Skocz do zawartości
gulu74

Platoon: Dziadki

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu pyskówki przed meczem jak na walkach bokserskich rofl.gif Gwarantuje ci kolego ze my nie będziemy startować w żadnych profesjonalnych zawodach bo my mamy rodziny i kariery zawodowe a nie tylko sprawdzian w poniedziałek biggrin.gif.

Nie życzę sobie również tekstów typu

Tak tylko problem w tym, że Ci biedacy przy tych porąbanych zasadach ze spawnu nie wyjdą... :laugh:

Nie dogadamy sie co do zasad? Spoko. Jest dużo plutonów którzy nie będą mieli swoich zachcianek z dupy wziętych.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, Cyra, jeszcze taki przytyk do Ciebie. Czytałem, że w przyszłości myślicie o dołączeniu do jakiejś ligi. Tam mają miejsce jakieś zasady, ale widzę, że nie wiesz jakie są plany Twojego plutonu. :pardon:

Szczegółów nie znam. Gram dla zabawy, ale kolegom z plutonu życzę powodzenia w walkach klanowych, czy też ligowych :thumbsup:, ja się na takie coś nie piszę.

Chętnie poczytam o wynikach sparingu, jeżeli wogóle ze sobą zagracie.

Gulu: dzięki za wypisanie. Z innym plutonem chętnie zagram. :thumbsup: A, i to nie żadna forma protestu, tylko po prostu nie lubię takich spinających się ludków. Albo gramy tym czym bozia dała, albo, tak jak chce na was wymusić kolega Imperatore, w BF3 ala CS :down:

ps. a właśnie: wczoraj grałem z ludźmi z plutonu Imperatore, i jak tylko dołączyłem to od razu zmyli się z mojej drużyny. Nie wiem, ale chyba nie lubą DPL (chociaż było nas kilku po obu stronach), ale w sumie grało się całkiem miło :laugh:

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z ludźmi z plutonu Imperatore, i jak tylko dołączyłem to od razu zmyli się z mojej drużyny. Nie wiem, ale chyba nie lubą DPL (chociaż było nas kilku po obu stronach), ale w sumie grało się całkiem miło :laugh:

Nie chcieli abyś poznał ich tajną taktykę polegającą na użyciu tylko noża i pudełka zapałek teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak dla rozluźnienia tematu :biggrin:

Edytowane przez gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dab kila postów wcześniej pisał bym odpuścił, więc to zrobiłem, ale Wy dalej mącicie. Ja chętnie wchodzę w pusty dialog z plebsem, ale przeważnie nic on nie daję. Dlatego proszę, Warez - wróć już do mycia talerzy w tej swojej Irlandii, a po pracy lepiej bierz się do roboty i ćwicz w pocie czoła strzelanie USAS-em.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warez - wróć już do mycia talerzy w tej swojej Irlandii, a po pracy lepiej bierz się do roboty i ćwicz w pocie czoła strzelanie USAS-em.

No właśnie z tchórza awansowałeś na żałosnego tchórza. Gratuluję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. a właśnie: wczoraj grałem z ludźmi z plutonu Imperatore, i jak tylko dołączyłem to od razu zmyli się z mojej drużyny. Nie wiem, ale chyba nie lubą DPL (chociaż było nas kilku po obu stronach), ale w sumie grało się całkiem miło :laugh:

To tylko potwierdza:

DZIECINADA

:rofl:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMPERATORE_PL wez się ogarnij. Ludzie z tego "plutonu" maja zony, dzieci i OBOWIAZKI rodzinne. Mamy w nosie statystyki, jakies ligi itp. Gram malo, bo jesli juz mam wolny czas to spedzam go wspolnie z zona. Wiec idz do innych dzieci im wjechac na ambicje u nas to nie przejdzie chłopczyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieli abyś poznał ich tajną taktykę polegającą na użyciu tylko noża i pudełka zapałek teehee.gif

walili równo z usasa i to nie tylko do mnie :down:.

a co do usasa, to cudo nie zabawka. Wczoraj w końcu trochę pograłem i ciągle miałem banana na twarzy, bo kosi aż miło. Wszystkim polecam :thumbsup:. Jeszcze tylko 2 kille i będę miał tą osławioną amunicję odłamkową (stare czasy z BC2 się przypominają):biggrin:

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znaleźlibyście czterech chętnych na kilka rundek z ExP w Squad Rush 4vs4? Tak na szybko, dzisiaj lub jutro ok 21?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znaleźlibyście czterech chętnych na kilka rundek z ExP w Squad Rush 4vs4? Tak na szybko, dzisiaj lub jutro ok 21?

