Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do GH :). Kiedyś kumple kupili za 200 zł zestaw GH: WOR wraz z perkusją, dwoma gitarami i mikrofonem na PS2. Czy mogę zakupić samą grę na PS3, a instrumenty podpiąć w jakiś sposób te od wersji z PS2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje gitara nie zadziała.

Perkusja to różnie ( w zależności od wersji nie wiem jak z WOR)

Swego czasu trochę sie tym interesowałem bo nową gitarę od PS2 czy PC można było kupić za grosze 40 czy 50zł

Najlepiej przegrzeb temat o gitarach, kiedyś była dyskusja na ten temat.

Gitara / Perkusja do PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pewnie te pytanko przewijalo sie juz nie raz w tym temacie ale mam dylemat. Jaka bijatyke wybrac na kanapowe granie z bracmi? Ufc czy Tekken? Nie chce niczego nowego, byleby obic sobie wirtualnie japy, cos do 50 zl.

Btw. mialem fight night round 4, i boks mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pewnie te pytanko przewijalo sie juz nie raz w tym temacie ale mam dylemat. Jaka bijatyke wybrac na kanapowe granie z bracmi? Ufc czy Tekken? Nie chce niczego nowego, byleby obic sobie wirtualnie japy, cos do 50 zl.

Btw. mialem fight night round 4, i boks mnie nie interesuje.

Tylko i wyłącznie Tekken.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak myslalem nad tekkenem, bo moja przygoda z ta gierka zaczela sie od psx, jest to typowa gra arcade ze kazdy laik moze zjechac przecietnego gracza wciskajac co sie da :)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 2010 bardzo dobra gra. Jeżeli bardziej kręci Cię realizm to będzie jak znalazł. Tekken też przyjemna gra. Jak kupisz jedną z nich to na pewno się nie zawiedzieesz. Od Ciebie zależy, który klimat bardziej Cię pociąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którego Motorstorma brać?

Apocalypse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak motorstorm to tylko pacific rift!!! bardzo ładna grafika + wysoki poziom trudności = miodzio!! Dla mnie apocalypse do poprzedika startu nie ma i pisze to maniak trylogii który kupił tydzień po premierze pl konsolę właśnie z motorstormem w zestawie :) ..

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Pacific Rift, ale został zamknięty serwer. Szkoda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej według was Borderlands 2 czy Dishonored?Wiem że to dwie różne gry mimo że oba to Fpsy ale chodzi mnie o czysty fun z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli o fun, to Borderlands :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz z kim grać to Borderlands 2 jak nie to Dishonored

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie są warte uwagi...ale border2 jest genialny w co-opie a dish jest genialny w singlu...po prostu musisz wybrać czy grasz z kimś czy sam...no i border2 ma splitscreena wiec mozna z kims w jednym mieszkaniu pograć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to powiem wam tak,mam już B2 i gram ,jest fajnie ale ciągnie mnie do czegoś gdzie jest mniej strzelania,więcej fabuły i trochę mroczniejszy klimat.Dlatego zastanawiam się czy nie wymienić w empiku+dopłata na Dishonored.A nie chce pózniej żałować;p

Nie mówię że B2 jest kiepski.Skończył ktoś obie ?Jeżeli tak to od której ciężej się oderwać?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mniej strzelania? To Dishonored to świetny wybór, bo w tej grze, oprócz "targetów" nie trzeba zabijać nikogo. Moim zdaniem jest dużo lepszy od B2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem jeszcze w dishonored ale na dzisiejszy dzień borderlands 2 to dla mnie najlepszy tytuł w tym roku i bez wątpienia jedna z lepszych gier tej generacji... 100ki godzin dobrej zabawy, bossowie z jajem, zajebiste uniwersum i w przeciwieństwie do jedynki dobra fabuła... No i to magiczne replaybility :), w tym roku z mało którym tytułem się bawiłem tak dobrze jak właśnie z b2.... Wiadomo było że będzie porządnie ale naprawdę tytułprzeszedł moje oczekiwania i stał s z miejsca hitem tego roku!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już obie;D

Dishonored ma magiczny klimat,wciąga;D Będę grał teraz na zmiane B2 i Dishonored.

Właśnie tego mnie brakowało,oba tytuły śiwetnie się uzupełniają.Czasami mam ochotę na jakiś cięższy klimat z mocną fabułą-tutaj Dishonored,a czasem po prostu na Borderlandsa.

Dla mnie jest o niebo lepszy niż Rage,Crysis 2 i Cody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do wydania 200 zł na grę, a do wyboru mam tylko dwie, bo nic innego nie chcę, mianowicie FIFA 13 czy nowy MoH.

Tak wiem, to dwie różne gry. Z uwagi nam brak czasu gram bardzo mało, a jak już usiądę do konsoli to tylko FIFA 12 czy też Battlefield 3. Czy FIFA 13 jest dużo lepsza niż jej poprzedniczka? Mnie kręcą chyba tylko składy i kariera - głównie rozwój zawodników (mógłby ktoś mniej więcej napisać jak to działa z tymi talentami?). Z drugiej strony zaczyna się nudzić BF3. MoH prezentuje się kusząco i tu mam pytanie. Jakie będą tryby i dla ilu osób.

No i ostatnie co lepiej wybrać? Jestem fanem jak i piłki tak i FPS. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba świetne ale jednak moim zdaniem max3 jako najlepsza strzelanina 3osobowa od lat .. sd jest dobra ale tak naprawdę nie wiem czy kiedyś się za nią 2gi raz zabiorę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×