Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak...bez kogoś do grania to na jedno przejście góra starczy gra...ale jak już się gra z kimś to można szaleć do bólu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Pacific Rift jest dużo lepszy

co kto woli; IMO Apokalipsa lepsza jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! :)

mam zamiar kupić sobię jakieś 2 gry do długiego przechodzenia

i zastanawiam się nad 3 grami

infamous 2/ batman arkham city i uncharted 3

które z tych gier polecacie ? mam 2 do wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unfamous 2 fajna nawet ALE NWET JA czy człoiwiek co całe życie na PC-cie siedział a od niedawna na PS3 przeszedłem ją RAZ DWA... Więc raczej nie jest za długa :P

To pada na Batmana i Uncharted...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałeś w inFamousa jedynkę to dwójka będzie strzałem w dziesiątkę, a jak nie grałeś to nawet się nie zabieraj.

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałeś w inFamousa jedynkę to dwójka będzie strzałem w dziesiątkę, a jak nie grałeś to nawet się nie zabieraj.

Grałem w jedynkę i przeszedłem po dobrej i złej stronie oraz zdobyłem wszystkie trofea :) jak do tej pory to była dla mnie najlepsza gra jaką przeszedłem :)

myślałem nad infamousem 2 i batmanem a uncharted później :)

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz nieSławnego 2, świetna gierka jeden z lepszych ex'ów. A drugie U3, chyba że bardzo chcesz Batmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz nieSławnego 2, świetna gierka jeden z lepszych ex'ów. A drugie U3, chyba że bardzo chcesz Batmana.

Grałem w inFamousa 1 i na prawdę gra świetna więc biorę 2-jkę :) i teraz 2 gra albo batman albo uncharted hmm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uncharted3 bierz- fabuła starcza na długo a do platyny x2 trzeba przejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też wybrałbym Infamous 2 z tego względu,że grałem w "jedynkę" i bardzo mi sie podobała...a poza tym ciekawi mnie jak potoczą sie dalsze losy Cole'a ;D

KURKA....CHYBA TRZEBA ODŁOŻYĆ TROCHĘ GROSZA NA TEN TYTUŁ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w inFamousa nie grałem, ale jedynkę mam już na półce. Słyszałem, że dwójka jest lepsza od poprzedniczki, więc chyba nie powinieneś się zastanawiać...

Co do drugiej gry to ja brałbym Batmana... Powód jest taki, że ja fanem serii Uncharted niestety nie lubię. Nigdy się do niej nie przekonałem, chociaż próbowałem na kilku konsolach. W Batmana dopiero zacząłem grać, ale moje wrażenia są pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Batman, tam jest masa misji pobocznych. Samo ukończenie gry w 100% zajmie Ci wiele czasu, a więc grania masz na co najmniej kilka mięsięcy. Uncharted 3 moim zdaniem nie jest aż taka długa już jak inFamous czy Batman AC.

=========================================================================================================

Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad Resistence 3. Po obejrzeniu kilku gamplay'ów i trailerów utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie długo ją zakupie. ale nie tylko dla samej kampanii czy trybu wieloosobowe kupie ta grę. W poprzednie części nie miałem jeszcze okazji zagrać. I tu jest moje pytanie. Czy w Resisetnce 3 jest taki tryb jak podzielny ekran? Nie chodzi mi jednak o wspólne przejście kampanii siedząc na jednej sofie z kolegą. Chodzi mi o coś bardziej na format killzona (ps2) czy czegoś takiego, gdzie dodajesz boty, wybierasz mapę, dołączasz do drużyna i grasz przy jednej konsoli, nie przez sieć. Twój kumpel jest w innej drużynie a ty w innej. Taki co op lokalny. Rozumiecie? Coś o tym słyszałem, że w resistence 3 jest właśnie coś takiego, no ale chciałbym się zapytać tych którzy grali. Bo jest to jeden z czynników które zdecydują, że grę zakupie na 100% Z góry dziękuje za odp.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli biorę inFamousa 2 i Batmana taki miałem zamiar od samego początku :)

Uncharted kupię jak przejdę te 2 gierki i zobaczymy czy mi się spodoba :) bo jestem pewien w 100% ze inFamous 2 na pewno mi się spodoba :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz uncharted 3 i batmana uncharted 3 najladniejsza gra na ps3 i swietny gameplay batma n tez super infamus mi sie nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jedna z 3 gier wybór jest trudny bo każda to inny gatunek itp. Ale jak byście mogli mi poradzić.

-Lollipop chainsaw

-Sniper Elite V2

-Risen 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że Lollipop - taka na odstresowanie :P

Risen 2 - twój wybór... (wolałbym Darksiders 2 już).

Sniper Elite V2 - to nowu na PC polecam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu brałbym lollipop chainsaw. Sam się zastanawiałem nad tą grą ale jak dla mnie jeszcze jest za droga. Sniper Elite V2 za bardzo nie polecam. O Risen 2 się nie wypowiem bo nigdy nie miałem okazji zagrać. Jakoś nie jestem szczególnym fanem rpgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przymierzam się do zakupu Killzone 2, stąd kilka pytań:

Czy są jakieś różnice pomiędzy wersją premierową a platinium, czy jakie tam jeszcze są...?

Czy gra ma online passa?

Jak wypada polski dubbing w tej grze?

Gra nie ma co-opa?

Mniej więcej, ile zajmuje przejście gry?

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jedna z 3 gier wybór jest trudny bo każda to inny gatunek itp. Ale jak byście mogli mi poradzić.

-Lollipop chainsaw

-Sniper Elite V2

-Risen 2

z tych trzech - Sniper Elite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym jest problem że do jednych przyciaga mnie coś czego dawno nie było jak Loli. Ale do Risena to ze jestem fanem gothica i grałem też w jedynke a jeśli chodzi o Sniper to moze znacie podobne gry które uwazacie za lepsze.

Witam,

Przymierzam się do zakupu Killzone 2, stąd kilka pytań:

Czy są jakieś różnice pomiędzy wersją premierową a platinium, czy jakie tam jeszcze są...?

Czy gra ma online passa?

Jak wypada polski dubbing w tej grze?

Gra nie ma co-opa?

Mniej więcej, ile zajmuje przejście gry?

Z góry dzięki za odpowiedź

-nie

-nie

-jak dla mnie dobrze ale kazdy woli co innego znajdziesz chyba jakies próbki na YT

-ma split ale walka miedzy sobą jak dobrze pamiętam

- ok 15h ale to zależy od poziomu trudnosci.

Edytowane przez Zujok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz uncharted 3 i batmana uncharted 3 najladniejsza gra na ps3 i swietny gameplay batma n tez super infamus mi sie nie widzi

wybór padł na infamousa i batmana tak jak zakładałem od samego początku :) infamous dlatego, że przeszedłem 1-sza część i gra bardzo mi się podobała także 2-jka must have :) jak przejdę te 2 gry to na pewno kupię uncharted 3 :)

dzieki wszystkim za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram wlasnie w infamousa 2 bo jest na ps plus za free i takze przeszedlem jedynke. Powiem ci ze 2 cie nie zawiedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×