Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Warto też dodać że misje poboczne są dużo ciekawsze w części pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zacząłbym od infamousa a następnie infamous 2, ja niezauważyłem nudy w pierwszej częsci, skończyłem z przyjemnością po jednej i drugiej stronie mocy, choć infamous 2 jest lepszy, dla mnie głupotą jest zaczynanie gier które mają kilka części od którejś z kolei, to tak jak niektórzy zaczynają uncharted od 2 czy 3 i później dziwią się, że w jedynce wszystko jest gorsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie głupotą jest zaczynanie gier które mają kilka części od którejś z kolei, to tak jak niektórzy zaczynają uncharted od 2 czy 3 i później dziwią się, że w jedynce wszystko jest gorsze

zależy od gry/gracza. Niektóre gry w kolejnych częściach nawiązuja nazwą i bohaterem tylko. Ja zacząłem uncharted od części 3 bo tą kupiłem za 89 nową w promocji, tak pewnie bym jeszcze trochę czekał jeszcze z kupnem serii uncharted.

InFamous zacząłem od jedynki ale porzuciłem tytuł w trakcie, dwójkę mam w PS+ ale czekam aż ogram te tytuły które już zacząłem... Do pierwszej, cos tak czuję, już nie wrócę przynajmniej w ciągu nbliższego roku bo dzięki PS+ mam w co grać i do IF1 mnie w ogóle nie ciągnie. Skończyłem natomiast dodatek do 2 festiwal krwi, który jest IMO świetny: dużo gameplay'u za grosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moim zdaniem jedynka jest słaba i nie rozumiem zachwytów nad tą grą. Trzy razy się do jedynki zabierałem i ani razu nie skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko zaczął od jedynki...ponieważ dzięki temu będziesz miał pełną historię a nie tylko urywek jej ( jeżeli zagrasz w dwójkę od razu )...

@up...UT jest zacny...sam go posiadam i bawię się przy nim świetnie...no i w końcu powróciło lvl'owanie postaci,dodawanie im skilli i statów...dzięki czemu zabawa nabiera więcej kolorów...jest też możliwość stworzenia własnej postaci ale strasznie ograniczona ( wizualnie )...no i masz dwie oddzielne historie...oryginalna i alternatywną ( w tej drugiej gramy naszym bohaterem )...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak kupię używkę uncharted 2 będe mogł grać w multiplayer? nie trzeba żadnego online passa?

aa, czy multi w uncharted 2 jest dobry ? wciąga? nie wiedziałem w jakim temacie się zapytać, wiec pisze tutaj;] :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 nie ma żadnego online pass w odróżnieniu do części trzeciej, więc spokojnie pograsz online na używce. A co do grywalności multi to według mnie jest ono bardzo wciągające, ale wiadomo jednemu się podoba a drugiemu nie. Moim zdaniem zarówno singiel jak i multi to najwyższa półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybko odpowiedz, nie mam watpliwosci ze w ciagu tygodnia bede ja mial na polce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze chce zamowic jeden preorder sleeping dogs lub darksiders 2 , a drugi tytul wezme jak stanieje , i pytanie co polecacie wziasc najpierw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byś nie zamówił powinieneś byc zadowolony wcześniej wychodzi SD dlatego ja go zamówiłem w pre orderze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping dogs. Obie gry są świetne ale myślę, że przy SD lepiej się będziesz bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. po glebszym przemysleniu ktora czesc Nieslawnego kupic postanowilem ze kupie obie, zaczne od jedynki. Patrzac na gameplay i youtube zapowiada sie kilka godzin niezlej zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. po glebszym przemysleniu ktora czesc Nieslawnego kupic postanowilem ze kupie obie, zaczne od jedynki. Patrzac na gameplay i youtube zapowiada sie kilka godzin niezlej zabawy!

Akurat w tym wypadku, warto zacząć od części pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze chce zamowic jeden preorder sleeping dogs lub darksiders 2 , a drugi tytul wezme jak stanieje , i pytanie co polecacie wziasc najpierw ?

Ja jestem za Darksiders 2. SD to dla mnie wielka niewiadoma i z zakupem gry wolę wstrzymać się do ukazania większej liczby ocen i opinii grających forumowiczów. Darksiders 2 to znowu jedynka bigger i better, co mnie w pełni satysfakcjonuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Darksiders 2. SD to dla mnie wielka niewiadoma i z zakupem gry wolę wstrzymać się do ukazania większej liczby ocen i opinii grających forumowiczów. Darksiders 2 to znowu jedynka bigger i better, co mnie w pełni satysfakcjonuje

No juz wzialem sleeping dogs i mam nadzieje ze sie nie zawiode ( szczegolnie na klimacie ) bo to szczerze mowiac moj pierwszy pre order , nigdy nie zamawialem przed premiera . Darksiders 2 tez prawdopodobnie ogram tylko poczekam az stanieje :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie...mam 24h na spieniężenie 106zł na PSS... ( 24h ponieważ weekend się zaczyna dla mnie wtedy xD )...tutaj rodzi się pytanie "co kupić/wybrać?"

TCGR: Future Soldier czy Arkham City ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobre pytanie :) Sam miałem ostatnio ten sam dylemat... Zdecydowałem się na Arkham City. Nie mam porównania niestety do Ghost Recona, ale mam nadzieję, że niedługo będę miał. Na obie gry mam ochotę. Aktualnie jestem po jakichś dwóch godzinach rozgrywki w Arkham City i jestem naprawdę zadowolony. To jednak dopiero pierwsze wrażenie. Ja zakupu nie żałuję. Potrzebowałem gry tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace: mam porównanie do obu i (w kolekcji widnieje jeden i drugi).

Batman to potęga natomiast gr future soldier to najsolidniejsza singlowo strzelanina militarna tej generacji z dobrym multi...

Jeżeli oczekujesz bardzo dobrej fabularnie gry bierz batmana a jeżeli taktycznego dobrego coop'owego shootera automatycznie druga opcja (ale czy future soldier nie jest droższy czasem??)

Dla mnie "batman = future soldier" z lekką przewagą jednak batmana... No chyba że lubisz poświrować w coopie/multi i dodatkowych opcjach w takim wypadku bierzesz future soldiera i nie pytasz o nic :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×