Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek o 21 mamy trening w SQ RUSH, zostało jedno miejsce, może ktoś się zainteresuje- dopisywać się na battlelogu. Zaglądacie tam w ogóle? Na ostatni sparing z K44 mieliśmy nadkomplet a teraz 7 osób zbierało się przez 12 godzin- coś słabo się interesujecie naszym kochanym plutonem :sleep:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czytam i tu i na battlelogu, ale kompletnie mi nie podchodzi ten tryb... każdy biega medykiem z famasem, wiec sam muszę z tym biegać żeby coś zabić, a medykiem gram tylko sekwane i metro (na zmianę z supportem) pozostałe mapy sniper, nie czuję się dobrze w tym trybie, wiem ze jest dużo graczy lepszych ode mnie i to oni powinni brać udział w późniejszych sparingach, wiec niech oni trenują :P jeśli jednak będzie Wam brakowało gracza do kompletu to wyślijcie zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odkopuje ten wątek, aby zachęcić, a nawet zmusić (musimy wiedzieć w jakim kierunku chcemy podążać) Was do dyskusji nt. naszej rywalizacji z innymi plutonami, clanami itd. Chciałbym poznać Waszą opinię nt. tego, czy zależy Wam na jakiejkolwiek rywalilizacji. Powinniśmy organizować mecze, sparingi dla zabawy (Dziadki), czy dołączyć do tego mecze ligowe, czy też grać tylko we własnym sosie, dla przyjemności.

Mamy generalnie kilka pól do ewentualnej realizacji.

- serwis consoles.net (organizowane są tam ligi w Squad Rush i Conquest)

- polska liga w Squad Rush (mamy czas na podjęcie decyzji niecałe dwa tygodnie)

- sparingi towarzyskie

- oficjalny turniej Battlefield for money, z pulą nagród 1,6 mln $ organizowany przez koncern Virgin (najgorsza nazwa w historii przedsiębiorczości :laugh: ) w trybie Conquest/Podbój - szczegóły nie są wciąż znane, trzymam rękę na pulsie i może będzie warto spróbować, a może nie. Zobaczymy. :)

W każdym razie ustosunkujcie się do tego, czy warto byłoby troszeczkę powalczyć z innymi. Jednak bez takiej spiny jak to miało miejsce ostatnio ze Squad Rush, a raczej na spokojnie. Każdy mógłby spróbować swoich sił i dbałbym o to, aby nie wynikały z tego żadne podziały.

Wyniki - sprawa drugorzędna, po prostu szansa na lekką adrenalinę. :thumbsup:

Na temat poszczególnych punktów nie będę się wypowiadał szerzej, dopóki nie uznamy, że warto. Czekam i liczę na poważną, rozbudowaną dyskusję.

Jeśli uznacie, że mam zrobić ankietę, to tak uczynię.

Nie bójcie się też jasno wygłaszać swoich opinii. Chcę poznać Wasze zdanie. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odkopuje ten wątek, aby zachęcić, a nawet zmusić (musimy wiedzieć w jakim kierunku chcemy podążać) Was do dyskusji nt. naszej rywalizacji z innymi plutonami, clanami itd. Chciałbym poznać Waszą opinię nt. tego, czy zależy Wam na jakiejkolwiek rywalilizacji. Powinniśmy organizować mecze, sparingi dla zabawy (Dziadki), czy dołączyć do tego mecze ligowe, czy też grać tylko we własnym sosie, dla przyjemności.

Mamy generalnie kilka pól do ewentualnej realizacji.

- serwis consoles.net (organizowane są tam ligi w Squad Rush i Conquest)

- polska liga w Squad Rush (mamy czas na podjęcie decyzji niecałe dwa tygodnie)

- sparingi towarzyskie

- oficjalny turniej Battlefield for money, z pulą nagród 1,6 mln $ organizowany przez koncern Virgin (najgorsza nazwa w historii przedsiębiorczości :laugh: ) w trybie Conquest/Podbój - szczegóły nie są wciąż znane, trzymam rękę na pulsie i może będzie warto spróbować, a może nie. Zobaczymy. :)

W każdym razie ustosunkujcie się do tego, czy warto byłoby troszeczkę powalczyć z innymi. Jednak bez takiej spiny jak to miało miejsce ostatnio ze Squad Rush, a raczej na spokojnie. Każdy mógłby spróbować swoich sił i dbałbym oto, aby nie wynikały z tego żadne podziały.

