Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli Assasin odpada to co najlepiej wymienic na Arkham City ( uzywany)

Preferuje praktycznie wszytskie typy gier.

Posiadam/gralem: Gta 4, Gow (1,2,3), Uncharted (1,2,3).Cod (Mw 1,2,3,World at war), Bf3, Just cause 2, Killzone 2,3 , Fifa 11, Mafia 2, Ojciec Chrzestny 2, Heavy rain, Bf 2 Bad company, F1 2010, Assasin ( 2 i Brootherhood), F.3.A.R, RDR, Dead island, Deus ex, Borderlands, Tekken 6,

Może Castlevania Lords Of Shadow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Assasin odpada to co najlepiej wymienic na Arkham City ( uzywany)

Preferuje praktycznie wszytskie typy gier.

Posiadam/gralem: Gta 4, Gow (1,2,3), Uncharted (1,2,3).Cod (Mw 1,2,3,World at war), Bf3, Just cause 2, Killzone 2,3 , Fifa 11, Mafia 2, Ojciec Chrzestny 2, Heavy rain, Bf 2 Bad company, F1 2010, Assasin ( 2 i Brootherhood), F.3.A.R, RDR, Dead island, Deus ex, Borderlands, Tekken 6,

Widzę że gustujesz raczej w grach akcji i fps, bardzo polecam ci Skyrima naprawdę super gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Red DEad, zrobiłem prawie platyne i sprzedałem - kupię chętnie teraz Undead ale... czy on wymaga podstawy RDR czy jak bd miał sam UNDEAD to bd mógł grac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Red DEad, zrobiłem prawie platyne i sprzedałem - kupię chętnie teraz Undead ale... czy on wymaga podstawy RDR czy jak bd miał sam UNDEAD to bd mógł grac ?

będziesz mógł grać, undead nie wymaga podstawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz mógł grać, undead nie wymaga podstawy

Pod warunkiem że kupi pudełkową wersję, bo jak z PSS to nie jestem pewny czy nie będzie potrzebna płyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Batmana AA ( w Arkham City nie grałem) klimat extra

Jesli Assasin odpada to co najlepiej wymienic na Arkham City ( uzywany)

Preferuje praktycznie wszytskie typy gier.

Posiadam/gralem: Gta 4, Gow (1,2,3), Uncharted (1,2,3).Cod (Mw 1,2,3,World at war), Bf3, Just cause 2, Killzone 2,3 , Fifa 11, Mafia 2, Ojciec Chrzestny 2, Heavy rain, Bf 2 Bad company, F1 2010, Assasin ( 2 i Brootherhood), F.3.A.R, RDR, Dead island, Deus ex, Borderlands, Tekken 6,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3 czy Batman Arkham City ? Jedną z nich potrzebuję do urozmaicenia i wiem, że pewnie powiecie "to kompletnie różne gry", no ale pod względem czasu gry, efektywności, rozmachu, stabilnej pracy na ps3 co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3 czy Batman Arkham City ? Jedną z nich potrzebuję do urozmaicenia i wiem, że pewnie powiecie "to kompletnie różne gry", no ale pod względem czasu gry, efektywności, rozmachu, stabilnej pracy na ps3 co polecacie ?

Grałem w demo Mass effect, ogladalem gameplay i porażka. Z Arkham City oglądałem dużo gameplayu, czytałem recenzje i ta gra musi być świetna. Batman jest też bardziej dopieszczony więc wg mnie jest to lepsza gra. Planuję ją kupić. Niech się jeszcze wypowiedzą inni. No i od siebie zapytam Uncharted 3, czy Batman Arkham City?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że kupi pudełkową wersję, bo jak z PSS to nie jestem pewny czy nie będzie potrzebna płyta.

Ta z PSS też działa jako osobna gra. Można śmiało kupować z PSS bez samego RDR'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że kupi pudełkową wersję, bo jak z PSS to nie jestem pewny czy nie będzie potrzebna płyta.

Jasne że pudełkową :) Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3, czy Batman Arkham City?

