Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś gracie dzisiaj to sie zgłaszam. (Chyba że musze mieć konto na battlelogu.?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od imperatore czy Cie przyjmie bo powinienes miec konto na battlelogu i byc w naszym plutonie , ale z frekwencja nie najlepiej wiec pewnie sie zgodzi.

Tez sie zglaszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze zrobmy i dzis i jutro. Ja dziś odpadam, wlasnie przez swieto :)

Jutro natomiast moze wiecej ludzi bedzie moglo, dajcie LUDZIOM wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest filtrowanie serwerów i masz szereg opcji do wyboru-tak jak już pisałem gram tylko(no prawie) w trybie hard i mam nadzieję,że co raz więcej znajdzie się chętnych by powymiatać w tym trybie.

Nie wiem jak długo żyłbym w niewiedzy o tym trybie :).

Teraz przerzuciłem się tylko na hard. Na pewno mniej osób grających w stylu "Rambo" chociaż i tak się tacy jeszcze zdarzają.

PS. Dzisiaj złapałem kolesia na boostowaniu, niszczyłem mu robota a on w zamian zabijał mnie :/. Po dyskusji okazało się, że ma 15 lat i pytał się co mnie to obchodzi co on robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak długo żyłbym w niewiedzy o tym trybie :).

Teraz przerzuciłem się tylko na hard. Na pewno mniej osób grających w stylu "Rambo" chociaż i tak się tacy jeszcze zdarzają.

PS. Dzisiaj złapałem kolesia na boostowaniu, niszczyłem mu robota a on w zamian zabijał mnie :/. Po dyskusji okazało się, że ma 15 lat i pytał się co mnie to obchodzi co on robi.

No ja wczoraj robiłem polowanie na bosterów-niestety po kilku eliminacji debili wywala z serwera i podobno można bana załapać:unsure:

Hard daje wiele adrenalinki i nie trzeba wywalić połowy magazynka na kolesia.

Do znudzenia -gram tylko na HARD (no prawie :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę (13.11) zapraszam do kolejnej wspólnej gry. Z uwagi na rozczarowującą frekwencję mam tu na myśli też wszystkich oczekujących. Jedyne co trzeba zrobić to posiadać mnie (najlepiej) bądź innego członka Plutonu i wejść za nim do gry. Ogłaszam to teraz, aby więcej osób miało możliwość zagospodarowania sobie czasu na grę w ten dzień. Jednak z tego względu nie mogę jeszcze podać dokładnej godziny o której zaczniemy, ale rozpoczęcie przewiduję w zakresie g. 15-17. Będzie to stały serwer, więc będzie można dołączać później o ile będzie wolne miejsce. Jednak najlepiej czynić to na samym początku, potem serwer zalewają obcy gracze i pojawia się problem z dołączeniem. :whistling:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już niestety....

@ IMPERATORE_PL a raz nie można tak rozpocząć jutro o 12 czy coś takiego.... TV jest oblegany :/ xD

Zdaj relacje z tej wspólnej gry , czy to tu... czy na bt , czy coś się ciekawego dzialo... i jak współpraca wychodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym tygodniu mogę zagrać bo będę miał head set

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie mogę w 100%tach zadeklarować czy będę o tej,czy o tej godzinie.

Postaram się być w godzinach popołudniowych,ale nie wykluczam,że za chwilę też będzę grał-wszystko zależy od moich córek i tego czy tata jest im potrzebny do zabawy,czy może sobie poleniuchować z padem w ręku.

I taka mała prośba by zapraszając sie na wzajem pisać krótkie info o trybie rozgrywki-Hard-Normal.

Chodzi mi o to,że może trafić zaproszenie do osoby która preferuje inny tryb gry niż zapraszający i szkoda by było blokować miejsce dla innego uczestnika.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi ustawkami,ale widzę,że to dosyć mocno kuleje.Wczoraj wbiłem o umówionej porze i cierpliwie czekałem na jakąś ustawkę,chętnych było tylu,że nie wiedziałem do kogo wbić:wacko: -szok-prawie cały pluton!!!!

Kto nie zrozumiał sarkazmu-:wacko: trudno.

Wielu z obecnych w tym czasie grało samopas i nie widziałem możliwości wspólnego pogrania.

Udało mi się zaprosić jednego plutonowicza i chwilę pograliśmy.

Jeśli tak mają wyglądać ustawki to lipa-proponuję by ten kto ogłasza mobilizację zadbał o to by ludzie zgłaszający się do gry dostaawali zaproszenia.

Przecież w czasie rundy można wysłać zaproszenie i tym samym zbierać całą ekipę w kupę-jestem przekonany,że większość z nas przerwie jakiś mecz tylko po to by dołączyć wo większości graczy.

Może z racji 38lat na karku trochę inaczej to widzę niż większośc ale...

Generlnie pluton był tworzony z myślą o konsolidacji graczy o tym samym podejściu do gry...