Wyniki - sprawa drugorzędna, po prostu szansa na lekką adrenalinę. :thumbsup:

Na temat poszczególnych punktów nie będę się wypowiadał szerzej, dopóki nie uznamy, że warto. Czekam i liczę na poważną, rozbudowaną dyskusję.

Jeśli uznacie, że mam zrobić ankietę, to tak uczynię.

Nie bójcie się też jasno wygłaszać swoich opinii. Chcę poznać Wasze zdanie. :)

Ja oczywiście mogę walczyć gdzie tylko będziecie mnie potrzebowali biorąc poprawkę na to,że gram na luzie (spinam się w pracy i w życiu codziennym i to mi wystarczy).Wszystko chyba zależy od wielkości Plutonu ale pewnie i tak znajdzie się grupa ligowców,rashowców,conqestowców itd.Moim zdaniem to jednak Ty jako Przywódca jesteś zobligowany do wymyślania różnych ciekawych wyzwań dla Nas( facet bez adrenalinki babieje :biggrin:) a na pewno na Twój rozkaz pójdziemy w bój :thumbsup:

Ps.Jedynie co mnie gryzie to zakres wieku Plutonowiczów czy lecimy od zerówki do emeryta? czy jednak wiekowo tak aby na luzie poku..wić do słuchawki?

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, chętnie bym zagrał nasz pluton vs jakieś chłopy do bicia :thumbsup: :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakomita większość ludzi w Plutonie to osoby 18+, więc tu nie powinno być problemu. Przecież nawet w samej grze są przekleństwa. Jeśli chodzi o stopnień zaangażowania w mecze ligowe, to mamy różne poziomy. Trzeba np. zarejestrować się na odpowiedniej stronie, dać dużo z siebie. Klasyczne sparingi jest zorganizować łatwiej, udział w lidze polskiej również. Gra w europejskich ligach, to bardziej skomplikowana historia. Sam mogę to stworzyć, Wy musielibyście dołączyć.

Debatujmy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopać tyłki innym plutonom? ... Oczywiście! Rywalizacja z innymi to świetny pomysł. Turnieje - dlaczego nie? Zawsze można spróbować, nic raczej nie stracimy. Trzeba grac jak najwięcej zespołowo, bo taki styl gry niestety w BF3 kuleje. :/ Możecie na mnie liczyć, jeżeli chodzi o pojedynki z innymi plutonami, spary i ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za graniem z innymi plutonami ale tylko luznych sparingow , bardziej powazne granie (ligi itp) jest nie dla mnie :P Gram dla fanu , nie lubie spiny o wynik , do tego dochodzi moj internet ktory czesto sie rozlacza i odmawia posluszenstwa w najmniej odpowiednim momencie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey. czyli zmierzamy póki co do luźnej rywalizacji. Wypowiadajcie się dalej. Czekamy na kolejne opinie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ligi, to rzeczywiście trzeba mieć mocną i zdyscyplinowaną ekipę, która na dłuższą metę będzie w stanie poświęcić dużo czasu na mecze ligowe. Liga nie jest dla każdego, a jak się domyślam, to większość osób gra dla przyjemności, więc może być ciężko. Ale spary dla funu czemu nie. Trochę gry zespołowej z HS nikomu nie zaszkodzi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadzam się z Kolegami w 100% co do kierunku rozwoju Plutonu :thumbsup: Ja na przykład zawsze będę pewnie za cienki w uszach do występów w jakiejkolwiek lidze z uwagi na brak czasu na trenejros.Jak napisał kiedyś chyba Rafał,że aby dobrze w lidze grać trzeba po prostu grać,grać i jeszcze raz grać.A ja niestety aż tak dobrze z wolnym czasem nie mam.

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to jestem takiego zdania jak koledzy wyżej. Życie to nie tylko gry... Fajnie jest sobie pograć na luzie, zrelaksować się po szkole czy pracy, a nie skupiać się tylko na rozgrywkach w BF'ie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Podoba mi się to, że już trochę osób się wypowiedziało. Dalej nakłaniam aby wypowiedzieli się inni. :thumbsup: Ale myślę, że większość opowie się za tym, aby grać sparingowe funowskie mecze z nutą adrenaliny, o. W każdym razie czekam na kolejne opinie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparingi for fun ok, może jakby były wyniki to jakieś ligi. Liga PL też w sumie może być chyba, że będziemy chłopakami do bicia to nie :).

Czego mi brakuje - formy komunikacji. Chodzi o to abyśmy się nauczyli grać może i 4kami ale tak, że są hasła jeden odstawia prawą drugi lewą itd.

