Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się udało ukończyć grę, ale dopiero po raz pierwszy.

Jednak najlepsza klasa jaką mi się gra to Soldier. Hunter jest również dobry, ale jednak Soldier to jest to co lubię.

Zresztą każdym można grać tak samo, tylko swoje specjalne zdolności mają różne i talenty dla postaci, które są przeznaczone czasami dla danego typu broni.

Ale nie przeszkadza to w bezproblemowym ukończeniu gry.

Swoją drogą, z tego co ludzie narzekają, że gra nie posiada prawie w ogóle fabuły, zakończenie bardzo mi się podobało. Może nie jest jakieś wybitne i super skomplikowane, ale wystarczające.

W dodatku nutka, która leci podczas napisów końcowych również jest świetna! Ale nie będę podawać nazwy, bo fajnie ją usłyszeć podczas napisów po raz pierwszy.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w związku z tym , że log z questami przechodzi od drugiego gracza i nie można ich wykasować , za online się wezmę po skończeniu pierwszy raz gry - ewentualnie jak może między czasie to naprawią - ale giera wypasik, nie jest co prawda dla wszystkich, trzeba trochę ten klimacik postnuklearny lubić :)

Ahh... Właśnie dla tego niechętnie będę grał COOP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie chetnie zagram, tylko jak juz raz przejde gre po prostu stworze sobi nową postać (żeby ciekawiej było) i wtedy multi coop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też ostrzec niektórych przed graniem w multi, bo niektórzy ludzie grają tylko po to, żeby uprzykrzyć życie innym, czyli będą zgarniać wszystkie itemy.

Jest to cholernie denerwujące, szczególnie jak robiło się jakiegoś trudniejszego questa z dłuższą drogą dojścia do niego.

Radzę uważać, i najlepiej grać ze znajomymi, albo po prostu na splicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. O co dokładnie chodzi z tym przejmowaniem questów? Jak dostane questa od kogoś na wyższym lvlu to nie będę mógł gry ukończyć? Czy jak, bo boicie się grać i dostawać nowe zadania, ale nie dokońca wyjaśniliście czemu tak niedobrze jest dostać czyjeś questy. Sam jeszcze nie grałem, i chciałbym uniknąć usuwania save z gry i zaczynać jeszcze raz. Wiec, jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja niechce się przekonać na własnej skórze jak to jest więc narazie nie wchodze go gry online - czekam jak ktoś to zrobi i coś napisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to ciekawi bo gra przychodzi jutro i pewnie zagram od razu ale tez moj ziomek w Polsce juz ja zamowil i jak jemu dojdzie to bedziemy grac razem. Czy to znaczy ze questy ktore ja odkrylem pojawia sie tez u niego? Czy mozemy grac od nowa oboje czy on jakby dolacza do mojej gry? Jakie sa opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak jest ze ten co mam mnejszy level dostaje do questloga questy tego wiekszego levelu co troche fabule wypacza moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi online wygląda tak:

Ktoś zakłada grę, nieważne na jakim levelu, może to być 1lvl, a może to być 41lvl.

Znajomy dołącza się do nas, lub obca osoba i w tym samym momencie dostaje wszystkie nasze obecnie wykonywane questy, których dołączająca się osoba nie ma.

Czyli jeśli mamy log pełen questów, a dojdzie ktoś świeży, to będzie również miał log pełen tych samych questów. Muszę przyznać, że psują to trochę zabawę jak potem chcemy grać w singla.

Tak samo wygląda w odwrotną stronę. My się dołączamy do kogoś, to otrzymujemy listę wszystkich questów od hosta.

Ja miałem takiego pecha, że dołączyłem mając 19lvl, i mało questów, a wgrało mi do loga wszystkie questy do końca gry.

Zapewne host przeleciał się po lokacjach i pozgarniał wszystko co się tylko dało.

