Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze chwilka czasu jest zeby wymienic Batman AC.

Wiec do tego co mowiliscie:

Assasina gralem w poprzednie czesci i bardzo mi się podobaly

Za Mass Effect 3 i Tekken x Street Fighter lub UFC 3 to ile bym musial doplacic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję za kilka PLN nabyć FEAR2 i ostaniego Wolfensteina, totalnie informacyjnie zlałem te tytuły wiec jak się komuś chce to pliss o krótką poradę .... Brać czy nie brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jedną z części InFamous. Wiem, że pod względem graficznym lepsza część 2 ale jeżeli chodzi o fabułę i inne to nie mam pojęcia. Planuje kupić tylko jedną, a w przyszłości raczej wybiorę coś innego więc moje pytanie brzmi, które lepiej wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czyta się książek od środka ;) fabuła jest powiązana więc zdecydowanie sugeruję zacząć od jedynki, ponadto wydarzenia pierwszej części w mojej opinii były ciekawsze niż te w dwójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widziałem w demku to na początku coś mniej więcej jest opowiedziane o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jakieś tam wprowadzenie ale dość oszczędne ... to jakbyś zamiast całych filmów oglądał tylko trailery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej najpierw zagrać w 1 i poznać fabułe od początku a pózniej 2 zamiast tej innej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie brac arkham asylum za killzone 3? czy lepiej zamienic na ac 2 goty . Nie gralem w jedynke a czytalem ze dwojka lepsza. I co sadzicie o BAA. Ciekawy? na dlugo starczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj, ty dajesz arkahm asylum za killzone 3, czy ty dajesz killzone 3 za arkahm asylum ? Jeśli pierwsza opcja to bierz, oczywiście, jeśli druga to NIE =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam killzone 3 i chce wymienic na ktoras z tych 2 gier. A czemu nie? Killzone ogralem a multi na 30 poziomie juz mi sie znudzil ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba przesadziłeś. Killzone 3 można znaleźć w granicach 70 zł, więc cena jest porównywalna do Batman AA. Ja bym wymieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jutro jade po dwie gry tylko niewiem na jakie sie zdecydowac ksa nie gra roli i tu moje pytanie

jakie polecacie gry ktore sa godne kupienia i wciagna jak uncharted 3 :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie brac arkham asylum za killzone 3? czy lepiej zamienic na ac 2 goty . Nie gralem w jedynke a czytalem ze dwojka lepsza. I co sadzicie o BAA. Ciekawy? na dlugo starczy?

Na AC 2 GOTY możesz spokojnie wymienić.

Nic nie stracisz bo to ten sam przedział cenowy no i gra rewelacyjna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazi55 to już zależy jakie gatunki Cię interesują. Jeśli nie grałeś to polecam Heavy Rain i Red dead Redemption.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli preferujesz multi w miarę normalne no to BF lub Cod bo killzone jest przeładowane pierdołami

A jeżeli single palyer to jedynie została Ci Castelwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wlasnie strzelanki lub przygodowki jak U3 w BF gralem juz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazi

demons/dark souls, gran turismo 5, darkness 2, cod mw3, killzone 2/3, resistance 2/3, two worlds 2, skyrim/oblivion, red dead redemption, heavy rain, god of war cała seria, batman arkham city, dirt 3, crysis 1/2, uncharted 1/2/3, deus ex human revolution, lbp 1/2, infamous 2

najlepsze gry na ps3

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazi

demons/dark souls, gran turismo 5, darkness 2, cod mw3, killzone 2/3, resistance 2/3, two worlds 2, skyrim/oblivion, red dead redemption, heavy rain, god of war cała seria, batman arkham city, dirt 3, crysis 1/2, uncharted 1/2/3, deus ex human revolution, lbp 1/2

najlepsze gry na ps3

dzieki wielkie poczytam w necie i zobacze moze wszystkie kupie :P oprocz GT5 bo juz gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saints row 3, rage, dead island, portal 2, la noire, mortal kombat, shift 2, dead nation, dead space 2 jeszcze

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×