Bo wydaje mi się że gramy razem słyszymy się i rozmawiamy ale ja byśmy grali osobno :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja , to raczej tak jak Chlopaki. Sparingi okej , ale z luźnym podejściem, niestety nie mam zbytnio czasu , żeby grac codziennie po 4 i wiecej godzin. Ogólnie już mówiąc , to ja osobiście wole pograć sobie we własnym gronie, przynajmniej idzie się pośmiać , a nie spinać o wynik - Jednak to tez rozbija sie o to ,ze nie można tworzyć prywatnych gier , tylko trzeba szukać pustych serwerów ( dla mnie coś kompletnie niezrozumiałego , ze jakiś random może wejść na serwer i popsuć cala zabawę, (ale to już temat na inną rozmowę))

P.S Tak na końcu już , to chciałem dodać iż bardzo szkoda, ze Dzejmi z Innymi odeszli od nas. Ja wiem jak to będzie , każdy mówi ,ze grac nadal możemy razem, z czasem sami zobaczycie ,ze będzie wręcz na odwrót- wszystko się rozjedzie, no , ale wiedziały gały co brały, SZKODA !

Edytowane przez DeleteMePlz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ej ej, ja tam z chęcią z Wami pogram jak będzie brakowało kogoś do zespołu tudzież chłopca do bicia w drużynie przeciwnej fda193dc2935.gif

Na dniach powinienem mieć też w końcu headset także koleżko z Toronto - no stress :biggrin:

edit. jeszcze taka mała uwaga a propos tego co napisał Delete (że wszystko się rozjedzie) - z częścią osób mimo szczerych chęci nie udało mi się chyba nigdy zagrać z prostego powodu - serwery bez kolejek.

Wejście na serwer z kolejką (ma [DICE] na początku w nazwie) kosztuje może z 10 sekund więcej jeżeli samemu szukamy gry, a potem kolejnym osobom jest dołączyć zdecydowanie łatwiej. Zaznaczasz serwer i czekasz i nie musisz siedzieć i klikać X kilka minut jak małpka.

Takie tam małe spostrzeżenie, sorry za offtopa

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram wieczorami praktycznie codziennie, zawsze serwery dice z powodu, który wyżej wymienił bananek, na bank z mojej strony nic się nie rozjedzie, wczoraj z retikulum i humulusem pogierczyliśmy klika mapek, śmiechu też mi gdzieś tam mrygnął w przeciwnej drużynie, ale nie wiem czy ja szybciej wyszedłem czy on bo już przed 1.00 było.. No stress :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jestem za sparingami, ale w jakiś przyzwoitych godzinach ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za sparingami for fun z nutką adrenaliny, bo już powoli zaczyna mnie denerwować jak siedzimy w 10-ciu na serwie i przeciwną drużynę niszczymy na strzępy a za chwile okazuje się, że po drugiej stronie zostało 5graczy którzy jeszcze wytrzymują psychicznie taki wpierdziel. Na ligi z prawdziwego zdażenia nie mam czasu ze względów że pracuję w systemie 4zmianowym i z tygodnia na tydzień nie wiem na jaką zmiane mnie zapiszą no i oczywiście mój poziom na takie ligi jest wątpliwy :thumbsup: w każdym razie, nie mogę się doczekać już jakiegoś sparingu - może w ten weekend?? na zorganizowanie jest cały tydzień, a jakiś plutonik z tego forum chętnie pewnie z nami zagra. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę sparingi. Ligę to ja mam w GT5 :tongue:. W ten weekend można by coś większego zorganizować i ja jestem chętny bo ostatnio trochę mniej gram w bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja oczywiście mogę walczyć gdzie tylko będziecie mnie potrzebowali biorąc poprawkę na to,że gram na luzie (spinam się w pracy i w życiu codziennym i to mi wystarczy).Wszystko chyba zależy od wielkości Plutonu ale pewnie i tak znajdzie się grupa ligowców,rashowców,conqestowców itd.Moim zdaniem to jednak Ty jako Przywódca jesteś zobligowany do wymyślania różnych ciekawych wyzwań dla Nas( facet bez adrenalinki babieje :biggrin:) a na pewno na Twój rozkaz pójdziemy w bój :thumbsup:

Ps.Jedynie co mnie gryzie to zakres wieku Plutonowiczów czy lecimy od zerówki do emeryta? czy jednak wiekowo tak aby na luzie poku..wić do słuchawki?

