Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście na razie zastanawiam się nad Assasin 3 vs MoH:Warfighter. Może mi coś polecicie innego ? Jak nie to które z tych 2

z tych 2 to AC3 :P

co do multi, to może Uncharted 2/3 lub MW 3/Black Ops :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops 1 i Bad Company 2 :) nic do szczęścia więcej nie potrzeba :-).

No ale skoro masz 200 zł to może Warfighter. Na multi to jedyne słuszne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Killzone do multi do wyrwania za 50 zł. Poczekaj aż AC III stanieje trochę i będziesz miał dwie świetne gry za Twoją kwotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Killzone do multi do wyrwania za 50 zł. Poczekaj aż AC III stanieje trochę i będziesz miał dwie świetne gry za Twoją kwotę ;)

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Nie zagrać w multi w Killzone to grzech. Assasin jak każdy kolejny szybko stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mam około 10 gier do ogrania jeszzce nie ruszonych a w tym połowa najnowszych tytułów... Ale moje uzależnienie kolekcjonowania nie pozwala wysiedzieć... Czy warto star wars f.u. 1 i 2, naprawdę jestem fanem książek i filmów ale boje się że seria została zeszmacona podając ją w roli tępego slashera... Jakie jest wasze zdanie odnośnie tych 2 gier?? (mogę mieć obie za 70 zł opłaca się??)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 70zł to nawet bardziej niż się opłaca ;D sam grałem tylko w jedynkę i była to bardzo fajna gierka dająca sporo frajdy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem tylko w dwojke i naprawde solidny tytul. Nie bedziesz zawiedziony, bo gra sie przyjemnie :) Ode mnie mocne 7+ dla drugiej czesci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem bez konsoli. I teraz pytanie do Was drodzy użytkownicy czarnulki :) CO WYBRAĆ? PS3 SLIM czy PS3 SUPER SLIM? Jeśli wziąłbym taką Slimke 160GB to wiadomo gwarę mam wszystko tak jak ma być w zestawie. Ale czy tak naprawdę konsola SS różni się czymś od zwykłej slimki oprócz wyglądu? 160GB kusi ceną i mnie najbardziej zależy na tym , żeby żywotność była duża. Jak sądzicie i to postrzegacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już przymierzał bym się do zakupu to kupił bym PS3 SUPER SLIM, no chyba, że chcesz zaoszczędzić to bierz zwykłą wersje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłbym zwykłego Slima. Ta nowa to w zasadzie nic szczególnego, oprócz tego, że mniej prądu żre. Z tego co ktoś na forum mówił, proces technologiczny się nie zmienił. Do tego ta klapka jest po chamie z takiego taniego plastiku (co zresztą podkreślali ludzie podczas unboxingów), więc czekałbym tylko na pierwsze pęknięcia. Ponadto Super Slim może być troszkę głośniejsza - od napędu dzieli nas w tym przypadku jedynie ta dupna klapka. Dla mnie akurat nie ma się co zastanawiać - SS jest droższe, a wcale nie lepsze, więc ja bym wybrał zwykłą Slimkę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem bez konsoli. I teraz pytanie do Was drodzy użytkownicy czarnulki :) CO WYBRAĆ? PS3 SLIM czy PS3 SUPER SLIM? Jeśli wziąłbym taką Slimke 160GB to wiadomo gwarę mam wszystko tak jak ma być w zestawie. Ale czy tak naprawdę konsola SS różni się czymś od zwykłej slimki oprócz wyglądu? 160GB kusi ceną i mnie najbardziej zależy na tym , żeby żywotność była duża. Jak sądzicie i to postrzegacie?

nie baw się i weź poczciwą 160GB ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem bez konsoli. I teraz pytanie do Was drodzy użytkownicy czarnulki :) CO WYBRAĆ? PS3 SLIM czy PS3 SUPER SLIM? Jeśli wziąłbym taką Slimke 160GB to wiadomo gwarę mam wszystko tak jak ma być w zestawie. Ale czy tak naprawdę konsola SS różni się czymś od zwykłej slimki oprócz wyglądu? 160GB kusi ceną i mnie najbardziej zależy na tym , żeby żywotność była duża. Jak sądzicie i to postrzegacie?

O ile nie jesteś ssaczem z PS+ ;) to bierz Slimkę - a za zaoszczędzone pieniądze, kup sobie parę gier...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem zwykłego slima 160 GB i mam PS+

w super slimie przeraziła mnie ta nieszczęsna klapka, podczas otwierania dużo kurzu się dostanie, łatwiej o zarysowanie płytki przy wkładaniu.

A w normalnej slimce nie ma tego problemu.

Jeśli 160 GB będzie za mało zawsze możesz w przyszłości zmienić dysk na większy.

Sam mam na dysku infamousa, infamousa 2, motorstorm, little big planet 2, machinarium i zostaje dużo miejsca.

Zawsze można usunąć gry w które się nie gra. Ja np. nie wracam do gier które splatynowałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o grze Scherlock Holmes: The testeament of Scherlock Holmes bo zastanawiam się czy warto się pokusić. I grał ktoś może w Game of Thrones bo właśnie czekam na dostawę i nie wiem czy jest na co hodzi mi głównie o klimat czy dorównuje serialowi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem kupić Grę o Tron ale jakoś całkiem gra wypadła mi z głowy. Sam musisz się przekonać do do gry i czekam na recenzję od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEGA Rally Online Arcade grał ktoś? Bo mam resztkę kasy na PSN i chciałem zakupić :)

Edytowane przez petanorech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem bez konsoli. I teraz pytanie do Was drodzy użytkownicy czarnulki :) CO WYBRAĆ? PS3 SLIM czy PS3 SUPER SLIM? Jeśli wziąłbym taką Slimke 160GB to wiadomo gwarę mam wszystko tak jak ma być w zestawie. Ale czy tak naprawdę konsola SS różni się czymś od zwykłej slimki oprócz wyglądu? 160GB kusi ceną i mnie najbardziej zależy na tym , żeby żywotność była duża. Jak sądzicie i to postrzegacie?

polecam zwykły slim bo ma świetny napęd szczelinowy a dysk zawsze możesz wymienić jak Ci braknie miejsca. No i zwykły slim jest też lepiej wykonany IMO.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×