U3 świetny singiel ok 10h ci zajmie a multi 5 razy tyle i opłaca się bo można wyrwać ją już w granicach 100zł, a o batman ac się nie wypowiem bo nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, co polecacie z gier ninjowskich ? Coś słyszałęm o ninja gaiden sigma, ale dobre to jest? czy trzeba od 1 zaczynać czy mozna odrazu 2? Jakieś jeszcze gry z ninja w roli głównej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

batman ac = u3

trudno tu dopomóc popatrz na gameplaye gdyż obie gry to najlepsze tytuły ubiegłego roku... Nie da się jednoznacznie stwierdzić co lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest prosty jak grałeś w poprzednie części i jesteś fanem AC to bierz go bo nie ma w nim żadnych spektakularynch różnic oczywiście oprocz grafiki niż w AC B a jeżeli wolisz wciągającą przygodę do ktorej nie jest bardzo potrzebna znajomość poprzednich części no i oczywiście najładniejsza grafika jaka może być na ps3 to bierz U3

Sorki nie przeczytałem że chodzi o batmana :-) Więc to co u góry to nie ważne polecam Batmana frałem a Arkham Asylium i jeżeli AC jest podobny to z czystym sercem bież go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on pyta o batmana ac a nie ac :P a batman i u3 akurat revelations zjada na śniadanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc przejdzmy do sedna

Jutro rano jade na gielde i bede chcial wymienic Batmana AC:

Wiec moje typy:

Assasin Creed Revelation, Nfs The run, Skyrim

cos z tych lub jakies takie nowsze gierki

Tylko nie uncharted, bf oraz mw3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc przejdzmy do sedna

Jutro rano jade na gielde i bede chcial wymienic Batmana AC:

Wiec moje typy:

Assasin Creed Revelation, Nfs The run, Skyrim

cos z tych lub jakies takie nowsze gierki

Tylko nie uncharted, bf oraz mw3.

Osobiście skyrima na konsole nie polecam.

AC:Revelations tylko jeśli grałeś w poprzednie czesci ( AC 2 + Brotherhood ),

Osobiście za Arkham City,walczyłbym o Kingdoms of Amalur:Reckoning lub ME3 za dopłatą( jeśli grałeś w poprzednie czesci )

Ogólnie wydaje mi się,że Kingdoms of Amalur to dobry wybór,ale co ja tam wiem:P

O Dark i Demon Souls sie nie wypowiem,bo nie miałem z nimi styczności.

btw.Polecam zakup Rayman Origins,ja się strasznie wkrecilem w demo i już w pon.będzie u mnie wersja pełna,ale to już nie ta klasa cenowa co ac.

Edytowane przez b3nio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie KoA... Straszny crap ta gra (ukończyłem w kąciku rpg masz moją recke)...

KoA to jeszcze pół biedy jakbyś wybrał nfs the run.. Pożyczyłem popołudniu dnia pierwszego - 3 godziny później tytuł pękł czyli wielka kupa mułu....

dark souls, skyrim, ME3, rayman origins (jak lubisz platformery), wszystkie gry ukończone i bardzo byłem z nich zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady,imo gra jest dobra.

A co do skyrima to IMO gra bardzo dobra,ale nie jest warta 170 zł w wersji na ps3 z jednego powodu

- Brak możliwości modowania gry ( dla mnie ogromny minus,nie ma to jak mieć wgrane 200 nowych broni,wszystkie graficzne ulepszenia,nowe stroje,kryjowki,zachowania, etc )

Na ps3 musimy grać na vanili,zawsze lubiłem po przejściu wątku głównego w RPGU,wgrać sobie kilkanaście modów,żeby dłużej bawić się z grą.

Jeśli chodzi o samą grę to wątek fabularny jest do dupy,po prostu beznadziejny,zakonczenie tylko to potwierdza..

Potem jest owszem dużo do roboty,ale już się nie chce tego wszystkiego robić,tymbardziej,że gra jest za bardzo uproszczona i nie stawia przed graczem jakiegoś wyzwania.

Taka jest moja opinia.

Gra jest dobra,ale nie za te pieniądze,gdy można kupić lepsze gry,tańsze lub w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem ja kupiłem za 189 zł w dniu premiery, teraz w sklepie do którego każdy gdynianin chodzi (jak nie ty to znaczy że nie jesteś graczem konsolowym :P ) czyli nintuś ma grę już za 129 zł więc nie wiem skąd tą cenę wziąłeś :P .

I nie mów że polecasz KoA ponad skyrima (jestem w mega szoku), gdyż KoA to tak naprawdę tylko marna kopia tej gry z zimowym klimatem, naprawdę wejdź w ten dział rpg i zobacz moje wywody na temat tego tytułu (jestem zdania że jeszcze 20 godzin z tą grą nie nabiłeś jak tak dobrze się o niej wypowiadasz...)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×