Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Crysisa i tak możesz sobie później kupić, bo singiel jest bardzo fajny, miła fabuła no i trójeczkę widać na horyzoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin zajmnie taki Black ops na srednim poziomie trudności ?? jak by pomogło to dodam że w niecałe 2 dni ukonczyłem KZ3 na elicie i BF3 3dni na normalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 6,5h to na trudnym. Granie w CoD na normalu to speed run.

Chociaż na zejściu z słynnej górki można stracić i cały tydzień :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewne miejsce w którym można się ładnie zaciąć.

Chociaż może i teraz ktoś wrzucił jakiś filmik jak przejść to bezstresowo. Ja miałem coś około 50 podejść i ładne dwa wieczory zmarnowane, ale grałem w dzień premiery to wiadomo że do wszystkiego trzeba dojść samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to miejsce jest w demo xd ? Jak to to ja do tej pory nie przeszedłem :D

Raz mi się udało przeskoczyć z tego urwanego balkoniku na drugi ale zsunąłem się z góry jak za nimi biegłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to inne.

Ale tym z dema też można spędzić z pół wieczora, bo w tym miejscu to jedynie kwestia szczęścia a nie umiejętności.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba miałem inna wersję bo nie miałem żadnych postojów w tej grze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba miałem inna wersję bo nie miałem żadnych postojów w tej grze. :biggrin:

Tak to jest jak się gra w CoD na łatwym ;]

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, w życiu w żadną grę na łatwym nie grałem, nawet Ninja Gaiden cisnąłem na normalu na Xklocku a gra mnie kusiła na zmiane poziomu trudności. :P

Ale kuńczmy ten offtop, kolega już o Black Ops się dowiedział co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś ciekawe gry pokroju LittleBigPlanet i Ratchet & Clank? Mój pięcioletni dzieciak jest nimi zachwycony, chciałem więc znaleźć mu jakieś alternatywy w podobnym klimacie.

Dzięki za ew. podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę o rayman origins - gra bardzo grywalna i nie trudna do połowy gry (patrz pierwsze 5 godzin), potem "niestety" będzie potrzebna pomoc taty gdyż w pewnym momencie poziom trudności bardzo wzrasta.

Słyszałem o disney universe (nie grałem i się nie wypowiem) oraz nowym "spyro" (niby fajne ale współczuje kupna dodatkowych figórek za kupę kasy jak latorośl się wkręci). Dla 5latko to by było na tyle gdyż na lego jest jeszcze chyba o te 3 lata za młody.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź coż z kolekcji HD, grafika nie powinna go odstraszyć ( w końcu młody dzieciak :D). Jakiś sly czy coś. Z nowości to oczywiście wszystkie z gry serii Lego, jaka to już zależy od malca, kogo najbardziej lubi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może nie jest gra pokroju LittlebigPlanet ale jęsli masz move to kup start the party dzieciakowi sie spodoba a na jednym kontrolerze move mozna grac w 4 osoby i fajne jest to że platyna jest dosyć łatwa xD:)

P.S Polecam ta gre o ile nie odstraszy cię IBISZ xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo na move już lepiej Playstation Move eroes mu zakupić.

P.S: Ta, wiem, literkę zjadłem, ale na starym rupieciu klawa się crza-...psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ostatnio nie wiem czemu, ale nabrałem ochoty na pyknięcie w jakiegoś FPS'a. Wiem, że ten gatunek jest nastawiony raczej na multi, ale może znacie jakieś tytuły z ciekawą i w miarę długą fabułą dla singla? Co myślicie o Crysis 2, oglądałem parę filmików i wyglądało całkiem, całkiem, ale nie chcę po 4 h oglądać napisów końcowych. Jak coś to chciałbym zacząć od jedynki, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć, w ogóle została wydana w wersji pudełkowej? Myślałem też nad MW 2 lub BC 2. Poradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy singiel z Cod'ów to Black Ops i MW 1... Crysis 2 grałem na PC i powiem ci, że gierka jest dosyć długa i wciągająca. 1 Niestety wyszła tylko na PSS, w wersji cyfrowej. BC2 - tytuł typowo nastawiony na multi, choć singiel też zacny, ale krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ostatnio nie wiem czemu, ale nabrałem ochoty na pyknięcie w jakiegoś FPS'a. Wiem, że ten gatunek jest nastawiony raczej na multi, ale może znacie jakieś tytuły z ciekawą i w miarę długą fabułą dla singla? Co myślicie o Crysis 2, oglądałem parę filmików i wyglądało całkiem, całkiem, ale nie chcę po 4 h oglądać napisów końcowych. Jak coś to chciałbym zacząć od jedynki, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć, w ogóle została wydana w wersji pudełkowej? Myślałem też nad MW 2 lub BC 2. Poradźcie.

Killzone, najpierw zalicz dwójkę, później trójkę, Resistance 3, wspomniany Crysis 2 przez Cb, bo warto a gra taka krótka nie jest. Z nowości możesz zobaczyć Syndicate, który jak dla mnie ma bardzo mocnego singla, jeszcze lepszego co-opa.

Jest jeszcze Borderlands i Fallout New Vegas, jeśli nie masz nic przeciwko elementom RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Homera weź Killzone może i trochę krótki 2 ma 10 misji a KZ3 ma 9misji w czym jedna w której uczymy sie strzelać więc jest ich tylko 8 ale sa bardzo fajne POLECAM! a jak nie lubisz online to mozesz sobie pograc w strefe botów ale według mnie Killzone ma najlepszego singla z gier FPS i oczywście w KZ3 jest zajebisty co-op który wypadl bardzo fajnie.

Co myślicie o infaomus 2 czy gra fajna? nie obejrze na youtube.pl poniewaz mam limit 2gb i szybko czerpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna przygodówka, pod względem gier o superbohaterach dla mnie jest tuż po Batmanie. Ale jeśli chcesz grać w dwójkę to najpierw ograj jedynkę, dla samego poznania fabuły i głównego bohatera. Wyrwiesz slota z Welcome Back za grosze na gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, czy ten limit w nocy ma znaczenie:D Bo jesli ma, to pewnie Hubcio sobie nie sciagnie:) A jesli nie ma nocnego limitu, to zapraszam na priv, akurat mam takiego slota za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może nie jest gra pokroju LittlebigPlanet ale jęsli masz move to kup start the party dzieciakowi sie spodoba a na jednym kontrolerze move mozna grac w 4 osoby i fajne jest to że platyna jest dosyć łatwa xD:)

P.S Polecam ta gre o ile nie odstraszy cię IBISZ xD

"start the party" jest rzeczywiście ciekawe (jeśli pominąć Ibisza :) ale najfajniejsze gry (te, które dziecku najbardziej się podobają) dostępne są tylko w trybie "przetrwania". Jest jakiś sposób żeby np. w czyszczenie zębów krokodylowi pograć w trybie "normalnym", tak jak w zbijanie much?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction. Czy ta gra posiada co-op na dwa pady? Jeśli nie to która z części ratcheta jako pierwsza posiadła taką magiczną moc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×