Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

to żeś wybrał :-) 2 najlepsze gry na ps3? Jeżeli chcesz dłuższą grę bierz Red Dead Redemption, jest też tańsze, choć misje są całkiem powtarzalne, tzn. dojedź z punktu A do B, wybij wszystkich, wróć do A. Niby schemat taki jak w GTA, z tymże w RDR różnorodność lokacji jest strasznie mała w porównaniu do GTA, nie bardzo bawi jeżdżenie po nazwijmy to "szczerej prerii", oczywiście są też takie misje jak walka na pociągu lub odbijanie zakładników, ale wiesz jak jest. Dynamizm akcji to jednak Max Payne, grafika również, multiplayer także (choć jak wiemy multiplayery z 3 osoby to troche inna kwestia, może się nie podobać), chociaż Rockstar wypuściło do Red Dead Redemption darmowy dodatek składający się z hmm 7 map? Warto docenić ich pracę.

RDR to tytuł na tyle doceniony przez graczy, otrzymał nagrodę gry roku 2010, kup, ale zaraz po nim, zbieraj kase na Max Payne 3, to druga w kolejności gra jaką bym ci polecił. Pewnie również gra roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Red Dead Redemption. Zanim ogarniesz wszystkie smaczki Max Payne 3 stanieje i wtedy go kupisz. Ja bym tak zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam się prezentuje multi w RDR? Chętnie bym kupił, ale gdyby to multi było porządne i godne uwagi. Co powiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy - czy wolisz interaktywny film przeplatany akcją z całkiem niezła fabułą, czy leniwe włóczenie się po dzikim zachodzie i podziwianie zachodów słońca...

Bierz RDR - to świetna gra z długim gameplayem....

A samo multi mimo odrobiny bugów, jest lepsze niż to w MP3 (moim zdaniem)...

@update:

Pytanie: który tytuł ma więcej graczy w multi - Bad Company 2 czy Black Ops ?

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej Black Ops - kiedyś, jak grałem w multi BC2 (zanim wydano BF3) to czasami wbijało mi na niepełne servy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - zastanawiam się nad darksiders

A nie lepiej brać Castlevanię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy - czy wolisz interaktywny film przeplatany akcją z całkiem niezła fabułą, czy leniwe włóczenie się po dzikim zachodzie i podziwianie zachodów słońca...

Bierz RDR - to świetna gra z długim gameplayem....

A samo multi mimo odrobiny bugów, jest lepsze niż to w MP3 (moim zdaniem)...

@update:

Pytanie: który tytuł ma więcej graczy w multi - Bad Company 2 czy Black Ops ?

Black ops i to sporo. A to chyba troche szkoda, Bad Company 2 to zdecydowanie najlepsze multi od wielu lat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej brać Castlevanię?

Od siebie dorzucę, że nie. Castlevania szybko mnie znudziła i nawet jej nie ukończyłem, za to przy Darksiders 30 godzin minęło jak z bicza strzelił :)

W mojej opinii Darksiders to jedna z najfajniejszych gier tej generacji. Nie powala grafiką, ale zawiera ogromne pokłady miodu. Dwójeczkę łykam na premierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castlevania jest dość specyficzna jeżeli chodzi o rozgrywkę...a mając na myśli specyficzna chodzi mi że jest monotonna...więc lepiej weź Darksiders i ciesz się akcją i fabułą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wciągającej gry typu Uncharted, czy Mafia 2, ale żeby ta gra nie była na dwa dni, a chociaż na dwa tygodnie. Poleci mi coś ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose, bierz Black Ops. Najlepsze multi tej generacji i b.dobry singiel.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wciągającej gry typu Uncharted, czy Mafia 2, ale żeby ta gra nie była na dwa dni, a chociaż na dwa tygodnie. Poleci mi coś ktoś?

inFamous 2, w klikatach mafi za niedługo Sleeping Dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wciągającej gry typu Uncharted, czy Mafia 2, ale żeby ta gra nie była na dwa dni, a chociaż na dwa tygodnie. Poleci mi coś ktoś?

może SaintsRow the third? sandbox jest, klimat też, starczy też na dłużej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu przypada do gustu klimat i humor z SR3 ;) jest dosyć... specyficzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ; fakt klimat jest specyficzny ale to IMO kolejna zaleta SR3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie bardzo nakręciłem sie na SR3 oglądając filmiki u Roja ;) nie żałowałem zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wciągającej gry typu Uncharted, czy Mafia 2, ale żeby ta gra nie była na dwa dni, a chociaż na dwa tygodnie. Poleci mi coś ktoś?

Enslaved: Odyssey to the West lub Assassin's Creed 2

Gra na dwa tygodnie: Sacred 2 ( ilość zadań przytłaczająca) :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wciągającej gry typu Uncharted, czy Mafia 2, ale żeby ta gra nie była na dwa dni, a chociaż na dwa tygodnie. Poleci mi coś ktoś?

RDR...poza tym sprecyzuj dwa tygodnie...ponieważ dwa tygodnie mają około 336h...czyli szukasz gry która zajmie około tyle czasu ? czy przez dwa tygodnie miałes na myśli granie w coś po 2-3 h dziennie i byle do premiery sleeping dogs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 3 bierz- tanio teraz, żałować nie będziesz na pewno. Ja wydałem w dniu premiery 200zł i nie żałuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×