Skocz do zawartości
Emir

Guitar Hero III

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ja wam powiem? Kupcie sobie zwykła gitarę i nauczcie się na niej grac, frajda o wiele większa, i użyteczne i nie jest w cale droższe. Ja na te wszystkie drums, guitar, flet, saksofon, mikrofon, mikrofalówka hero nie mogę patrzeć, a pogrywam se na gitarce i jestem z niej bardzo zadowolony.

ile utworów grałeś w GH i na jakim stopniu trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wcale, od razu mnie zniechęciło. Po za tym dla mnie to nie ma tego klimatu co zwykła gitara, nie ma odcisków na palcach od stalowych strun, nie ma brzydkiego brzęczenia gdy źle się wciśnie akord, nie ma strojenia tych przeklętych strun, nie ma widoku drewnianego pudła, nie ma tylu progów, nie ma tych sześciu przeklętych strun, nie ma tego czasu poświęconego na naukę, nie ma podziwu kolegów gdy zagra się coś na ognisku bądź innym spotkaniu, i nie ma tej niesamowitej satysfakcji gdy nauczysz się grac swoją ulubioną piosenkę, i co najważniejsze, nie ma tego niezwykłego dźwięku gitary akustycznej. Nigdy sprzęt elektroniczny nie będzie tak dobry jak ten zwykły. Ja jestem zakochany w gitarze i coś takiego mnie po prosu odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie wcale, od razu mnie zniechęciło. Po za tym dla mnie to nie ma tego klimatu co zwykła gitara, nie ma odcisków na palcach od stalowych strun, nie ma brzydkiego brzęczenia gdy źle się wciśnie akord, nie ma strojenia tych przeklętych strun, nie ma widoku drewnianego pudła, nie ma tylu progów, nie ma tych sześciu przeklętych strun, nie ma tego czasu poświęconego na naukę, nie ma podziwu kolegów gdy zagra się coś na ognisku bądź innym spotkaniu, i nie ma tej niesamowitej satysfakcji gdy nauczysz się grac swoją ulubioną piosenkę, i co najważniejsze, nie ma tego niezwykłego dźwięku gitary akustycznej. Nigdy sprzęt elektroniczny nie będzie tak dobry jak ten zwykły. Ja jestem zakochany w gitarze i coś takiego mnie po prosu odrzuca.

GH to nie symulator gitary. Pudło ma swój klimat, a gra swój. Z tego co piszesz masz małe pojęcie o tej grze bo aby zaliczyć nie jeden utwór trzeba trenować wiele więcej niż na pudle. Na zwykłej gitarce możesz niekiedy poimprowizować, w GH musisz wytrzaskać wszystkie nutki idealnie, inaczej brzydkie brzęczenie skutecznie zakłuca utwór. Zalicz np. ONE (Metallica) na hardzie to pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako ze przymierzam sie do kupna zestawu mam kilka pytan:) 1. Czy Guitar Hero III rozni sie od Guitar Hero: World Tour tylko zawartymi kawalkami ? 2. Ktora czesc najlepiej kupic ? 3. Czy jezeli nigdy nie gralem na gitarze sprawi mi problem gierka ?.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Guitar Hero III to tylko gitara, w GH: World Tour masz też perkusje i wokal (ale musisz kupić Band Pack) 2. Zobacz na kawałki i sam zdecyduj 3. ja tam nigdy na gitarze nie grałem i jakoś spokojnie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można usunąć, wszystko już wiem.

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od laika: czy w GH III Legends of Rock można grać nie posiadając gitary (czyli plumkać sobie na padzie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ian Można, ale wtedy już nie ma tej frajdy, i cały urok tej gry po prostu znika.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że wskrzeszam temat.

Mam pytanie: czy jest możliwość zdobycia jakiejś przejściówki aby móc grać gitarkami z PS2 na trójce w nowe tytuły? Np. GH5?

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Może mi ktoś powie jak grać na hardzie i wzwyż? :) Bo o ile na medium mi idzie bosko, o tyle już wyżej zaczyna mi palców brakować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Może mi ktoś powie jak grać na hardzie i wzwyż? :) Bo o ile na medium mi idzie bosko, o tyle już wyżej zaczyna mi palców brakować :D

Musisz nauczyć się przekładać rękę, tj. po prostu przesuwać rękę o jeden przycisk dalej, czyli wskazujący masz na czerwonym, a mały na pomarańczowym. Potem wracasz wskazującym na zielony, a małym na niebieski. Proste, ale wymaga sporo praktyki.

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz nauczyć się przekładać rękę, tj. po prostu przesuwać rękę o jeden przycisk dalej, czyli wskazujący masz na czerwonym, a mały na pomarańczowym. Potem wracasz wskazującym na zielony, a małym na niebieski. Proste, ale wymaga sporo praktyki.

A jaką piosenkę polecasz na początek, żeby poćwiczyć harda? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką piosenkę polecasz na początek, żeby poćwiczyć harda? :)

Nie mam ghIII, ale wydaje mi się, że when we were young jest stosunkowo prosta na hardzie. Najlepiej wybierz taką, która ma powtarzalne chwyty z częstymi zmianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×