Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki cwir! Właśnie o taką listę mi chodziło :P Biorę się za szukanie misji, której mi brakuje.

Edit: Ok, znalazłem brakuje mi 3 questów z Dahl Headland :)

Jeszcze muszę naprawić Claptrapy ;/

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie:

chce grac na splicie w playthrough 2. Ja zrobilem wszystkie questy, zabilem glownego bossa etc - nie ma problemu. Czy wystarczy zeby druga osoba zabila glownego bossa? czy musi wszystkie questy 'na legalu' zrobic?

bo moze wystarczy zrobic taxi tak jak w diablo? tzn wejdziemy razem na playthrough 1 do glownego bossa, ja go zabije i jej zaliczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem pare godzin i ogólnie wrażenia pozytywne :) Tylko mam pare pytań:

1. Czy można ustawić split screen poziomo?

2. Na początku gry, kiedy dochodzimy do maszynki gdzie można zmienić imię i pokololować ublanka brat zmienia imie na swoje, ale ciągle wyświetla się nad nim moje. Można to jakoś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem pare godzin i ogólnie wrażenia pozytywne :) Tylko mam pare pytań:

1. Czy można ustawić split screen poziomo?

2. Na początku gry, kiedy dochodzimy do maszynki gdzie można zmienić imię i pokololować ublanka brat zmienia imie na swoje, ale ciągle wyświetla się nad nim moje. Można to jakoś zmienić?

1. nie

2. nie

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam trailer, ja daje 20 minutowy gameplay: http://borderlandsguide.com/

i ponawiam pytanie:

chce grac na splicie w playthrough 2. Ja zrobilem wszystkie questy, zabilem glownego bossa etc - nie ma problemu. Czy wystarczy zeby druga osoba zabila glownego bossa? czy musi wszystkie questy 'na legalu' zrobic?

bo moze wystarczy zrobic taxi tak jak w diablo? tzn wejdziemy razem na playthrough 1 do glownego bossa, ja go zabije i jej zaliczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem Arid Badlands, i mam pytanie odnośnie pierwszego DLC: jak go się włącza, z menu głównego, czy jakaś nowa miejscówka jest na mapie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej była napisane co trzeba zrobić.

Wchodzisz w tą maszynkę NEW-UI, i tam masz taką ikonkę króliczka. Tam będzie teleport do Jacobs Cove.

To jest dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest mocarna. Jak mi się będzie chciało to pójdę w ślady Alucard'a (platyna). Mam pytanie dotyczące puchara Speedy McSpederton, czyli żeby go odblokować należy mieć jakieś lepsze auto? Bo próbowałem tym pierwszym i nie daje rady, a robię wszystko tak jak koleś na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest mocarna. Jak mi się będzie chciało to pójdę w ślady Alucard'a (platyna). Mam pytanie dotyczące puchara Speedy McSpederton, czyli żeby go odblokować należy mieć jakieś lepsze auto? Bo próbowałem tym pierwszym i nie daje rady, a robię wszystko tak jak koleś na YT.

Nie ma w tej grze lepszego auta niestety, i trzeba zrobic to z tym, mi sie udalo za 3 razem, korzystales z tego ?

http://www.youtube.com/watch?v=aqZ2deE0V2g

Dzieki temu przeszedlem, tutaj skrot koles pokazal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem Arid Badlands, i mam pytanie odnośnie pierwszego DLC: jak go się włącza, z menu głównego, czy jakaś nowa miejscówka jest na mapie??

nie klikac bezmyslnie podczas wlaczania gry. Pojawia sie wtedy okienko z wyjasnieniem co i jak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam na święta sprawiłem sobie borderlands i powiem że nie żałuję pieniędzy... Gra graficznie jest ładna, nie widziałem jak na razie żadnych błędów i bardzo wciąga... Mam nadzieje że nie przejdę tej gry w jeden dzień jak to było z brutal legend... Gram już 2 dni i mam 16 lvl Rolanda... mhm i jeszcze prośba może ktoś wie gdzie znajdę przetłumaczenie umiejętności bo nie wiem w co najbardziej się opłaca inwestować pkt. umiejętności... Na racie wszystko dodaje w umiejętności niebieskie... nie będę miał później żadnych kłopotów z przeciwnikami??? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie klikac bezmyslnie podczas wlaczania gry. Pojawia sie wtedy okienko z wyjasnieniem co i jak..

spoko spoko :) tylko, że ja jeszcze go nie kupiłem, tylko tak się pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na racie wszystko dodaje w umiejętności niebieskie... nie będę miał później żadnych kłopotów z przeciwnikami??? :confused:

Jak postanowisz coś zmienić to zawsze możesz zresetować wszystkie punkciki za niewielką opłatą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mam się czego obawiać... Fajny patent... tylko gdzie to się robi! (chce wiedzieć na przyszłość :tongue: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mam się czego obawiać... Fajny patent... tylko gdzie to się robi! (chce wiedzieć na przyszłość :tongue: )

tam gdzie możesz zmienić imię i kolor ( NEW-UI )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wie może ktoś gdzie mogłem ominąć jakiegoś questa gdy robię trophy "Made in New Haven"? Tablice są nieaktywne, bo już wszystko w nich zrobiłem, może jakaś postać, której nie widzę ma jakiegoś questa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz spis wszystkich misji w New Haven, Rust Commons. Prawdopodobnie pominąłeś jakąś misje z naprawą Claptrap'a. Edytowane przez K4mpain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem Borderlands, chciałbym grać z kimś w co-opie. ;p

ID: brunoj0 posiadam headset ;p bardzo prosze o wysylanie zpaproszeń ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym levelu skończyliście Borderlandsy za pierwszym przejściem gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieźle, ja 35 :turned:

btw. ostatni boss był za łatwy :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieźle, ja 35 :turned:

btw. ostatni boss był za łatwy :down:

Zdecydowanie za łatwy , w sumie to sie zawiodłem  ):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem pierwsze przejście gdzieś na 37, w drugim przejściu już dobiłem 50tke.

Jak ktoś mówi, że pierwsze przejście jest za łatwe, to proponuję przejść po raz drugi w Playthrough 2, a potem 3 i 4.

Poziom jest coraz wyższy i przeciwnicy coraz trudniejsi do zabicia. Tyle, że trzeba mieć chęci dobrnąć do tego poziomu tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam gre juz 3 dzien, gram tylko online wiec jesli ktos chce ze mna pograc dodajcie mnie do znajomych psn id jawa10. jak narazie gram zolnierzem lvl 29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×