Jedyny plus takiego czegoś, to że jak potem gramy to można od razu robić kilka questów za jednym razem w danej lokacji i nie trzeba wiecznie biegać w te i wewte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty o trofeach przeniesione do tematu o trofeach i niech tak zostanie bo nastepne znikna calkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem. choć zainstalowałem je równie z pierwszym odpaleniem gry (i po prostu tam jeszcze nie doszedłem) to i tak myślę że 22zł to nie jest ogromny wydatek na dodatkową lokację z zombie ;)

i gra jest dłuższa + nowe dropy i większy exp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Defeated the Rakk Hive, the Vault Boss, Sledge, Krom, or Flynt in a co-op game"

Jak dla Mnie to jest trof żeby zabić jednego z Boss'ów w Co-Op...

Nic specjalnego. Trof ukryty

Szukamy (ja i thestorm) ludzi do grania co-op (level 20-26)

Piszcie na PSN: Domin15 /// Thestormcrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Defeated the Rakk Hive, the Vault Boss, Sledge, Krom, or Flynt in a co-op game"

Jak dla Mnie to jest trof żeby zabić jednego z Boss'ów w Co-Op...

Nic specjalnego. Trof ukryty

Szukamy (ja i thestorm) ludzi do grania co-op (level 20-26)

Piszcie na PSN: Domin15 /// Thestormcrusher

Nie szukamy -.-

Ktos mi powie o co chodzi z trofeum "12 Days of Pandora" czy jakos tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zadajcie pytania dotyczące pucharków w tym temacie? Już cwir przeniósł poprzednie.

Mimo wszystko odpowiem.

12 Days of Pandora

You need kills with certain weapons.

12 Assault Rifle kills

11 Pistol kills

10 Shotgun kills

9 SMG kills

8 Sniper Rifle kills

7 Melee kills

6 Critical Hits kills

5 Explosive kills

4 Shock kills

3 Incendiary kills

2 Corrosive kills

1 Grenade kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie następnie DLC 2. :)

Trophy:

Bronze

Small Tournament

Completed the lesser challenge in all 3 coliseums

Silver

Hell-Burbia

Completed the larger challenge in the Hell-Burbia coliseum

The Angelic Ruins

Completed the larger challenge in The Angelic Ruins coliseum

The Gully

Completed the larger challenge in The Gully coliseum

Gold

Big Tournament

Completed each of the larger challenges in all 3 coliseums

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zajebiście w szczególności że DLC1 było wyjebane i mi się bardzo podobało (jestem tuż przed "Dr.Zed killed again..."

30lvl i 55% trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos moze jeszcze w to cos ?

przydalby sie towarzysz w okolicach 40 lvla, jakby co to pm (bicie 50 - tylko tego mi do platyny brakuje :x ).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie dopiero 7level. Ale gra się miodnie, oddale się trochę z miejsca to już mnie mają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamówiłem grę. Chciałbym przejść ją od razu w co-opie więc szukam ekipy ;D (tylko z headsetami).

Id:brunoj0

Planuje grać syreną albo hunterem ;D

Edytowane przez brunoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, gra jest świetna.

Najlepsze jest to, że autorzy już powiedzieli, że będzie druga część, ponieważ pierwsza sprzedaje się bardzo dobrze i przynosi spore zyski.

A najważniejsze jest to, że graczom jak i krytykom bardzo spodobała się taka mieszanka elementów "ala Diablo" ze strzelanką FPS.

Niedługo wracam do Borderlands dobić 50lvl, bo mam już chyba 40 z tego co pamiętam i przechodzę grę drugi raz.

Co mnie też nieco ucieszyło to to, że podczas kolejnego przejścia zmieniają się nieco przeciwnicy, myślałem, że będą Ci sami tylko silniejsi, a są z wyglądu potężniejsi przez co odnosi się wrażenie, że walczy się z kimś nowym, mimo że technika walki nadal ta sama.

Już nawet jak robiłem zwykły quest z samego początku, z szukaniem tego żarcia dla tego wieśniaka co siedzi przy domku, wyskoczył mi ten pies ognisty. Miałem cholerny problem z zabiciem go i trwało trochę zanim go położyłem.

A najlepsze jest to, że to był po prostu zwykły mob do zabicia. Ciekawe co będzie później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alucard ja mogę Ci pomóc ;)

Mam 36lvl

Sam z chęcią wbiję platynkę ;)

Gierkę dziś skończyłem, na prawdę fajna!

36 to troche za nisko, mobki beda cie miec na 2 strzaly hehe ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×