Mimo wszystko mam nadzieję,że to tylko mój pech,że nie dane mi było pograc w większym gronie plutonowiczów i ,że to tylko kwestia czasu aż normą stanie się full serwer PS3S.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi ustawkami,ale widzę,że to dosyć mocno kuleje.Wczoraj wbiłem o umówionej porze i cierpliwie czekałem na jakąś ustawkę,chętnych było tylu,że nie wiedziałem do kogo wbić:wacko: -szok-prawie cały pluton!!!!

Kto nie zrozumiał sarkazmu-:wacko: trudno.

Wiedząc, że Imperatore organizuje wspólne granie starałem się zaprosić go do znajomych na PSN. Wysłałem zaproszenie wpisując jako odbiorcę IMPERATORE_PL. PS3 samo mi zamieniało na Imperatore_pl a to była zupełnie inna osoba. Przez innego znajomego z plutonu trafiłem na serwer z kilkoma osobami z plutonu i od razu ich dodawałem do znajomych w tym IMPERATORE_PL.

Ogólnie gdzieś koło 8 osób z naszego plutonu na pewno się przewinęło plus dwie osoby z Exp. Z czasem będzie lepiej.

Wyślij mi zaproszenie to Cię dodam również do listy znajomych i będę zapraszał Cię do gry. Id: djzib0 <-- na końcu jest cyfra zero.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pograłem z dwie godzinki z kilkoma osobami z plutonu PS3Site i chyba z dwoma, trzema z EXP, dołączałem po tym jak już z pół godziny, czy godzinę rozgrywka trwała tak więc czekałem w kolejce (dołączyłem po dodaniu Imperatore do znajomych i jego akceptacji), .

Druga sprawa - mi osobiście rush nie podchodzi.

Jeżeli co najmniej co jakiś czas nie będą się przewijały rozgrywki w trybie conquest to nie będe się mógł zobligować do stawiania w wyznaczonych terminach na rozgrywkę. Jak krótki przerywnik rush moze być, ale długofalowalowo jest dla mnie męczący i nie mam grając w niego fun-u z gry. Inna dynamika, inna strategia, inne cele. Część map w rushu jest zupełnie inna i chwilowo czułem się jak noob zanim się połapałem co i jak, ale mam nadzieję, że i tak jako pancerny dałem się we znaki.

Jeszcze jedna sprawa, jak dołączyłem do rzogrywki to po mojej stronie była bodajże jedna osoba z PS3Site i jakieś randomy, a po drugiej stronie PS3Site i EXP więc było ciekawie :).

Od 22.00-3.00 na serwerach w conqueście przewijało się dużo niedobitków ;) z PS3Site i EXP

p.s.

zauważyłem także, że kilka osób z plutonu nie odpowiedziało na moje zaproszenie do friend listy z PSN i mało osób takie zaproszenie wystosowało. Jak wszyscy tak samo działają, to nie dziwota, że nie ma komu z kim grać (kogo zapraszać do gry, i z kim się łączyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi ustawkami,ale widzę,że to dosyć mocno kuleje.Wczoraj wbiłem o umówionej porze i cierpliwie czekałem na jakąś ustawkę,chętnych było tylu,że nie wiedziałem do kogo wbić:wacko: -szok-prawie cały pluton!!!!

Kto nie zrozumiał sarkazmu-:wacko: trudno.

Wielu z obecnych w tym czasie grało samopas i nie widziałem możliwości wspólnego pogrania.

Udało mi się zaprosić jednego plutonowicza i chwilę pograliśmy.

Jeśli tak mają wyglądać ustawki to lipa-proponuję by ten kto ogłasza mobilizację zadbał o to by ludzie zgłaszający się do gry dostaawali zaproszenia.

Przecież w czasie rundy można wysłać zaproszenie i tym samym zbierać całą ekipę w kupę-jestem przekonany,że większość z nas przerwie jakiś mecz tylko po to by dołączyć wo większości graczy.

Może z racji 38lat na karku trochę inaczej to widzę niż większośc ale...

Generlnie pluton był tworzony z myślą o konsolidacji graczy o tym samym podejściu do gry...

Mimo wszystko mam nadzieję,że to tylko mój pech,że nie dane mi było pograc w większym gronie plutonowiczów i ,że to tylko kwestia czasu aż normą stanie się full serwer PS3S.

Jagoda Ty masz mnie w znajomych na PSN, prawda? Pytam, bo nie pamiętam. W każdym razie to jest podstawowa kwestia, aby być w centrum plutonowych zdarzeń. W momencie rozpoczęcia wspólnej gry wysyłam zaproszenia do wszystkich osób z plutonu, które w danej chwili są na PSN. Nie zamierzam wysyłać do każdego nowego członka zaproszeń, bo nie mam na to czasu. Wysłanie jednego zaproszenia do mnie niewiele kosztuję, a grając potem w plutonowym meczu, w zakładce Poznani Gracze, można szybko dodać, bez konieczności wpisywania wszystkie obecne na serwerze osoby.

