Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi ci o podręczny ekwipunek... to można go powiększyć naprawiając robociki, które dają ci upgrady powiększające ekwipunek o 3 miejsca... I jeszcze coś... Jest tutaj jakiś schowek??? Tak jak w diablo był wielki kufer... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o podręczny ekwipunek... to można go powiększyć naprawiając robociki, które dają ci upgrady powiększające ekwipunek o 3 miejsca... I jeszcze coś... Jest tutaj jakiś schowek??? Tak jak w diablo był wielki kufer... :?

no o ten podręczny mi chodziło ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD LOL mam 40 lvl i nawet nie wiedziałem :D gdzie on się znajduje...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś jak powiększyć ten schowek? znalazłem parę niezłych broni i mi się nie mieszczą.

wiem że jest taka opcja bo na YT widziałem jak jakiś koleś ma w cholere broni w tym schowku.

Naprawiaj te robociki jak znajdziesz, każdy daje ci 3 dodatkowe miejsca. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD LOL mam 40 lvl i nawet nie wiedziałem :D gdzie on się znajduje...???

nie istnieje taki schowek :) bodajże nowy DLC wprowadza właśnie taki bank gdzie można przechowywać przedmioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dzisiaj wychodzi Mad Moxxi's :)

Co do powiększania inventory też zajarzyłem jak byłem przy samej końcówce gry jak nie po tym jak ją przeszedłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie... Ile jest tych poziomów trudności??? Obecnie jestem na tym drugim i mam 40 lvl... Jeśli jest ich więcej niż 2 to jak to jest??? Jak dobijemy 50 lvl to nie ma już chyba jak rozwijać postać... Może mi to ktoś wytłumaczyć :? Bo zauważyłem że nabijanie poziomów w Borderands jest bardzo ważne abyśmy mogli pokonać trudniejsze potworki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabijesz ostatniego bossa w Playthrough 2 to potworki skalują się do 48-52 lvl, a większość bossów się respawnuje z każdym włączeniem gry. BadMotha zamieniają się w BadAssów :D W każdym razie nie ma czegoś takiego jak Playthrough 3.

Level max to 50. W Mad Moxxi są ponoć 2 nowe punkty skilla do zdobycia ale czy level rośnie to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 50 to stanowczo za niski poziom :down: Powinni dać do 80 to by było fajniej... i troszke za niskie poziomy skili ;/ tylko 5 ;/ ale co ja tak smęce... I tak ta gra jest według mnie najlepszym tytułem 2009r. :D wciąga niesamowicie... opiszę sytuacje jak grałem w święta z bratem na spilt. odpalamy sobie borderlands o 12 gramy gramy gramy a ty bach... chipsy się skończyły... napoje :thumbsup: tak samo patrzę na zegar a tu już 4 rano :blink: szok... nie spotkałem się jeszcze z grą która by mnie tak zjadła... POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY JESZCZE NIE MAJĄ ANI NIE GRALI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem gra wciaga jak budyn :P gram i gram i nie moge sie nadziwic i nacieszyc - mysle ze jest to jedna z lepszych pozycji na 2009 a tak wogole to sa jakies strategie dla kazdej klasy i ktora wedlug was najlepiej sie gra - ja narazie mam soldier'a na 13 lvl i jest fajnie nie powiem coraz to fajnieszy sprzet sie pojawia oraz te pojazdy i rozjezdzanie ludzi i tych pieskow zajebisty fun :D napewno jeszcze dzisiaj zasiade ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja strategi żadnych nie mam... gram gram a jak mi się skile znudzą lub chce zobaczyć inne to kasuje i dodaje od nowa :D

