Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem, że Splatterhouse są też stare części! 60 zł za Splatterhouse to waszym zdaniem drogo? Bo mam resztke kasy na PSN, a zauważyłem że tam jest Siren i mógłbym wtedy miec oba tytuły :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Splatterhouse są też stare części! 60 zł za Splatterhouse to waszym zdaniem drogo? Bo mam resztke kasy na PSN, a zauważyłem że tam jest Siren i mógłbym wtedy miec oba tytuły :biggrin:.

60 zł to dobra cena, taniej raczej nie znajdziesz ;)

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi, chce kupić bratu jakąś grę platformówkę/zręcznościówkę. Jak & Dexter mu się podoba i dopiero zaczynamy grać. Czy seria Sly Cooper z tym szopem praczem jest równie wciągająca? Lub może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rayman to jest potęga, rayman najlepszym platformerem jest, raymana trzeba pokochać bo to najlepszy platfomer tej generacji jest!!!!!!!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi, chce kupić bratu jakąś grę platformówkę/zręcznościówkę. Jak & Dexter mu się podoba i dopiero zaczynamy grać. Czy seria Sly Cooper z tym szopem praczem jest równie wciągająca? Lub może coś innego?

Rayman Origins - nic lepszego póki co nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam Rayman Origins wymiata :D czasami poziom trudności skacze w górę ale da się przejść xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 150zł jakoś chce się zmieścić. Nie takiego łebka gość ma 16 lat, po prostu uwielbia platformery :biggrin:. Właśnie rayman ten nowy w 2D średnio mu się spodobał. Ratchet i clank hmmm pomyślę nad tym. Jeszcze jakieś propozycje? Póki co dzięki za pomoc :)

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEEE tam pitolisz :P gdzieś kiedyś napisałem tu na forum nawet... Ukończyłem w trakcie tej generacji naprawdę sporo tytułów i generalnie kiedy się naprawdę mocno zastanowiłem nad różnymi czynnikami kiedy ktoś się mnie zapytał (chyba kloose) o moje numero uno tej generacji... Wiesz co?? Oceniając po czystej zabawie z tytułem, przyjemności z gry i cudownej oprawie wybrałem właśnie raymana gdyż ten tytuł to istna perełka...

Boję się że legends wyjdzie tylko na wii u ...kuźwa jeżeli tytuł ędzie trzymał ten sam poziom co origins będzie trzeba kupić jak najszybciej wii u... Jako masakryczny fan platformerów naprawdę polecam ten produkt dając mu w swojej kategorii najwyższą z możliwych not...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje gusta i o nich się nie dyskutuje :P sam ogram demko i jak bratu się nie spodoba to sam sobie go kupie skoro go tak polecasz :) niemniej jednak najbardziej byłbym rad z tego jakby wyszedł nowy "stary" Crash i Spyro ehhhhh...........pomarzyć można :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za przypomnienie o Raymanie. Demo zachwyciło mnie na tyle, że byłem w stanie pobiec do sklepu wykrzyczeć "Shut up and take my 200zł" :biggrin: Potem przez brak gotówki na gry zapomniałem o tym tytule. Już przeczesuję Allegro :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie zapomnij ponownie ;).

Zachwycony Bayonettą i Devil May Cry 3, szukam gier, które mogę, chcę, pragnę przechodzić parokrotnie (oczywiście z coraz to wyższym poziomem trudności) i tu jest pytanie, czy Nier i Castlevania: Lords of Shadow spełnią moje wymagania? Bardzo mocno przychylam się do Castlevania, i to ona będzie raczej kupiona przed Nier. Sam komentarz kolegi, żebym się nie warzył obejrzeć zapowiedzi części drugiej Lords of Shadow, bo sobie zaspoileruję, mnie zaintrygował. Sam teraz żałuję, że uruchomiłem na minutę recenzję gry. Jeśli któraś z tych gier jest bliżej GOW niż DMC, to sobie podaruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z całego serca polecam Castlevanię. Mało gier było w stanie tak mnie pochłonąć i bardzo dobrze ją wspominam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do zdania kolegi @Larsa06. Istotnie Castlevania jest bardzo wciągającą i trudną grą nawet na normalanym poziomie trudności. Posiada złożoną i wciągającą fabułę, ciekawe postacie i bardzo sprytnie zrobiony system walki. Polecam ją z całego serca :biggrin:

Edytowane przez FancyMichael
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on chce wykorzystać kod zniżkowy 50%. Także SD bardziej się opłaca

wykorzystaj 50% na residenta za 135 zł dostaniesz gre którą sprzedasz za 190 zł i na allegro kupisz i maxa i SD z niewielka dopłatą a na gametrade poszukaj bo tam nowości poszukiwane i dobrze się można wymienic

Edytowane przez teddiipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Castlevania poleci na pierwszy ogień, jak to miło, że ceny tak spadają na allegro po okresie paru lat od wydania produkcji :biggrin:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś RPG'a w J.Polskim za wyjątkiem DA2, ME3, Risen2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś RPG'a w J.Polskim za wyjątkiem DA2, ME3, Risen2

DA1, Two Worlds 2, Sacred 2, Władca Pierścieni : Wojna Na Północy, ale z tego wszystkiego tylko DA1 jest warte zagrania.

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zamiar kupic 2 gry. przeszukalem allegro i inne sklepy i zlozylem takie paczki:

paczka1

darkness 2 steelbook - 66zł

crysis 2 -105 zł

paczka 2

darkness2 79

portal2 79

paczka3

portal2 albo niesławny 2 80

bulletstorm 50

paczka4

bulletstorm 69

Deus Ex 79 albo mortal kombat goty 99

najbardziej lubie grac w fpsy. najwieksza ochote mam na darkness 2 która zamiezam juz kupic od dawna. w dalszej kolejnosci crysis 2 i bulletstorm. gralem jedynie w demo darkness 2, o pozostalych grach wiem jedynie tyle co z filmików. dlatego chcialbym abyscie skomentowali w co oplaca sie zainwestowac. na liscie znalazły sie takze portal 2 DX które moglbym kupic ale jakos specjalnie mnie nie jarają. MK kupie predzej czy puzniej, dobrze by bylo jak by jeszcze troche staniala, chociaz wersje goty raczej juz nie tanieja. Zamiast crisisa w paczce 1 moge wziasc ewentualnie dead island goty za 99 ale wieksza ochote mam pograc w crysisa 2.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według tego co napisałeś, najrozsądniej byłoby Ci zaproponować 1 paczke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×