Popytam później to dam Ci znać :thumbsup:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. a właśnie: wczoraj grałem z ludźmi z plutonu Imperatore, i jak tylko dołączyłem to od razu zmyli się z mojej drużyny. Nie wiem, ale chyba nie lubą DPL (chociaż było nas kilku po obu stronach), ale w sumie grało się całkiem miło :laugh:

mirutermi a ja mam Cie w znajomych i nie raz już razem graliśmy i nikt nie wychodził :D dziś z siodema się ustawiliśmy na wieczorne granie, także po 21 dołączaj jeśli będziesz online :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie zagram, mysle ze mam nawet kompanow, tylko bardziej 22-23, pasuje Wam? Moze byc dzisiaj

z gory mowimy, ze nie jestesmy wyjadaczami jesli chodzi o squad rush, bardziej podboj jest katowany :) ale chetnie sie sprawdzimy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 22 mogłaby być. Też nie gramy za często Rusha ani Squad Rusha, ale jest to jedyny tryb, w którym można się podzielić stronami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirutermi a ja mam Cie w znajomych i nie raz już razem graliśmy i nikt nie wychodził :D dziś z siodema się ustawiliśmy na wieczorne granie, także po 21 dołączaj jeśli będziesz online :)

do Ciebie dołączyłem, ale byłeś w przeciwnej drużynie :confused: . Twoi współplutonowicze kilkanaście sekund po moim dołączeniu wyszli z 4 osobowego składu :pardon:. Graliśmy dalej, ale zostałem się bez przydziału. A całą grę, jak pisałem miło wspominam :thumbsup:

Dołączyć do Was wcale nie jest tak łatwo, nie raz już próbowałem. :rolleyes:

Edytowane przez cyra22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro spróbujemy wbić się na serwery australijskie z wiadomości jakie otrzymałem od lMPERATORE wynika że nie ma problemów z komunikacją a także brak lagów, warto przetestować ten sposób bo może okazać się że to będzie świetny sposób na wspólną bezproblemową grę

Pozdrawiam

gulu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przestaniecie minusować, to rzeczywiście nie ma po co grać. To w założeniu nie ma być kibolska ustawka, tylko normalny sparing, więc proszę - ogarnijcie się.

Jeśli chodzi o sam sparing, to przypominam o zasadach 26.12.11 g. 21. Conquest (podajcie mapę) trzy rundy w tym trybie. Następnie Rush (zmiana serwera rzecz jasna). Wybieramy "Przeprawę nad Sekwaną". Tu również trzy rundy. Po rozegraniu w sumie sześciu rund kończymy zabawę. Jeśli ktoś z Waszych albo naszych będzie chciał dalej grać, to ok, ale sparing zgodnie z umową, jego wynik zamknie się po tym czasie. Zwycięstwo w rundzie oznacza 1 punkt. Remis 3-3 oznacza, że mecz jest nierozstrzygnięty, więc wtedy możemy zagrać ew. jeszcze jedną, siódmą rundę.

Kwestia organizacyjna - największy problem. Próbowaliście kiedyś grać teamem 12 osób z plutonu? To jeszcze jest w miarę łatwo zrobić, ale stworzyć mecz 12 vs 12 już dużo trudniej. Osoba, która jako pierwsza wchodzi do gry, nie może nikogo zapraszać praktycznie do końca loadingu danej mapy. Pozostaje przez to mało czasu, by zebrać całą drużynę. Dlatego najlepiej i najszybciej jest wtedy, gdy kolejni gracze podpinają się pod tego pierwszego wybierając join session.