Wiem, że jesteś zwolennikiem trybu Hardcore, ale on póki co nie wchodzi w grę. Dlaczego? Przy okazji naszej pierwszej, historycznej ustawki dostawaliśmy srogie baty w jednym z tych klasycznych trybów, nie pamiętam w którym. Po przegraniu 3, 4 rund z rzędu sporo osób wyszło z gry. Prawdopodobieństwo dostawania batów jest dla niektórych jak widać nie do przejścia, a tryb Hardcore wymaga jeszcze większej ostrożności i cierpliwości. Wątpię, by pojawili się masowo chętni do tego trybu. Z tego co pamiętam tylko Ty oraz jeszcze jedna osoba, byliście zwolennikami Hardcore'ka.

Jeśli chodzi o tryb Conquest o którym wspomina Zioolko, cóż kwestia gustu. Jedni wolą to, inni tamto. Problemem trybu Conquest jest to, że mamy są duże. W momencie gdy jesteś na D, to przejmują A i na odwrót. Dużo biegania, często brak pojazdu pod bokiem, zabawa w kotka i myszkę. Po prostu brak konkretnego celu. W Rush zawsze jest co robić, bronimy, atakujemy, dwa cele które trzeba utrzymać przez konkretny czas. Gdy atakujemy, a zespól przeciwny zaciekle się broni, trzeba obmyślać co zrobić aby to jednak przejąć. Komunikacja głosowa coraz częściej na to pozwala. Pisząc tyle o tym, daję do zrozumienia, iż wolę tryb Rush, ale oczywiście jestem za tym, aby zmieniać tryby w które gramy. Ostatnio zrobiłem z tego tytułu głosowanie na Battlelog i trochę więcej głosów ponownie było na tryb Rush.

I ostatnia kwestia MÓJ NICK NA PSN! Jest człowiek na PSN tak samo się nazywający. Jednak TO-NIE-JA! :) Napisałem wyraźnie w PIERWSZYM poście W WĄTKU NT. PLUTONU, że mój nick zaczyna się od małej litery L. Mam nadzieję, że więcej nie będę musiał o tym przypominać.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dostępny na 100% w piątek od 18 a w sobotę od 12 w niedzielę już trudniej bo... no wiecie... szkoła ;p. I rzadziej w tygodniu. Bo teraz testy.....

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dostępny na 100% w piątek od 18 a w sobotę od 12 w niedzielę już trudniej bo... no wiecie... szkoła ;p. I żadziej w tygodniu. Bo teraz testy.....

Ale proszę Cię. Nie pisz na tych testach takich kwiatków jak "żadziej" bo żadnego z nich nie zaliczysz. :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial pograc razem , to smialo zapraszam , wciaz sie ucze , ale nikt od razu orlem sie nie urodzil ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie wysłałem swoją aplikację na Battlelogu do PS3Site Pluton :)

Kiedy planujecie jakieś większe giercowanie?

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie wysłałem swoją aplikację na Battlelogu do PS3Site Pluton :)

Kiedy planujecie jakieś większe giercowanie?

Greetz,

Mike

Zapewne w weekend ;) dobrze by bylo jak bys mial kogos z plutonu w znajomych zeby przez taka osobe wbic na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w weekend ;) dobrze by bylo jak bys mial kogos z plutonu w znajomych zeby przez taka osobe wbic na serwer.

RaFaLiK37 dodaj mnie do znajomych jak możesz :)

A tak w ogóle to jak sie organizuje taką grę? wystarczy że wbiję się przez znajomego, który będzie na serwerze? Bo jakoś tego nie ogarniam, można w ogóle tworzyć swoje serwery?

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RaFaLiK37 dodaj mnie do znajomych jak możesz :)

A tak w ogóle to jak sie organizuje taką grę? wystarczy że wbiję się przez znajomego, który będzie na serwerze? Bo jakoś tego nie ogarniam, można w ogóle tworzyć swoje serwery?

Greetz,

Mike

Tak wystarczy ze dolaczysz do meczu przez kogos kto juz gra dlatego dobrze miec w znajomych IMPERATORE (badz kogos kto czesto gra w tych ustawkach) bo to on zawsze organizuje takie granie. Dodam Cie do znajomych ale nie wiem czy w ten weekend bede gral (przynajmniej w sobote)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczy ze dolaczysz do meczu przez kogos kto juz gra dlatego dobrze miec w znajomych IMPERATORE (badz kogos kto czesto gra w tych ustawkach) bo to on zawsze organizuje takie granie. Dodam Cie do znajomych ale nie wiem czy w ten weekend bede gral (przynajmniej w sobote)

+ Rafał za pomoc w informowaniu Nowego. Dodaj mnie Mike do znajomych, już mam miejsce. Mój nick z adnotacją znajduje się w pierwszym poście w głównym wątku nt. naszego Plutonu. Na tym forum oczywiście.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pamiętaj że przez małe "L" jest jego nick, bo wydziwia chłopak :D, i mnie też dodaj dodaj nick fajsoon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też możesz dodac bo zawsze mam problem żeby do was dołączyć. A jak juz ktoś z mojej listy gra to na mapkach których nie mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×