Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no jak chcesz ;D

Owszem, gra jest świetna.

Najlepsze jest to, że autorzy już powiedzieli, że będzie druga część, ponieważ pierwsza sprzedaje się bardzo dobrze i przynosi spore zyski.

A najważniejsze jest to, że graczom jak i krytykom bardzo spodobała się taka mieszanka elementów "ala Diablo" ze strzelanką FPS.

Niedługo wracam do Borderlands dobić 50lvl, bo mam już chyba 40 z tego co pamiętam i przechodzę grę drugi raz.

Co mnie też nieco ucieszyło to to, że podczas kolejnego przejścia zmieniają się nieco przeciwnicy, myślałem, że będą Ci sami tylko silniejsi, a są z wyglądu potężniejsi przez co odnosi się wrażenie, że walczy się z kimś nowym, mimo że technika walki nadal ta sama.

Już nawet jak robiłem zwykły quest z samego początku, z szukaniem tego żarcia dla tego wieśniaka co siedzi przy domku, wyskoczył mi ten pies ognisty. Miałem cholerny problem z zabiciem go i trwało trochę zanim go położyłem.

A najlepsze jest to, że to był po prostu zwykły mob do zabicia. Ciekawe co będzie później...

Ja mam legendarna brońkę na 25lvl (dobrze mówię? w każdym razie jest pomarańczowa) i zabiłem nią ostatniego bossa 5 magazynkami.

Dodatkowo mam epaxy (fioletowe bronki i wszystkie dodatki) więc za pewnie nikt nie będzie w stanie mi się przeciwstawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam legendarna brońkę na 25lvl (dobrze mówię? w każdym razie jest pomarańczowa) i zabiłem nią ostatniego bossa 5 magazynkami.

Dodatkowo mam epaxy (fioletowe bronki i wszystkie dodatki) więc za pewnie nikt nie będzie w stanie mi się przeciwstawić :D

Are you sure ^^ ? Moge cie wziac na Skagzille w New Game + i zobaczymy hehehe :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w końcu dostałem swoją kopię. Jestem po pierwszym "twardszym" przeciwniku. Jest pięknie, wciąga, jutro o 6 do pracy, ale nocka będzie przegrana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem gierke :) bossa na luzaku w pare minut zrobilem. teraz rozwalam zombiakow :) jest dobrze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra to totalny hardcore :P Na 15 levelu mam ciężko zrobić questy z 15 levela.... <_< Ciekawe co dalej ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra to totalny hardcore :P Na 15 levelu mam ciężko zrobić questy z 15 levela.... <_< Ciekawe co dalej ^_^

chcesz moge ci dac moje zabawki na ktorych wbilem 50 lvl wczoraj i zdobylem platyne, mi sie juz raczej nie przydadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie zrobilem z bratem dodatek na splitscreenie. Ja 40lvl on 30. Bez wiekszych problemow. A sieczka czasem taka, ze ho ho. Plejak nie wyrabial, klatki ostro spadaly. Ale zabawa swietna. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Update, 12/17

Here are the notes for the update automatically distributed via the PSN on 12/17:

- Characters that have lost skill points will have them returned the next time they are loaded

- Most instances involving character data loss when playing online should no longer occur

- Item cards now display the intended five lines of text

- Trophies should now unlock properly. Players should automatically receive trophies that did not unlock correctly

- Resolved an issue that caused optical audio to stutter

- Fixed a progression issue in the Find Steele mission - characters affected by this issue should now be able to continue progressing

- Some issues involving external data manipulation of the backpack and character level have been addressed

- The auto-aim option should now fully disable auto-aim properly

- Fixed a bug that kept challenges and achievements from unlocking for the rest of a session after visiting arenas

- Fixed some formatting issues with the server list screen.

- Fixed an issue causing servers to report the incorrect plot mission.

- Improved the speed of refreshing the server browser

- Proficiency progress to the next level should no longer be lost when leaving a multiplayer game as a client

- Lilith's "Silent Resolve" skill now works as intended

- Fixed a bug that allowed Mordecai to spawn multiple Bloodwings

- Mordecai's "Loaded" skill now increases mag capacity by 20%

- Roland's "Scattershot" skill has had its spread adjustment corrected, and damage now increases at +5 per level

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Alu za itemki :) Będę miał czym grać na 40 levelu xD Ale widzę, że mocarne pukawki można znaleźć w grze, jak ktoś chętny dziś wieczorem mogę pograć, level 18, mikrofon jest.

Btw. Alu słyszałeś mnie wczoraj jak mówiłem przez HS'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Alu za itemki :) Będę miał czym grać na 40 levelu xD Ale widzę, że mocarne pukawki można znaleźć w grze, jak ktoś chętny dziś wieczorem mogę pograć, level 18, mikrofon jest.

Btw. Alu słyszałeś mnie wczoraj jak mówiłem przez HS'a?

A nie slyszalem :o ...

