle nie w sylwestra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas idzie jak po grudzie :/ . Ponad 50 chłopa i nie ma kto grać ...

Damy rade thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy rade thumbsup.gif

..no bo jak my nie damy to kto???? :teehee:

Ja bym chcetnie zagral ale...planowac gry nie mam szans....a druga sprawa, ze ostatnio grac nie moge...ciagle, doslownie co gre mnie wywala z rozgrywki :-(

Gra idealnie zaczyna chodzic dopiero po 3 w nocy....jak sadze ma to zwiazek z mniejsza iloscia grajacych osob.....cos dziwnego :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, termin dziwny. 2gi dzień świąt... Panowie... większość z nas zapewne będzie ten dzien spędzać z rodziną, np. ja. A powiem , że chętnie bym zagrał ale nawet się żony nie pytam bo obiecalismy sobie święta bez kłótni ;) pozatym akurat w ten dzień idę na roczek do szwagra. Kurde ... może zobaczę i przy deficycie naszych dołączę ale wątpliwa sprawa.

B0L0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Date wybralem wlasnie taka z prostego powodu ze wtedy wszyscy jestesmy w domu. Ja na przyklad zapowiedzialem zonie ze bede gral z wyprzedzeniem i jest ok :thumbsup:

Jestesmy zbieranina roznych ludzi wykonujacych rozne zawody wiec nigdy nie bedzie tak ze wszyscy mamy czas w tym samym czasie. Ja na przyklad nigdy nie bede mial wolnego weekendu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, termin dziwny. 2gi dzień świąt... Panowie... większość z nas zapewne będzie ten dzien spędzać z rodziną, np. ja. A powiem , że chętnie bym zagrał ale nawet się żony nie pytam bo obiecalismy sobie święta bez kłótni ;) pozatym akurat w ten dzień idę na roczek do szwagra. Kurde ... może zobaczę i przy deficycie naszych dołączę ale wątpliwa sprawa.

B0L0

Wszystko jest zrozumiałe ale zawsze mogę Ciebie dopisać do listy rezerwowej :D .

..no bo jak my nie damy to kto???? :teehee:

Ja bym chcetnie zagral ale...planowac gry nie mam szans....a druga sprawa, ze ostatnio grac nie moge...ciagle, doslownie co gre mnie wywala z rozgrywki :-(

Gra idealnie zaczyna chodzic dopiero po 3 w nocy....jak sadze ma to zwiazek z mniejsza iloscia grajacych osob.....cos dziwnego :-(

Mam podobny problem że mnie non stop wywala z gry no ale licze ze z nowym patchem sie to zmieni lub w koncu cos drgnie z moim netem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spojrzałem na datę i godzinę rozgrywki i stwierdzam, że będę już wtedy w swoich 4 kątach i będę mógł spokojnie zagrać, tak więc pisze się na sparing :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulu dopisać możesz , a nóż ... widelec ;)

OK wrzucam Ciebie na rezerwe :D

Tak spojrzałem na datę i godzinę rozgrywki i stwierdzam, że będę już wtedy w swoich 4 kątach i będę mógł spokojnie zagrać, tak więc pisze się na sparing :whistling:

Miło wiedzieć że możemy na Ciebie liczyć bo dawno nie byłeś z nami

Lista uczestników sparingu z plutonem PS3Site 26.12.2011 godz. 21:00 :

Podstawowi gracze

1.Diben07

2.KOZIOLWARSZAWA

3.R-rumcajs

4.Warez81

5.krecik71

6.Owczar.pl

7.Sieluss

8.Ventaro

9.Kufir_pl

10.gulu74

11.lamuracza

12.dariusz77

Rezewowi gracze

13.ingrid_colt

14.Ela_Pawel210

15.B0L0

16.dabolek1

17.kremulek_pl

18 Mirutermi

19 Morbod79

Panowie przypominam że gramy podbój i szturm tym samym składem z małymi wyjątkami oczywiście :D

