Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Duke Nukem rzeczywiście taki tragiczny ? Szkoda 19,99 w saturnie wydać ?

Jest rzeczywiście słaby, ja utknąłem w 1/3 i nie skończyłem.

Za 19,99 jednak warto przekonać się samemu o ile grało się starego Duke, wtedy może siłą sentymentu uda się skończyć grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem rzeczywiście taki tragiczny ? Szkoda 19,99 w saturnie wydać ?

Weś sobie lepiej kup 0,5 l jakiejś wódy. Większy pożytek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 za 70 zł czy Playstation Plus ?

Weś sobie PS+ tam będziesz miał kilka gier za więcej niż 70zł no chyba, że już w nie grałeś to weś Maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest jakiś FPS który umożliwia taki jakby tryb treningu z botami na mapach z multi? Coś w rodzaju Battlefielda 2. Można było tam grać przeciwko cpu na mapach multi i na tych samych zasadach co w multiplayerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zastanawiam się na kupnem Black Ops 2 lub MoH Warfighter. W Moha jeszcze nigdy nie grałem, a w coda tylko Black Ops ( bardzo mi się podobał ) No i mam problem ;) doradźcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zastanawiam się na kupnem Black Ops 2 lub MoH Warfighter. W Moha jeszcze nigdy nie grałem, a w coda tylko Black Ops ( bardzo mi się podobał ) No i mam problem ;) doradźcie

To proste, Black Ops jest świetny (najlepsze Call of Duty) i pewnie dlatego ci się podobał, jednak czy Black Ops 2 będzie lepszy, Coś mi się nie wydaje, nie to żebym nie wierzył w możliwości Treyarch (World at War to przecież drugie najlepsze Call of Duty), jednak ta cała otoczka gry już pozostawia wiele do życzenia. Zombie pewnie będą dobre, a nawet wyśmienite, nowe tryby, 8 graczy, w końcu coś nowego, singiel, jak w prawie każdym call of duty też będzie ok, ale multik, zostań przy Black Opsie 1 i kup Medal of Honor.

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno wyszło kilka nowych gier, mozna byłoby dordzic co?

Fifa 13 - w 12 przegrałem setki godzin na Ultimate Team i Online, jedna z moich ulubionych gier

Borderlands 2 - w 1 nie grałem ale widziałem gameplay'e i naprawde mi sie podobalo

RDR GOTY - Juz raz gralem are chetnie przejde ta gre jeszcze raz, do tego dodatek UN

Co wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w + 3 pozycja po ograniu pandory jak najbardziej obowiązakowa (dziwię się ludziom którzy po skończeniu rdr ją sprzedali :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuś widzę że nie darzycie FIFY jakąś sympatią :P Jakies uzasadnienie? A sprzedalem bo tyle gier wychodzilo a pieniadze na drzewach nie rosna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno wyszło kilka nowych gier, mozna byłoby dordzic co?

Fifa 13 - w 12 przegrałem setki godzin na Ultimate Team i Online, jedna z moich ulubionych gier

Borderlands 2 - w 1 nie grałem ale widziałem gameplay'e i naprawde mi sie podobalo

RDR GOTY - Juz raz gralem are chetnie przejde ta gre jeszcze raz, do tego dodatek UN

Co wybrac?

Skoro nie grales to Borderlands 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands jesli masz z kim grac, w innym wypadku bierz FIFE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do was ;) Jakaś tania gierka do 60-70 zł jako iż mam tylko fife :( to chciałbym coś sobie kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×