Normalnie nic dodać 3XTAK :thumbsup:

Na mnie możecie liczyć w luzaku i klanówkach-pogadać i poprzeklinać czasem trzeba i jest nawet wskazane-prawda kurw...????:tongue:

Generalnie na koniec -- spary z adrenalinką w majtach :tongue:

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sparingi, klanówki, mecze na luzie jak najbardziej na tak. Ligi to trochę nie bardzo bo za dozo czasu nie mam :/

Edytowane przez Janiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, no to lecimy. :D

Humulus, gdybyśmy wystąpili w takiej lidze PL, to dla funu, bez spiny, że przegrywamy. Przed meczem jakaś mała rozgrzeweczka, ale bez wielogodzinnych, codziennych przygotowań typu: 30 pompek, 50 brzuszków i 100 przysiadów. :laugh: W tym przypadku musielibyście zacząć się zgłaszać tu. Powstałaby lista chętnych (przynajmniej kilkunastu), którzy naprzemiennie mogliby nas reprezentować. Żadna tam elita, stała, niezmienna grupa itd. Tryb jest sam w sobie b. nudny i kompletnie mnie nie przekonuje, ale na szczęście to Squad Rush, a nie Squad Conquest, więc kompletnej tragedii nie ma. :D A tego typu mecze łatwiej jest zorganizować no i można się zmierzyć z innymi Polakami. Jeśli taka lista chętnych by powstała, to zamieściłbym ją w odpowiednim miejscu i najdalej za półtora tygodnia poznalibyście szczegóły.

Normalne, duże sparingi też można organizować, ale tak jak mówisz Delete jest to dużo trudniejsze, lecz już graliśmy takie mecze nawet wewnątrz plutonu i odrobina cierpliwości i zaangażowania i to też można zrobić, nawet bez prywatnych meczów. :thumbsup: Ważne jest to, aby samemu też podpinać się pode mnie i dołączać do gry. Wtedy jest jeszcze większa szansa na powodzenie. Wysyłać zaproszenia można dopiero pod koniec loadingu danej mapy, ponadto wysyłanie ich do 11 osób trochę trwa. Ważne jest też to, by po drugiej stronie byli ogarnięci ludzie, to zagramy z powodzeniem niejeden taki sparing. ;)

Bananek, Ty chłopcem do bicia na pewno nie jesteś. Najwyżej nas możesz pokarać. :D Miejmy nadzieję, że rzeczywiście uda się podtrzymać nasze relacje i rozbicie na dwa plutony tego nie zmieni. Czas pokaże. :)

Także jeśli chcecie, to dopisujcie się pod tym wpisem jako chętni do udziału w lidze polskiej, jeśli się zbierzemy to tam wystąpimy, jeśli nie, to gramy między sobą tylko i z innymi plutonami "duże" mecze. Odpuszczamy definitywnie rozgrywki europejskie, a pierwszy duży mecz sparingowy zorganizujemy w kolejny (nie ten najbliższy) weekend. Chodzi o to, żeby na spokojnie się zebrać, zarezerwować czas i znaleźć sparingpartnera. Wiele znanych mi plutonów są już zapisane na pojedynki między sobą i to nawet na dwa, czy trzy tygodnie do przodu, więc to nie jest takie hop siup. :D

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie sparingi 4 fun są idealnym rozwiązaniem, bo jak sam widzisz większość ludzie nie ma czasu żeby zbierać się co 2 3 dni na trening a tak jak się zbierzemy raz na jakiś czas żeby pograć "klanowo" nie będzie złym pomysłem. Bo taka prawda jak się zbierze więcej ludzi z plutonu to ludzie wychodzą bo dostają takie bęcki

Edytowane przez Guzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

UWAGA KOMUNIKAT! Użytkownik Playprzem, twórca plutonu VIVERE EST MILITARE zaproponował rozegranie meczu sparingowego w trybie Rush 12x12. Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem, a właściwie braku pojazdów. Jest możliwość ustawienia (ja o tym nie wiedziałem, a Wy?) braku pojazdów bojowych (czołgów itp.) jedynie takie umożliwiające transport. Dzisiaj muszę to sprawdzić, bo dotąd o tym nie wiedziałem. W każdym razie spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o g. 20 (26.02.12). Zapisy odbędą się na forum w dziale ustawki. Kto pierwszy ten lepszy. Zapraszam. :)

EDIT: Zapomniałem o ograniczeniach dotyczących broni i gadżetów, a dotyczy to: moździerza, mava, granatników, Usasów i Famasów.

Kopiujcie tylko tą listę. Zaznaczacie ją CTRL+C, otwieracie swój post CTRL+V i gotowe. Wystarczy potem się dopisać. :)

Lista na mecz:

1. IMPERATORE_PL

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×