Pozdro

gulu74

A ha jeszcze wszelkie reklamacje uwzględniam do jutra a później to tylko wypadek losowy was usprawiedliwia :D

Edytowane przez gulu74
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna ważna informacja ustaliłem z Imperatorem że to my wybieramy jako pierwsi CQ a oni wybierają pierwszą mapę na rush

Edytowane przez gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna ważna informacja ustaliłem z Imperatorem że to my wybieramy jako pierwsi CQ a oni wybierają pierwszą mapę na rush

hmmmm....w sumie...co za roznica co kto itd? :pardon:

Macie jakies preferencje co do map? Mi tam w zasadzie wszystkie pasuja...jedynie troche za duzo bieganiny jest na tych dodatkowych karkandach...a tak to wszedzie USAS mloci zboze az milo he he :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam na bieżąco Waszą tablicę. Piszecie tam o ustaleniach dotyczących broni. To bardzo ważne, a ja po prostu o tym zapomniałem, więc proponuję aby wypieprzyć DAO, USAS-y, (chodzi mi o te wybuchające bobki na dystans) są też te normalne krótkodystansowe pociski, ale po prostu nie korzystajmy z tego. Wywalmy też granatniki. Proponuję nie korzystać z latarek, ale jak ktoś chce, to z lasera już tak (on akurat jest dobrze zbalansowany). To samo z moździerzem i MAV-em. Zostawiłbym rakiety, czyli bazooki i pochodne. Czymś trzeba niszczyć pojazdy, na piechotę też się przydają, poza tym jest to integralna część wyposażenia inżyniera. MAV już można zastąpić np. znacznikiem odrodzeń. Skonsultujcie to i napiszcie odpowiedź tu bądź w naszym wątku, w dziale ustawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego banowac cos co jest w uzytku na codzien. Ja na codzien gram USAS-em i wlasnie nim glownie zamierzam grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego iż to nie jest broń na kulki tylko na jakieś wybuchające bąki. Karabiny są bardziej wymagające i nie pozwalają na ubijanie 3, 4 osób jednocześnie strzelając w ciemno, przynajmniej nie tak często. Gwarantuję Ci, że to nie będzie fajny mecz jak wszyscy wyskoczą wyposażeni w USAS-y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie jakiś sprawdzony schemat dołączania do serwera w taki sposób, żeby utworzyć te dwa oddzielne teamy? Później nie przy pełnych składach nie powinno mieszać, chodzi mi o sam start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego iż to nie jest broń na kulki tylko na jakieś wybuchające bąki. Karabiny są bardziej wymagające i nie pozwalają na ubijanie 3, 4 osób jednocześnie strzelając w ciemno, przynajmniej nie tak często. Gwarantuję Ci, że to nie będzie fajny mecz jak wszyscy wyskoczą wyposażeni w USAS-y.

szczególnie conquest/rush na operacji metro, która z pewnością miłośnicy USASa zaproponują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie jakiś sprawdzony schemat dołączania do serwera w taki sposób, żeby utworzyć te dwa oddzielne teamy? Później nie przy pełnych składach nie powinno mieszać, chodzi mi o sam start.

Cóż ja w PS3S wielokrotnie organizowałem wspólne mecze i do tej pory nie udało się stworzyć gry w której będzie cały serwer na którym będą sami znajomi. Przede wszystkim dlatego, że nie udało się zebrać w jednym momencie 24 osób nastawionych na tę samą grę. Liczę że się uda, jak będzie? Zobaczymy. Podstawową kwestią jest to, aby był on pusty. Jest ich pełno w każdym trybie, wystarczy przewinąć.

szczególnie conquest/rush na operacji metro, która z pewnością miłośnicy USASa zaproponują :)

Ja lubię Metro. Jedna z moich ulubionych map. Jednak podłożenie ładunku na Rushu na przedostatnim B, często jest niewykonalne (przy wyrównanych teamach) właśnie przez USAS-y. Dlatego jeśli nie dojdziemy do konsensu w tej kwestii, to do sparingu nie dojdzie, przynajmniej nie przy moim udziale.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie jakiś sprawdzony schemat dołączania do serwera w taki sposób, żeby utworzyć te dwa oddzielne teamy? Później nie przy pełnych składach nie powinno mieszać, chodzi mi o sam start.