PS: Widzę że też posługujesz się tą śmieszną nazwą (pieski) xD kocham to pojęcie w tej grze xD oczywiście się nie naśmiewam bo sam tak mówie ale to śmieszne że wszyscy mówią piesek na takiego mutanta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to najlepsza gra w jaka gralem na PS3, ale kurcze gram juz na playthrough 2 ale jeszcze nie zabilem jednego bossa w playthrough 1 hehe. Dzisiaj dobilem do lvl 40 i skonczylem grac, dzisiaj sobie zresetowalem tez wszystkie punkty i myslalem ze bedzie drozej a zaplacilem tylko 73k to jak zgine place 63k chyba :). Ta gra mnie tak wciagnela ze zrobie sobie w niej platyne mimo ze trofeow nie zbieram. A tak w ogole to szukam chetnych do grania wiec slijcie zaproszenia moge grac z kazdym nie wazny lvl jak masz niski to moge ci pomoc troche swoja postacia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jako ze troszke juz pogralem moze cosik napisze

najlepsze jest to ze w tej grze znajduje wiele fajnych polaczen ( mowie o wlasnych odczuciach chociaz mysle ze wielu ma podobnie ) - jako stary fan diablo mam tutaj namiastke tego co naprawde lubie i mysle ze to wlasnie przewazylo szale na korzysc tej gry ( bronie - duzo tych broni :D / modyfikatory / wypadajaca kasa / bossy :P naprawde duzo laczy te gry ) oprocz tego expowanie oraz skille dodatkowo fajny fps plus pojazdy - ciekawe krainy ( noc i dzien !!! ) oraz roznorodnosc questow ( nie jakies tam liniowe klepanie znajdz to zabij tamto ) powodoje ze gra naprawde pochlania czlowieka do reszty - kupilem ja ale nie bylem pewien czy dobrze zrobilem ... teraz wiem ze to byl faktycznie strzal w 10 ludziska nie zastawiajacie sie gra jest naprawde wypas ... 

jako swiezy posiadacz peesa mam pytanko dotyczace dlc z tego co wiadomo sa juz dwa do podstawki chetnie bym je nabyl ale jest jedno ale - czy w przypadku gdy padnie mi konsola tak jak ostatnio ( czyt. wymiana na nowa ) bede musial zakupic je na nowo ? czytalem ze sa firmy ktore pozwalaja sciagac bez limitow jezeli cos zostalo zakupione za pomoca tego kanalu dystrybucji ale nie wiem czy jest tak samo z pss ...

cze

dawid

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pozwalają na zamiane dysków w nowej konsoli (zabrać stary dysk ze sobą)??? A co do DLC to też mam chrapkę na jakiś dodatek :woot: :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to można przed oddaniem podmienić na jakiś inny :D Jak bym miał stracić dodatki do borderlands kombinował bym na wszystkie sposoby xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania odnośnie Borderlands:

1. Czy do poprawnego działania gry wymagane jest zainstalowanie jakiegoś patcha ?

2. Gdzieś czytałem, że ilośc leveli ograniczona jest do 50. Czy przez ten czas można rozwinąć wszystkie skille ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania odnośnie Borderlands:

1. Czy do poprawnego działania gry wymagane jest zainstalowanie jakiegoś patcha ?

2. Gdzieś czytałem, że ilośc leveli ograniczona jest do 50. Czy przez ten czas można rozwinąć wszystkie skille ?

1. Raczej tak, bez patcha występują błędy z savami i grą co-op.

2. Nie. Zresztą to by było bez sensu. Trzeba się zdecydować jak zbudować swoją postać. Wszystkiego mieć nie można :) Ale punkty od pewnego miejsca w grze można resetować i rozdzielić na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z 2K chcą chyba żebym dostał zawału... Kto wymyślił te efekty podczas misji z włączaniem generatorów wyglądające jak artefakty. Nie źle się wczoraj spociłem i serce zaczęło bić mocniej xD

@kill nie wiem czy specjalnie, ale serio można zawału dostać szczególnie po gwarancji ^_^

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Raczej tak, bez patcha występują błędy z savami i grą co-op.

To źle, bo poki co mam chwilowe problemy z netem (nasze ukochane TP S.A coraz częściej mnie zaskakuje ... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę :) No trzeba przyznać, że gra bardzo dobra! Ten ostatni boss trochę za łatwy, ale fajnie zrobiony. W ogóle bossowie zbyt łatwi xD Teraz biorę się za PT2, zostało wbicie 50lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może już ten drugi dodatek z arenami ?? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś opinie bo zastanawiam się nad kupnem. Dziś skończyłem 'Zombie Island' i muszę przyznać, że było warto wydać te 29 złotych. Zabijanie zombi sprawia ogromną frajdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×