Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz dość Borderlands to nie kupuj dwójki - jest trochę zmian, ale szkielet zabawy ten sam. Ja ściągnąłem z torrentów, żeby przetestować i nie chce mi się na to marnować czasu. Sleeping Dogs też mnie specjalnie nie porwało, ale jak ktoś lubi sandboxy typu GTA to ten tytuł jest jak najbardziej godny polecenia. RDR tez mnie nie wciągnęło z początku, ale potem wsiąkłem więc i tutaj pewnie będzie to samo.

Na twoim miejscu przetestowałbym Dragon's Dogma, Sleeping Dogs i Tekkena. Chyba, że jesteś uprzedzony do któregoś gatunku gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko dotyczace PS Plus. przegladaja ps store jest duzo gier które maja znaczek bezplatne dla PS Plus mni. just cause 2, niesławny 2, deus ex, borderlands i kilka innych. kupujac dzisiaj plusa bede mogl je wszystki sciagnac za darmo? bo slyszalem ze udostepniaja gry tylko na miesiac. bede wdzieczny na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie aktualnie dostępne będziesz mógł pobrać :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry która mocna wciąga i zapewnia rozrywkę na wiele godzin. Myślałem nad GT5 Academy ( czy lepiej czekać na nowy NFS Most Wanted) Battlefield 3 lub TES 5?

Chyba, że polecacie coś innego równie wartego uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR Goty,Deus Ex Goty, GTA4Goty,Dragons Dogma,XCom Enemy Unknown, Fallout New Vegas,Dragon Age Origins Goty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twisted metal, portal2, catherine oraz rayman origins to idealne tytuły lekko niszowe ale niewątpliwie są grami bliskimi maksymalnej noty w swoich gatunkach ... Jeżeli znudziły wam się gry z głównych nurtów (fpsy, wyścigi, sportówki, przygodówki itp) są to tytuły wręcz idealne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry która mocna wciąga i zapewnia rozrywkę na wiele godzin. Myślałem nad GT5 Academy ( czy lepiej czekać na nowy NFS Most Wanted) Battlefield 3 lub TES 5?

Chyba, że polecacie coś innego równie wartego uwagi.

Bierz GT5 Academy, właśnie kupiłem i gram. Super wciąga i te bryki ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry która mocna wciąga i zapewnia rozrywkę na wiele godzin. Myślałem nad GT5 Academy ( czy lepiej czekać na nowy NFS Most Wanted) Battlefield 3 lub TES 5?

Chyba, że polecacie coś innego równie wartego uwagi.

Dragon Age :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GT5 Academy, właśnie kupiłem i gram. Super wciąga i te bryki ech.

Właśnie zastanawiam się nad GT5 bo jeszcze żadna samochodówka nie zagościła w mojej skromnej kolekcji. Ale z drugiej strony grałem w betę BF3 która mnie urzekła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz wyscigi i masz kierownice to bierz GT5 Lepszej symulacji jazdy po asfalcie nie ma nigdzie ;) Jesli chesz multi i FPS-a to BF 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie aktualnie dostępne będziesz mógł pobrać :P

jest gdzies moze jakas lista gier które byly do tej pory za free w plusie?

Edytowane przez Tanatos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC: Brotherhood czy AC: Revelations ?

Fabuła jest istotna, zależna między sobą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revelations to kontynuacja Brotherhood, więc jest całkiem istotne powiązanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś też w poprzednie części ?

Edytowane przez redo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi

A grałeś też w poprzednie części ?

Tak grałem w AC II, z tego co wiem to AC Brotherhood rozgrywa się w Rzymie, Revelations jest dla mnie tajemnicą :)

Czyli rozumiem że lepiej Brotherhood ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi

Tak grałem w AC II, z tego co wiem to AC Brotherhood rozgrywa się w Rzymie, Revelations jest dla mnie tajemnicą :)

Czyli rozumiem że lepiej Brotherhood ?

Tak lepiej Brotherhood fabuła dzieje że po wydarzeniach z podstawowej wersji, a Revelations po nich. Jeśli nie zależy ci na multi to później sprzedaż i kupisz sobie następną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry dobrej do coopa na kanapie, może być dosłownie wszystko oprócz wyścigów. Próbuje dziewczynę przekabacić do grania i nawet mi to wychodzi, bo w mortala ciupie równo ;)

Zastanawiam się jeszcze nad Battlefieldem 3, ale bez dodatków, jest sens w ogóle kupić go bez nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ciorania po coopie polecam rayman origins, re5/6, borderlands1/2, no i oczywiście lepsze bijatyki od mk :P czyli ssf4, sfxt, ttt2 oraz doa5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Borderlandsy 1 są godne polecenia? Warto kupić, czy lepiej dozbierać do dwójeczki?

Co do RE to sam nie jestem jakimś szczególnym fanem serii, ale mogło by być śmiesznie podczas grania w to z dziewczyną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się ile w to dziewczyn gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś Borderland do gustu nie przypadł a może za mało grałem w gierkę, sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Borderlandsy 1 są godne polecenia?

jak masz z kim pograć w co-op, to tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam 200 zł do przeznaczenia. Umówiłem się z kolegą, że kupujemy coś z multi i gramy razem. Polećcie mi coś co warto kupić. Jestem b.dobrym FPS-arzem.

Osobiście na razie zastanawiam się nad Assasin 3 vs MoH:Warfighter. Może mi coś polecicie innego ? Jak nie to które z tych 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×