Skocz do zawartości
gulu74

Platoon: Dziadki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nigdy nie miałem okazji grać w tak dużym gronie polskich graczy, chętnie bym się dołączył do gry.

PSN ID: Leon-z-Poczty

Battlelog: saprolegnia

Wiek: 31 latek

HS jest ale raczej nie korzystam.

W związku z tym, że jest dziecko i żona muszę być wyrozumiały co do czasu gry pardon.gif również pracuję na 3 zmiany tak więc z dostępnością może być różnie ale raczej codziennie jestem on line.

Witam jak tylko zwolnią się miejsca to dam Ci znac

Rozmawiałem z liderem plutonu Expendables na temat jakiegoś sparingu w nowym roku no i ustaliśmy wstępną datę na 14 lub 15 stycznia :thumbsup:. Pierwotny plan jest aby zagrać CQ bo z rush'em był ostatnio problem i trzeba było grać na serwerach AUS. Do sparingu potrzeba tak jak ostatnio 12 chętnych do podstawowego składu no i oczywiście rezerwowi. Zgłoszenia proszę przysyłać do dnia 05.01.2012 ( tak jak ostatnio na forum) a 06.01.2012 podam wstępne składy abyśmy mogli zacząć trenować

Pozdrawiam

gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optuję za 15 stycznia (niedziela), gdyż w sobotę może być ciężko z ludźmi, np ze mną :biggrin:

Wstępnie się piszę jako chętny. Zapewne będzie trzeba jeszcze potwierdzić, nie?

Do tego czasu może potrenujemy w jakiś w miarę stałych składach? I opiszmy tutaj jakąś w miarę prostą (acz skuteczną) taktykę.

Może unikniemy w ten sposób dostania batów jak ostatnio :whistling:

Do boju :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14go nie dam rady. 15go chetnie pod warunkiem ze po ogloszeniu skladu bedzie on trenowal taktyke druzynowa az do czasu meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kremulek

2.R-rumcajs

3.Warez81

4.Ingrid_colt

5.koksiu1989 - rezerwowy

Kolejni chętni proszę kopiować listę i dopisywać się wraz kolejnym nr.. Tak jak pisałem w poprzednim poście zapisy do 05.01.2011. Warez bardzo dobrze zaznaczył że istotna kwestia treningów oczywiście jeżeli któryś z was ma ochotę zmierzyć się z ExP a nie ma czasu na trening taktyczny to proszę nie dopisywać się do listy bo nieobecność na trzech treningach będzie skutkowała przeniesieniem do rezerw. Od w/w reguł nie ma odwołania ponieważ ten sparing potraktujmy poważnie i nie chodzi o to żeby wygrać ale pokażmy że umiemy grać zespołowo :thumbsup:

Pozdrawiam

gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kremulek

2.R-rumcajs

3.Warez81

4.Ingrid_colt

5.koksiu1989 - rezerwowy

6.B0L0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kremulek

2.R-rumcajs

3.Warez81

4.Ingrid_colt

5.koksiu1989 - rezerwowy

6.B0L0

7.MICHASpl

8.BabelEZD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kremulek

2.R-rumcajs

3.Warez81

4.Ingrid_colt

5.koksiu1989 - rezerwowy

6.B0L0

7.MICHASpl

8.BabelEZD

9.Diben07

10.Ventaro

11.KOZIOLWARSZWA - jeszcze nie wiem co bede robil dokladnie 14/15 ale wstepnie tak

12.gulu74

Edytowane przez gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kremulek

2.R-rumcajs

3.Warez81

4.Ingrid_colt

5.koksiu1989 - rezerwowy

6.B0L0

7.MICHASpl

8.BabelEZD

9.Diben07

10.Ventaro

11.KOZIOLWARSZWA - jeszcze nie wiem co bede robil dokladnie 14/15 ale wstepnie tak

12.gulu74

Rezerwa:

13. Ela_Pawel210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kremulek

2.R-rumcajs

3.Warez81

4.Ingrid_colt

5.koksiu1989 - rezerwowy

6.B0L0

7.MICHASpl

8.BabelEZD

9.Diben07

10.Ventaro

11.KOZIOLWARSZWA - jeszcze nie wiem co bede robil dokladnie 14/15 ale wstepnie tak

12.gulu74

Rezerwa:

13. Ela_Pawel210

14. jakcyt

Edytowane przez jakcyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kremulek

2.R-rumcajs

3.Warez81

4.Ingrid_colt

5.koksiu1989 - rezerwowy

6.B0L0

7.MICHASpl

8.BabelEZD

9.Diben07

10.Ventaro

11.KOZIOLWARSZWA - jeszcze nie wiem co bede robil dokladnie 14/15 ale wstepnie tak

12.gulu74

Rezerwa:

13. Ela_Pawel210

14. jakcyt

15. Kufir_PL (Ja tez nie wiem czy tego dnia będę dostępny. ale zawsze chętnie pogram gdy tylko będę mógł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś polecił mi przeczytanie tego tematu na tym dawno nie odwiedzanym przeze mnie forum. Na początku się przedstawię; Jestem Gedeon1974 lider klanu JSP (ale zabrzmiało :) ) a prywatnie 37 latek...grający od dosyć dawna w BFy. Niektórzy mnie tu jeszcze pamiętają :)

Poczytałem, pooglądałem i poczułem do Was sympatię. Podoba mi się Wasze podejście do zabawy. Jeśli mielibyście ochotę pograć lub pogadać ludźmi którzy mają podobne podejście do sprawy, a (tylko troszkę) więcej doświadczenia w tym wszystkim oraz organizowaniu rozgrywek. Zapraszam na swoje podwórko: http://battlefieldfun.yum.pl/forum/ temat JSP.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że mój post nie zostanie usunięty.

PS.

To nie jest żadna reklama, rekrutacja czy też próba przejęcia użytkowników, jedynie grzeczne zaproszenie :)

Edytowane przez Gedeon1974
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś polecił mi przeczytanie tego tematu na tym dawno nie odwiedzanym przeze mnie forum. Na początku się przedstawię; Jestem Gedeon1974 lider klanu JSP (ale zabrzmiało :) ) a prywatnie 37 latek...grający od dosyć dawna w BFy. Niektórzy mnie tu jeszcze pamiętają :)

Poczytałem, pooglądałem i poczułem do Was sympatię. Podoba mi się Wasze podejście do zabawy. Jeśli mielibyście ochotę pograć lub pogadać ludźmi którzy mają podobne podejście do sprawy, a (tylko troszkę) więcej doświadczenia w tym wszystkim oraz organizowaniu rozgrywek. Zapraszam na swoje podwórko: http://battlefieldfun.yum.pl/forum/ temat JSP.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że mój post nie zostanie usunięty.

PS.

To nie jest żadna reklama, rekrutacja czy też próba przejęcia użytkowników, jedynie grzeczne zaproszenie :)

Witam serdecznie.

Jak już pewnie zauważyłeś jestem założycielem "Dziadków" i też mam 37 lat ( jak ten czas zap...la ) . Dzięki za zaproszenie do wspólnej zabawy oraz dyskusji :thumbsup: na pewno z czasem skorzystamy z Twojej propozycji :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza nawiasem, skoro macie tutaj pluton a nie klan....to nie widzę przeszkód żeby pomóc Wam gdybyście mieli ewentualne braki kadrowe na mecze. Wystarczy napisać i pomożemy :)

Pozdrawiam i wszystkiego co dobre w nadchodzącym Nowym Roku 2012 życzę !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kremulek

2.R-rumcajs

3.Warez81

4.Ingrid_colt

5.koksiu1989 - rezerwowy

6.B0L0

7.MICHASpl

8.BabelEZD

9.Diben07

10.Ventaro

11.KOZIOLWARSZWA - jeszcze nie wiem co bede robil dokladnie 14/15 ale wstepnie tak

12.gulu74

Rezerwa:

13. Ela_Pawel210

14. jakcyt

15. Kufir_PL (Ja tez nie wiem czy tego dnia będę dostępny. ale zawsze chętnie pogram gdy tylko będę mógł)

16. Morbod 79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza nawiasem, skoro macie tutaj pluton a nie klan....to nie widzę przeszkód żeby pomóc Wam gdybyście mieli ewentualne braki kadrowe na mecze. Wystarczy napisać i pomożemy :)

Pozdrawiam i wszystkiego co dobre w nadchodzącym Nowym Roku 2012 życzę !

Dziękować no i oczywiście Tobie też życzymy wszystkiego naj dużo zabawy i obyśmy się spotkali w tym 2012 :thumbsup: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisz,a przenieśliśmy sie na jakieś inne forum ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że cenzura działa no to super że na tym forum panuje jeszcze ustruj z poprzedniej dekady hehehe to ja mam taką prośbę aby moją skroną osobę też wyautować z tego forum bo nie zamierzam się tutaj udzielać !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>>CENZURA<<<

Edytowane przez kakaroto
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chetnie wstapilbym do waszej ferajny

Ropuch1964

Lat 48

HS dziala jak diabli

Wlasny serwer

No i checi do zabawy

Moj kolega tez jest chetny do wspolnej gry

FestungPosen

Lat 36

HS dziala

Jestesmy z Poznania gramy najchetniej w podboj ale mozemy tez grac w cokolwiek, odpowiedx prosilbym najlepiej na PS 3 bo tam jestem najczesciej Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×