Dbaj dobrze o snajperke ktora ci dalem na koncu, arcydzielo rzadkie do trafienia :D ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom dbam dbam :) Powiedzcie mi jeszcze jak można powiększy plecak, bo nie mam miejsca na apteczki xD Gdzie znajdę te Claptrapy do naprawy ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom dbam dbam :) Powiedzcie mi jeszcze jak można powiększy plecak, bo nie mam miejsca na apteczki xD Gdzie znajdę te Claptrapy do naprawy ;>

one sa rozrzucone w kazdej wazniejszej miejscowce, pierwszy jaki ja znalazlem byl w tej jaskini gdzie sie krysztaly zbieralo w Arid Badlands, ogolnie to nie pamietam, poszukaj na bordelands wiki, ja mam 52 miejsca w ekwipunku a jeszcze moglbym miec 2x tyle grajac drugi raz wiec na pewno sporo ich. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbaj dobrze o snajperke ktora ci dalem na koncu, arcydzielo rzadkie do trafienia :D ...

a co to za snajperka jesli mozna wiedziec?

ja koncentruje sie na SMG i biegam z Maliwan Hellfire. Naprawde fajna pukawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za snajperka jesli mozna wiedziec?

ja koncentruje sie na SMG i biegam z Maliwan Hellfire. Naprawde fajna pukawka.

aj nie pamietam parametrow, nie szymur napisze przy okazji bo on odziedziczyl wszystkie itemy po mnie, ale podczas robienia platyny nie trafilem na lepsza.

btw. 9999999$ ftw xD ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj nie pamietam parametrow, nie szymur napisze przy okazji bo on odziedziczyl wszystkie itemy po mnie, ale podczas robienia platyny nie trafilem na lepsza.

btw. 9999999$ ftw xD ...

nie bedziesz gral w dodatki? oddales caly ekwipunek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupowalem pierwszy borders to wszyscy: "eee co ty kupujesz, glupie to jakies etc" - a teraz wszyscy zajarani chodza ;) gra jest swietna, zrobilem wlasnie wszystkie misje - fabularne i poboczne (z podstawki i dodatku). Na koniec zostawilem sobie zbieranie mózgów. Jeszcze tylko 250 sztuk i wpadnie trophy Braaaaaaaaaaaaaaaaains.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kupowalem pierwszy borders to wszyscy: "eee co ty kupujesz, glupie to jakies etc"

Bo tak właśnie gadają wielcy "znawcy" gier, którzy mają przeważnie po 13 lat, a pojęcie o grach takie jak baletnica o budownictwie...

Borderlands to świetna gra, nie miała wielkich zapowiedzi, ale kto śledził temat to wiedział o niej. Jednak nikt nie przypuszczał, że okaże się takim hitem.

Jednak gdy usłyszałem o budowie gry, sposobie rozgrywki, itd. to już wiedziałem, że to będzie jednak z lepszych gier w tym roku dla mnie.

I miałem rację. Zrobiłem sobie przerwę około miesiąca może i dzisiaj znów pograłem, i świetnie mi się grało. Przechodzę grę już po raz drugi, i naprawdę cały czas nie czuję nudy robienia tego samego.

Może temu, że przeciwnicy są troszkę inni, oraz że non stop dostajemy lepsze bronie, a niektóre to naprawdę konkretne wymiatacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie promocja robi dobra grę, tylko zapal i zaangazowanie jej tworcow.

jutro zaczynam playthrough 2. Dzis dobilem do 42lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety takie czasy mamy, że już dosłownie wszyscy mogą grać i pisać totalne bzdury w necie. Kiedyś internet to był rarytas o którym można było tylko marzyć. Niestety teraz to dostęp do internetu to tak jak dostęp do prądu...

Co mnie niestety przeraża... Nie ma chyba miejsca w sieci, żeby nie napatoczyć się na jakiegoś "trolla"... Co najgorsza podczas grania w sieci na konsoli, często zamiast normalnych ludzi, słyszę jakieś bachory wydurniające i zamiast grać to robią burdel...

Przeważnie mute, a jak nie skutkuje to "Leave"... ale czy to wszystko idzie w dobrą stronę? Zdecydowanie nie...

Przecież to przez takich debili właśnie, te wszystkie gry są uproszczane w taki sposób o jakim nawet czasem mi się nawet nie śniło... Po prostu dzieciarnia dostała się neta, to zaczął się nałogowy spam na każdą grę, że za trudna, itd....

Ehhh...trochę się rozpisałem w złą stronę...ale co tam...

Co do samej gry.

Ja chcę zrobić platynę, już zostało mi dobicie tylko do 50tki, czyli około 8lvli i potem sobie sprawię dodatek.

Jest to chyba jedyna gra, którą uważam wartą zakupu dodatków. Teraz informacja o nowych furach jeszcze bardziej ucieszyła, bo rzeczywiście jedno autko troszkę się nudzi.

Ale mam nadzieję, że ten nowy dodatek nie wprowadzi tylko samych samochodów, bo za takie coś płacić to też już trochę przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazior ta twoja spluwa to nic xD Ja mam SMG od Alucard'a 128x8 dmg i też te efekty specjalne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przed furami jeszcze to http://borderlands.wikia.com/wiki/Mad_Moxxi%27s_Underdome_Riot

i taki mały offtop - moja giwera: http://borderlands.wikia.com/wiki/Maliwan_Hellfire :whistling:

Hmm, nic specjalnego szczerze mowiac :) sprzedalem kilka podobnych broni w sklepie :), jesli grasz New Game+ i jestes juz po New Haven, to dopiero beda zniwa zabawek mocarnych :), bawilbym sie dalej (ciekawym zabawek jakie by byly w crimson enclave :D ), ale wbilem platyne i nie widzialem sensu grania juz w te gre, bo szczerze mowiac po pierwszym mnie juz znudzila, a ze zostalo mi tylko dobicie 50-ego postanowilem sie pomeczyc troche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×