Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też możesz dodac bo zawsze mam problem żeby do was dołączyć. A jak juz ktoś z mojej listy gra to na mapkach których nie mam :P

Problem jest tylko tego typu, że IMPERATORE ma max znajomych i wszystkie zapytania o dodanie znajomego system odrzuca.

Chłopaki dodawajcie mnie, ja Was też pododaję :)

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram na weekendzie i wieczorami ;) mój PSN eldoka1337 wysyłać zapro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za wczorajszą wieczorną grę, trochę się działo :)

Mam dwa pytania:

1) czy gracie też na dodatku czy tylko na podstawowych mapach?

2) czy w trakcie gry możliwa jest zmiana drużyny? np tak żebym w jednej drużynie był z innymi członkami naszego plutonu?

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj chciałem pograć ze swoimi, dwa razy próbowałem - 2 razy ta sama sytuacja:

-dołącza mnie do przeciwnej drużyny niż nasz pluton, jestem w niej jedyny z "orłem" (ale myślę sobie że może będzie dobrze)

-niestety miażdżą nas tak strasznie na rushu ze zanim się zrespie po glebie broniąc przekaźnika, oba już migają i zanim dobiegnę (jeśli się uda) to oba wybuchają. I tak co bazę.

Ale do puenty:

nie daje mi funu gra, która nie jest zacięta. Dlatego nie chce przechodzić do "wygrywających", bo co to za runda która trwa 6 minut i każdego wroga możesz załatwić kombinacją prawy analog w prawo lewy w lewo, ale tez nie będę zostawał sam przeciwko drużynie gdzie na 12 chyba tylko 2 nie ma "orłów". Wczoraj ja miałem na drugiej bazie ok 1,5k punktów a koleś drugi w tabeli w moim zespole miał 680 :P I to nie tak ze ja miażdżyłem bo bylem gorszy niż 6-7 z drużyny przeciwnej.

W związku z czym nasz pluton już bardzo dobrze ogarnia, wykonuje cele mapy itp. I jeśli jest nas 5< w jednym zespole to raczej male szanse ze będziemy mieli problem z randomami. Dlatego proponuje rozdzielać podział sił. Przecież tu nie chodzi żeby klepać winner ribbony tylko żeby mieć frajdę z gry. Dla mnie frajda to jak wygrywamy 30 ticketami, np 60:30 i wlasnie zabrali nam ostatnia flagę i walczysz do ostatniego ticketa ściskając pada tak, że masz wrażenie, że się wygina.

sie wygadałem :)

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na razie komunikacja działa jak działa. Jesteśmy podzieli na oddziały i nawet tu nieraz ciężko jest się dogadać. Nie ma co marzyć póki co o komunikacji ogólnodrużynowej. Dzięki temu można byłoby zakrzyknąć coś w stylu "Franki, rozrzućmy się po obu teamach". Okey, można pisać do innych w trakcie gry, ale jest to męczące i czasochłonne. Ty przejdziesz, ktoś zapomni, piszesz do niego, a w międzyczasie zmienia się balans drużyn i zmiana zespołu jest niemożliwa. Mógłbym jeszcze coś dalej napisać, ale skwituję to zdaniem: dużo je$^#nia wg. mnie. I dopóki to się nie poprawi, to nie widzę innej opcji jak dążyć do tego, by grać po jednej stronie. Tym bardziej, że zbliża się nasz pierwszy międzyplutonowy sparing i musimy się jednoczyć! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy, którzy wezmą udział w meczu sparingowym z Plutonem Dziadki.

Termin: 26.12.2011 g. 21. (Po trzy rundy w trybach Rush i Conquest). Obowiązkowa jest BEZWZGLĘDNA dyspozycja czasowa na okres całego sparingu. (Na oko mecz potrwa do g. 24). Nie wyobrażam sobie, abyście wychodzili w czasie gry... :down:

Aby dopisać się do listy, kopiujcie w swój wpis listę nicków graczy, którzy byli przed Wami i dopisujcie się pod nią. :smile:

1. lMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

5. Hudy_Edd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

5. Hudy_Edd

6. cRueaLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

5. Hudy_Edd

6. Grzechu335

7. cRueaLA

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

5. Hudy_Edd

6. Grzechu335

7. cRueaLA

8. F90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

5. Hudy_Edd

6. Grzechu335

7. cRueaLA

8. F90

9. Fojart_PL

Edytowane przez Fojart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL   2. LM704UT   3. Rassiq   4. Edi022   5. Hudy_Edd   6. Grzechu335   7. cRueaLA   8. F90   9. Fojart_PL    10. Patjan56   Za chiny nie mogę tego wkleić w układzie pionowym.

Edytowane przez Patjan566
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL   2. LM704UT   3. Rassiq   4. Edi022   5. Hudy_Edd   6. Grzechu335   7. cRueaLA   8. F90   9. Fojart_PL    10. Patjan56   Za chiny nie mogę tego wkleić w układzie pionowym.

:woot: :laugh: :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie bajzlu. :)

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

5. Hudy_Edd

6. Grzechu335

7. cRueaLA

8. F90

9. Fojart_PL

10. Patjan56

11. Bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

5. Hudy_Edd

6. Grzechu335

7. cRueaLA

8. F90

9. Fojart_PL

10. Patjan56

11. Bagilks

12. R4V37PL

Troche sie spoznilem :P No nic w razie co jestem pierwszy do odstrzału w rezerwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odstrzału? :D Wchodzisz jako ostatni przecież. :)

Gramy 12x12.

Lista uczestników:

1. lMPERATORE_PL

2. LM704UT

3. Rassiq

4. Edi022

5. Hudy_Edd

6. Grzechu335

7. cRueaLA

8. F90

9. Fojart_PL

10. Patjan56

11. Bagilks

12. R4V37PL

Lista rezerwowa:

Tu wpiszę swoich faworytów*, ponadto dopisujcie się jako potencjalnie obecni, na wypadek gdyby ktoś się nie pojawił. :)

1. karsh96

2. rejczu_wawa

3. Smiechu12

4. Kutkus1983

5. bananek83

6. TupacTheThug

Wklejajcie tę drugą listę i dopisujcie się dalej. Chciałbym mniej więcej wiedzieć ilu z Was może być na PSN w ten dzień, o tej porze. A nuż stworzymy dwa sparingi jednocześnie! :laugh:

* Faworyci, czyli osoby z którymi grałem już kilka razy bądź wielokrotnie, poznałem itd. a nie znalazły się na liście. Jeśli kogoś pominąłem, przepraszam. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako, że się spóźniłem wpisać do głównej listy, oznajmiam, że będę w ten dzień i o tej godzinie online, jakby co wysyłać jak kogoś nie będzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa:

1. karsh96

2. rejczu_wawa

3. Smiechu12

4. Kutkus1983

5. bananek83

6. TupacTheThug

7. matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechu do tego właśnie służy ta druga lista. Jest nas w sumie 18. Gdy ktoś z 12 wypadnie, to zaproszę kogoś z tej drugiej. Trzynastu w jednej drużynie nie zmieści się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie dopisze to powinienem być dostępny 26-tego o tej porze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×