Jest jedna metoda aby jeszcze stworzyć drużyne w menu gry :D . Trzeba trzy odoby zaprosić jeszcze w meny gry gdzie tworzycie juz drużynę no i w tym miejscu da się swobodnie porozmawiać ( można zaprosić max. trzy osoby ) i ta osoba, która zaprasza wyszukuje wolnego serwera aby się wbić razem ze wszystkimi z drużyny ale musicie wcisnąć kólko bo inaczej was podzieli na dwa zespoły . Jak narazie nie mamy innej metody a i tak najlepiej jest zgrać się ze wszystkimi i wejść na serwer wspólnie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpiszcie mnie do rezerwy: mirutermi

jak będę online i będziecie mieli braki kadrowe, to chętnie wspomogę :thumbsup:

a co do wszelkich rygorów i ograniczeń, to porponuję potraktować wasz pierwszy mecz zapoznawczo i dla zabawy. Nie gracie w jakimś turnieju, żeby tak się spinać.

Jeżeli uda mi się z Wami zagrać, biorę odblokowanego wczoraj usasa i napieram. Najwyżej mnie wypierdzielicie z gry i z plutonu :whistling:

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpiszcie mnie do rezerwy: mirutermi

jak będę online i będziecie mieli braki kadrowe, to chętnie wspomogę :thumbsup:

Nie ma problemu jak znam życie to napewno rezerwa będzie wykorzystana :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam na bieżąco Waszą tablicę. Piszecie tam o ustaleniach dotyczących broni. To bardzo ważne, a ja po prostu o tym zapomniałem, więc proponuję aby wypieprzyć DAO, USAS-y, (chodzi mi o te wybuchające bobki na dystans) są też te normalne krótkodystansowe pociski, ale po prostu nie korzystajmy z tego. Wywalmy też granatniki. Proponuję nie korzystać z latarek, ale jak ktoś chce, to z lasera już tak (on akurat jest dobrze zbalansowany). To samo z moździerzem i MAV-em. Zostawiłbym rakiety, czyli bazooki i pochodne. Czymś trzeba niszczyć pojazdy, na piechotę też się przydają, poza tym jest to integralna część wyposażenia inżyniera. MAV już można zastąpić np. znacznikiem odrodzeń. Skonsultujcie to i napiszcie odpowiedź tu bądź w naszym wątku, w dziale ustawki.

Musimy te kwestie przedyskutować :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam na bieżąco Waszą tablicę. Piszecie tam o ustaleniach dotyczących broni. To bardzo ważne, a ja po prostu o tym zapomniałem, więc proponuję aby wypieprzyć DAO, USAS-y, (chodzi mi o te wybuchające bobki na dystans) są też te normalne krótkodystansowe pociski, ale po prostu nie korzystajmy z tego. Wywalmy też granatniki. Proponuję nie korzystać z latarek, ale jak ktoś chce, to z lasera już tak (on akurat jest dobrze zbalansowany). To samo z moździerzem i MAV-em. Zostawiłbym rakiety, czyli bazooki i pochodne. Czymś trzeba niszczyć pojazdy, na piechotę też się przydają, poza tym jest to integralna część wyposażenia inżyniera. MAV już można zastąpić np. znacznikiem odrodzeń. Skonsultujcie to i napiszcie odpowiedź tu bądź w naszym wątku, w dziale ustawki.

Tak, swietna mysl, wywalmy wszystko zostawiajac jedynie noze...no moze wprowadzajac dla urozmaicenia...łuki.:pardon::scare:

Moim zdaniem powinno sie grac tym czym nas natura obdarzyla...albo po prostu odpalmy sobie multi dooma i po sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×