Skoro to mecz 12 vs 12, to grę zaczynamy tylko jeśli wszyscy gracze są na swoich miejscach, chyba że uznamy, że pierwszą runda posłuży jako Warm-up i ci którzy dołączą, będą już się bawić, a w międzyczasie dołączą pozostali. Jeśli nie (bo przecież to będzie Wasza mapa). To w sytuacji gdy jeden zespół jest skompletowany, a drugi jeszcze nie, to ten pierwszy CZEKA do momentu, gdy serwer będzie zapełniony przez właściwe osoby. Pytanie co jeśli do gry wmiesza się jakiś random. Gramy mimo to? Czy wychodzimy z gry?

Jak widać jest o czym dyskutować i zachęcam Was do skupienia się na tym problemie. Zostawiając na boku hate jaki kierujecie w naszą stronę, jeśli tego nie uczynicie, to nie grajmy wcale. Od rozstrzygania, która nienawiść jest mocniejsza jest las i ustawki właśnie, ale te KIBOLSKIE, a to nie ten adres, przykro mi. I szukając motywacji na ten mecz wybieracie ją w innych wytworach. Próba odnajdywania jej w twórczości Paktofoniki jest lekko żałosna i godzi w pamięć Magika.

Dalsze hejtowanie naszych postów, oznacza rezygnację ze sparingu z Waszej strony.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem stroną w konflikcie, ale wydaje mi się, że niestety to Ty podsycasz negatywne emocje. Pawie od samego początku szantażujesz opuszczeniem spotkania, do tego te kilka niefortunnych postów sprzed kilku dni na pewno nie przysłużyło się tworzeniu dobrego klimatu wokół spotkania. Co do plusów i minusów, nie wszyscy zaglądają regularnie na forum, czasami dostaje się po czasie, w miarę jak kolejne osoby odwiedzają temat. Nie wierzę w jakieś złośliwe działania Dziadków, nasze niedawne, ekspresowo zorganizowane spotkanie pokazało, że gulu i chłopaki wykazują sporo dobrej woli.

Wracając do tematu, czyli Waszego jutrzejszego spotkania, można by spróbować "przyblokować" sloty na serwerze. Chodzi mi o to, że kolejne dołączające osoby zamiast wypełniać po kolei squady od Alpha, przez Beta w dół listy, będą tworzyły kolejne i zmieniały status na prywatny (jest to możliwe już przy dwóch członkach squadu). Może by się udało "oszukać" system i zminimalizować prawdopodobieństwo dołączania randomów.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem stroną w konflikcie, ale wydaje mi się, że niestety to Ty podsycasz negatywne emocje. Pawie od samego początku szantażujesz opuszczeniem spotkania, do tego te kilka niefortunnych postów sprzed kilku dni na pewno nie przysłużyło się tworzeniu dobrego klimatu wokół spotkania. Co do plusów i minusów, nie wszyscy zaglądają regularnie na forum, czasami dostaje się po czasie, w miarę jak kolejne osoby odwiedzają temat. Nie wierzę w jakieś złośliwe działania Dziadków, nasze niedawne, ekspresowo zorganizowane spotkanie pokazało, że gulu i chłopaki wykazują sporo dobrej woli.

Wracając do tematu, czyli Waszego jutrzejszego spotkania, można by spróbować "przyblokować" sloty na serwerze. Chodzi mi o to, że kolejne dołączające osoby zamiast wypełniać po kolei squady od Alpha, przez Beta w dół listy, będą tworzyły kolejne i zmieniały status na prywatny (jest to możliwe już przy dwóch członkach squadu). Może by się udało "oszukać" system i zminimalizować prawdopodobieństwo dołączania randomów.

Nie wiem czy miałeś Kubo okazję wejść na ich tablicę. Jeśli nie, to (nie)zachęcam do lektury. :) Z kolei Twój pomysł dotyczący blokowania slotów jest bardzo ciekawy i warto z niego skorzystać. Może to rzeczywiście pomoże. :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przestaniecie minusować, to rzeczywiście nie ma po co grać.

Dalsze hejtowanie naszych postów, oznacza rezygnację ze sparingu z Waszej strony.

