Skocz do zawartości
Emir

Guitar Hero III

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem fanem muzyki gitarowej, ale żadna gra do tej pory nie sprawiła mi tyle frajdy co GHIII. No i świetnie sprawdza się na imprezach. Chociaż po paru piwach cięzko nadążyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu mówić... MUST HAVE. Tyle chyba styka? Hehe. Ja akurat uwielbiam rocka/metal (hardcore, metalcore, punkcore ROX!) i nie narzekam na ścieżkę Pojawiło się Rise Against. Zespół z pierwszej półki wśród punk core.

*** Jak ktoś chce zobaczyć ich teledysk (to się nazywa muzyka! przesłanie, przesłanie i ... jeszcze raz przesłanie!) to zapraszam http://pl.youtube.com/watch?v=dScutbJpHoA&...feature=related ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja na ścieżkę absolutnie nie narzekam. Powiem więcej, ta gra nauczyła mnie szacunku do gitarowej muzy. Odkopałem dzięki niej takie zapomniane kapele jak Sonic Youth czy Rage Against the Machine. Myślę że każdy znajdzie tu kawałki dla siebie. Od glam rocka po hardcorowe grupy Szkoda tylko, że tak rzadko pojawiają się nowe paczki w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO dobór kawałków stoi na lekko niższym poziomie, niż w przypadku GHII. Za dużo jest starych, kiepskich smętów, za mało starej, dobrej klasyki i nowszych (ale dobrych) kawałków. Ogólnie nie narzekam, ale czuję niedosyt.

No i mała ilość dodatkowych utworów do ściągnięcia - gdyby było tak dobrze, jak w przypadku Rock Band, to bym był bardzo zadowolony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem zainteresowany kupnem GH3 i mam takie pytanka.

1. Ile kosztują paczki z nowymi piosenkami na PSStore i ile jest w nich piosenek?

2. Czy gitara z GH3 jest w 100% kompatybilna z RockBand?

3. Czy gitara z GH3 działą z GH2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paczki przeważnie kosztują 22zł/szt, i są w nich po 3 utworki.

2. Póki co gitara z GHIII w wersji na PS3 nie współpracuje z RockBand'em (za to wiosło do X360 jak najbardziej )

3. Gitara z GHIII nie działa z GHII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda. Jesteś pewien z tym RockBand? Gdzieś pisali, że kompatybilka będzie...

A jak z bateriami w gitarce? Jakie wchodzą, ile i na jak długo trzymają. Chyba, że się ładuje przez USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w GH3 grałem ponad 10h na jednym komplecie, więc baterie nie są problemem ;]

W PSe jest napisane o tym, że gitara nie działa w RockBand'zie. Czyżby ktoś chciał uprzykrzyć życie ps3, a wspomóc x360? Ehh... ta konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś update będzie czy coś? Bo kupować drugą gitarę to paranoja xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na jednych bateriach już ponad 2 tygodnie i trzymają. Co do rodzaju średnio się znam: AA - te większe paluszki. 2szt.

Co do paczek w PSS to dziwna sprawa nie dość że nie pojawiają się nowe to jeszcze zniknęły stare. Nie widzę np w PSS NoDoubt a był przecież. hmm...

Paczki są albo po 7 PLN - z jednym utworem, albo z trzema za 22 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ta gra ma coś w sobie co wciąda... bardzo wciąga.

niedługo rock band..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RB widziałem na jednym sklepie z instrumentami za ... 899zł. Ciekawe czy będą zestawy np. gra + perkusja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam gitarę z GH III na PS2. Chciałbym pograć nią na PS3. Próbowałem podłączyć poprzez konwerter pada PS2 do PC lecz Kramer nie działa poprawnie - grać się nie da (DualShock 2 oraz bezprzewodowe pady do PS2 działają na tym konwerterze poprawnie). Czy ktoś mógłby polecić jakiej przejściówki najlepiej użyć? Może komuś się udało podłączyć gitarę z PS2 pod PS3?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam gitarę z GH III na PS2. Chciałbym pograć nią na PS3. Próbowałem podłączyć poprzez konwerter pada PS2 do PC lecz Kramer nie działa poprawnie - grać się nie da (DualShock 2 oraz bezprzewodowe pady do PS2 działają na tym konwerterze poprawnie). Czy ktoś mógłby polecić jakiej przejściówki najlepiej użyć? Może komuś się udało podłączyć gitarę z PS2 pod PS3?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

tak se ne da

nie dziala ani gitara od GH1/2 ani od GH3. dzialalo to do update'u 1.80, ale nawet wtedy nie mozna bylo robic advanced techniques w rodzaju pull-off, hammer-on. czyli de facto nie dzialalo nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaję samą gitarkę do GH na allegro!. a poza tym gierka, na prawdę genialna parę nieprzespanych nocy przy tych kawałkach było !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już Rock Banda od jakiegoś miesiąca z USA. Perkusje i grę. Powiem wam że problem mam jedynie z sąsiadami bp bębenki z troszkę głośne ;D ale jak się ma słuchawki to naprawdę można sie wczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie ma żadnych problemów z gitarką? np. Łączy się dobrze z konsolą od razu? Są lagi?(video/audio)

Grę bede miał w czerwcu, ale nie Aerosmith, bo tamta bedzie dużo droższa i bedzie gorsza ze względu na ubogą różnorodność kawałków.

thx za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i Guitar Hero 3 jest fajne... ale po pewnym czasie się nudzi Dlatego ja sobie funduje Rock Banda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko, jako osoba która nigdy się nie interesowała muzyką Rock'ową piszę do was guitar herowcy z pytaniem-Czy gra będzie mi sprawiać frajde?

(może ktoś był w podobnej sytuacji)

Niestety nie mam możliwośći sprawdzenia gry na żywo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie sprawiała Na początku będziesz cieszył się tym co ci wychodzi, później jak się nauczysz bardziej co i jak będziesz się wsłuchiwał w piosenkę, frajda jest wielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×