Skocz do zawartości
Emir

Guitar Hero III

Rekomendowane odpowiedzi

Musi się spodobać. Gra daje tak wielką radochę z grania, że aż trudno się oderwać

PS: Arczi, czy ty jeszcze masz GH3? Chciałbym z kimś jakiegoś co-opa walnąć, ale jeszcze nie teraz, bo musze się pouczyć i przynajmniej na harda wejść. (kupiłem grę 2 dni temu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jest przodem do kamery. Mógł na bot'cie jechać -.-

IMO Bot. Używa Star Power (czy jak to się zwie) bez zarzucenia gitara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star power można przyciskami aktywować, ale... bujda, w tle leci puszczony filmik z youtube czy innego serwisu, stąd słaba ogólna jakość, by nie było widać bajery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum pseforum.pl mowia ze jednak fake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Star power można przyciskami aktywować, ale... bujda, w tle leci puszczony filmik z youtube czy innego serwisu, stąd słaba ogólna jakość, by nie było widać bajery

Wiem, że można przyciskiem, ale tutaj nie widać, żeby prawa ręka zadrżała... No chyba, że chłopak ma palce jak obcy z "Archiwum X" -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie jestem pewny... :/

ps: co myślicie o track'u z God of War?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem sam trailer tego kawałka... prezentuje się extra (podkreślę, że jestem fanem muzyki z GoW - soudtrack siedzi na moim odtwarzaczu non-stop). Dzisiaj ściągnę ten kawałek + Battlefielda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet dobry, taki mocny i na wyższych poziomach można na prawdę powywijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i stwierdzam że kawałek z God of War jest boski (cóż... adekwatnie do nazwy ).

Dziękuję Sony za taki prezent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. psu.com od jutra będzie można sciągnąć za darmo z PSStore Top Gun theme...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nono... ostatnio dostaliśmy kawałki z GoW, WoWa teraz kolejny się szykuję? Dzięki Bogu, że kupiłem GH3 2 dni po kupnie konsoli. W ogóle nie żałuję wydanych pieniędzy! Hehe. Trochę się za tą grą nalatałem. Całą Gdynię objechałem. Potem przyszła kolej na Gdańsk. W końcu jak bylem 2 raz w tym samym empiku w Gdańsku to sprzedawca widząc jak mi zależy sprawdził na necie w jakich empikach jest gra. Okazało się, że został 1 egzemplarz na całe Trójmiasto. Miły Pan zarezerwował go, a ja podjechałem odebrać.

Serdecznie pozdrawiam sprzedawcę z Empiku w Galerii Bałtyckiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś gra prosiła mnie o update, wiecie może czego dotyczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziś gra prosiła mnie o update, wiecie może czego dotyczy?

Chodzi o to że u niektórych userów po ściągnięciu muzyki z PStore gra nie widziała tego na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem sobie "I am Murloc"... (miło wrócić do dawnych czasów z WoW'em) bardzo fajnie wszystko mi szło (nawet sobie podśpiewywałem) ale szkoda że nie ma tej piosenki w Rock Band

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gralem sobie "I am Murloc"... (miło wrócić do dawnych czasów z WoW'em) bardzo fajnie wszystko mi szło (nawet sobie podśpiewywałem) ale szkoda że nie ma tej piosenki w Rock Band

Ja odkryłem tą piosenkę jakiś tydzień temu kiedy grałem z kumplem na mp. Masakra, bardzo mi się spodobała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odkryłem tą piosenkę jakiś tydzień temu kiedy grałem z kumplem na mp. Masakra, bardzo mi się spodobała

Mnie jakoś nie przypadła do gustu... Osobiście wolę track z God of War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Track z GoW pozamiatał Chociaż Murlock też jest fajny. Czekamy na jakiś track z MGS'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na jakiś track z MGS'a ?

Od dłuuuugiego czasu mam na odtwarzaczu track bodajże z końcówki MGS2 w którym ktoś wymiata na gitarce grając główny them To by się nadawało.

No i ja bym też poprosił - "Them of Laura" i "Promise" z Silent Hill 2 - PIĘKNE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jezeli ktokolwiek powie, ze kryptoreklama w filmach czy serialach nie przynosi efektow - jest w grubym bledzie.

wiem, ze moze to zabrzmi dziwnie, ale po ogladaniu Californication (jestem mega fanem tego serialu) postanowilem kupic gh3 po tym, kiedy hank osiagnal ponad 60 % na medium lol

poza tym, rock is my life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. psu.com od jutra będzie można sciągnąć za darmo z PSStore Top Gun theme...

chwila, czyli mozna ZA DARMO jakies kawalki do GH3 sciagac?

Jak tylko wchodzilem do PSStore to mozna bylo tylko paczki piosenek sciagac ale za kase..

moze ktos napisze skad mozna pojedyncze kawalki zasysac...

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chwila, czyli mozna ZA DARMO jakies kawalki do GH3 sciagac?

Jak tylko wchodzilem do PSStore to mozna bylo tylko paczki piosenek sciagac ale za kase..

moze ktos napisze skad mozna pojedyncze kawalki zasysac...

dzieki

na pewno sa na US PSN - i to dosc sporo jest za darmo. ale dzialaja tylko z wersja US.

wejdz do kategorii GHIII i szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja wam powiem? Kupcie sobie zwykła gitarę i nauczcie się na niej grac, frajda o wiele większa, i użyteczne i nie jest w cale droższe. Ja na te wszystkie drums, guitar, flet, saksofon, mikrofon, mikrofalówka hero nie mogę patrzeć, a pogrywam se na gitarce i jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×