A skąd pomysł że to my kolego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miałeś Kubo okazję wejść na ich tablicę. Jeśli nie, to (nie)zachęcam do lektury. :) Z kolei Twój pomysł dotyczący blokowania slotów jest bardzo ciekawy i warto z niego skorzystać. Może to rzeczywiście pomoże. :thumbsup:

Po pierwsze na naszej tablicy umieszczamy co chcemy i od niej proszę się odczepić no chyba że mam wspomnieć jak to namawiasz swoich chłopaków aby Ciebie plusowali i oczywiście wiadomo kogo przy okazji minusowali przy czym sam nagminnie ładujesz w moją osobę minusy jak tylko widzisz że mam za dużo plusów i nagle żalisz się jak małe dziecko, któremu zabrano zabaweczkę że jakoby my robimy jakiś atak na Twoją osobę :angry:. Dla nas "Dziadków" takie działania jak Twoje są żałosne ... Po drugie jako pierwszy utwór zacytowany przez ze mnie aby zmobilizować moją ekipę jest WWO - damy radę co nawet nie raczyłeś podać a po trzecie Paktofonika - jestem bogiem też była przytoczona przez ze mnie aby zmobilizować a nie prowokować no ale Ty znowu odwracasz sytuacji i pokazujesz że nie mamy szacunku do osoby Magika z czym nie mogę się zgodzić bo to znowu jest Twoja prowokacja w naszą stronę chcesz przez to pokazać jacy to my niby jesteśmy źli i niedobrzy coś mi się wydaje że żujesz w wyimaginowanym wiecie Star Wars gdzie istnieje tylko dobro i zło gdzie tym dobrym to niby Ty jesteś na a tymi złymi niby My mamy być ale w życiu jest trochę inaczej i chyba jeszcze musisz się tego nauczyć. Na koniec dodam skończ toczyć tą wojnę bo do niczego ona nas nie prowadzi !!!

Pozdrawiam

gulu

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha prosze tylko o jedno- definicje kibola :D

chlopak nasluchal sie kaczora Donalda i powtarza, wiadomosci i internet robia ci gowno z mozgu- sory ze tak doslownie

Edytowane przez KOZIOLWARSZAWA
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta sytuacja ma miejsce tylko w Waszym wątku. Zachęcam do przeczytania całości, a nie skupianiu się tylko na mojej osobie, bo do sparingu została doba. A Wy póki co nie podejmujecie dialogu nt. szczegółów jego organizacji.

Gulu w tamtym wpisie na Battlelog a propos plusów nie pojawiło się zachęcanie do minusowania Was. A jeśli tak uważasz, to pokaż mi ten fragment.

hahaha prosze tylko o jedno- definicje kibola :D

chlopak nasluchal sie kaczora Donalda i powtarza, wiadomosci i internet robia ci gowno z mozgu- sory ze tak doslownie

Żenujący poziom zaczynacie przenosić z Battleloga na forum. Gratuluję.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczanie jest raczej proste. 0 20;50 powinny juz w menu BF potworzone 3 druzyny, po 4 graczy. Gdy tylko serwer zostaje wybrany, wtedy szef teamu dolacza cala druzyna na serwer. dolaczajac na serwer kazdy naciska KOLKO i wtedy nie zmienionym teamem jestesmy na serwerze

ty prezentujesz najbardziej zalosny poziom, wiec nie powiniennes w ogole zwracac komus uwagi na ten temat. droczysz sie jak dzieciak, prowokujesz, zaczepiasz, chyba zyjesz tym konfliktem i wstajesz rano z misja dokuczenia komus i zbierania jakis smiesznych plusow.

tak mnie rozbawil twoj post ze musialem tak zareagowac. masz pojecie o czym piszesz?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujący poziom zaczynacie przenosić z Battleloga na forum. Gratuluję.

A to nie ty twierdziłeś że myje gary tylko dlatego ze mieszkam w IRE? Nie wypowiadaj sie na temat poziomu zanim sam czegoś nie pokażesz. Poza tym ja myślę ze ty chyba jesteś jakimś masochistą? Za każdym razem gdy się chłopaki uspokajają ty znowu tu coś piszesz, robiąc z siebie clowna i potem się dziwisz ze cały pluton z ciebie wali.

Edytowane przez warezz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×