Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to tak te 2 tytuły mi do głowy wpadły.

chyba że polecacie coś lepsze w tej cenie , ale na pewno nie U 3 bo jakoś mi nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z moim poprzednikiem. Jeśli miałbym wybierać AC to wziąłbym dwójke i brotherhood przy okazji będziesz miał fabułe po kolei skoro mówisz że w jedynke grałeś. W sprawie ufc wziąłbym 2010(tańsza) chyba że grałeś to bierz ufc3. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Sports Active 2 czy jakaś inna gra o podobnym zastosowaniu? Zależy mi na jakiejś dobrej grze "ruchowej", a ta wydaje się idealna, ponadto jej cena jest teraz bardzo atrakcyjna. Nie mam niestety PS Move, więc wszelkie pozycje na różdżkę odpadają. Brać tą czy może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupować cod mw3

i czy kupować wersje ang czy pl biorąc pod uwage że pl jest o 40zł tańsza

Edytowane przez kondzio580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod mw3 jak skończyłeś 2 poprzednie to super sprawa, tym bardziej że trzyma cenę, przejdź na spokojnie, potem coop z kumplem przy piwku, chwila multi i sprzedaj (w przeciągu miesiąca stracisz maksymalnie 10 zł), po czym kup coś innego.

Z językami w fpsach szczerze?? naprawdę trzeba być idiotą aby gry nie zrozumieć więc masz odpowiedź na język: nie patrz :)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam wiec pytanko.

Zamienic Batman Arkham City na Fife Street ( jak wyjdzie)

Czy moze wymienic Arkahm city za Ac: Revelations?

A mniej wiecej takiego Batmana(uzywany) to ile bym musial doplacic do takiej Fify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej fife zostaw batmana, a tak na serio czy batman z wykorzystanym online passem (catwoman)??

jak jest - wart 109 zł. jak nie około 99 więc licz na 100 za fifke (naprawdę nie warto..)..

ac se daruj batman >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>którykolwiek ac (chodź akurat w revelations nie grałem a słyszałem że najgorsza ze wszystkich).

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak sobie radzisz z angielskim, ja zawszę wolę dopłacić z 10-15 zł do wersji PL, szczególnie w grach z rozbudowaną fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

assasins creed 2 ang czy warto dopłacić do pl

Jeśli chodzi o Assasin's Creed to warto dopłacić do wersji PL (mowa o każdej serii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie na ps3 gralem w killzone 3 zaliczylem swietna gierka i mysle nad nowym tytulem. Czy Bioshock to dobra gierka? Chodzi mi o 1 czesc (potem jak mi sie spodoba to pewnie kupie 2 czesc:P) . I czy w grze potrzebny jezyk angielski? Bo akurat nie znam za dobrze a slyszalem ze sa jakies wybory w grze i duzo pierdolek gdzie jezyk trzeba znac? to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do TDU2 wyszło już te dlc do niego ? bo podobno miały ze dwa motorki być :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie na ps3 gralem w killzone 3 zaliczylem swietna gierka i mysle nad nowym tytulem. Czy Bioshock to dobra gierka? Chodzi mi o 1 czesc (potem jak mi sie spodoba to pewnie kupie 2 czesc:P) . I czy w grze potrzebny jezyk angielski? Bo akurat nie znam za dobrze a slyszalem ze sa jakies wybory w grze i duzo pierdolek gdzie jezyk trzeba znac? to prawda?

Kupuj śmiało, Bioshock to bardzo dobra gra ze świetnym klimatem, a jeśli chodzi o angielski to jeżeli znasz podstawy to nie powinno być problemu, w grze nie ma jakichś skomplikowanych dialogów ani wyborów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad God of War, czy trzeba na wzór Assasin Creed przchodzic od początku chronologicznie, czy mogę sobie darować 1 i 2 część ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad God of War, czy trzeba na wzór Assasin Creed przchodzic od początku chronologicznie, czy mogę sobie darować 1 i 2 część ?

Wszystkie części God Of War są świetne i warto w nie zagrać. Wiadomo...pierwsze 2 części były na PS2 więc na PS3 skok jakościowy jest niesamowity. Ja zaczynałem od GOW 3 i nie zepsuło to mojego spojrzenia na serie. Zresztą...wszystkie 3 części kupisz nowe za około 150zł więc nie ma jakiejś tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam od Gow 2 ! Najlepsza z serii.

Pierwsza ma najgorszą grafikę, jest świetna ale nie zachęci Cię do grania tak jak druga cześć. Póżniej trzecia a na koniec zostaw sobie jedynkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad God of War, czy trzeba na wzór Assasin Creed przchodzic od początku chronologicznie, czy mogę sobie darować 1 i 2 część ?

Mimo wszystko warto zagrać. Nie wiem czy to spoiler ale część 3 zaczyna się dokładnie w momencie gdy kończy się druga, mamy tę samą scenę.

Różnica w grafice powoduje opad szczęki, więc po skończeniu 3 już powrót do 1&2 jest praktycznie niemożliwy, więc warto zachować chronologię.

Podsumowując jeżeli stawiasz na gameplay i grafikę zaczynaj od 3, jeżeli stawiasz na fabułę zaczynaj od 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować LBP2 za 50zł? Jak bardzo różni się od jedynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować LBP2 za 50zł? Jak bardzo różni się od jedynki?

Widzę że grałeś w 1 więc sam powinieneś wiedzieć czy pierwsza część ci się podobała i chciałbyś zagrać w nowszą wersje czy też odwrotnie ;)

Moim zdaniem od jedynki nie różni się dużo. Są nowe narzędzia i obiekty urozmaicające rozgrywkę, bardziej rozbudowany edytor a także są wady ;D Np. Słabszy desing poziomów niż w pierwszej części, jeśli jedynka ci się podobała to kupuj dwójkę, proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować LBP2 za 50zł? Jak bardzo różni się od jedynki?

jak nówka, to za 50 zł warto, choćby dla trofików :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Dirta 2, czy jest sens kupować Dirt 3? Dirt 2 oceniam na 7/10. Pytam dlatego, bo stare Coliny były do siebie podobne. Jeżeli w dircie 3 sa te same założenia + nowe trasy i inne auta to nie ma sensu kupować 3-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Dirta 2, czy jest sens kupować Dirt 3? Dirt 2 oceniam na 7/10. Pytam dlatego, bo stare Coliny były do siebie podobne. Jeżeli w dircie 3 sa te same założenia + nowe trasy i inne auta to nie ma sensu kupować 3-ki.

3 od 2 różni się pod wieloma względami. Moim zdaniem trzecia część jest dużo, dużo lepsza od dwójki. Jest w końcu więcej rajdów i czuć ten klimat colina a w dwójce tych rajdów jest tyle co kot napłakał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Assasin odpada to co najlepiej wymienic na Arkham City ( uzywany)

Preferuje praktycznie wszytskie typy gier.

Posiadam/gralem: Gta 4, Gow (1,2,3), Uncharted (1,2,3).Cod (Mw 1,2,3,World at war), Bf3, Just cause 2, Killzone 2,3 , Fifa 11, Mafia 2, Ojciec Chrzestny 2, Heavy rain, Bf 2 Bad company, F1 2010, Assasin ( 2 i Brootherhood), F.3.A.R, RDR, Dead island, Deus ex, Borderlands, Tekken 6,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×