Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna Batman Arkham Asylum. Czy ta gra ma powiązanie z Arkham City i ile zajmuję przejście gry? I czy warto kupować Infomous 2 bez znajomości pierwszej części bo czytałem że są one powiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dead space 2- 2ka w moim mniemaniu jest o wiele słabsza od jedynki (ale co taki zdunek jak ja wie o grach :P ) jak w poprzednika nie grałeś bierz dead space1, poza tym horrorowo: siren blood curse - super gra! a jak masz wii/xbox/ps2 seria fatal frame/ project zero, czyli najlepsze horrory od razu po serii silent hill właśnie :D ...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dead space 2- 2ka w moim mniemaniu jest o wiele słabsza od jedynki (ale co taki zdunek jak ja wie o grach :P ) jak w poprzednika nie grałeś bierz dead space1, poza tym horrorowo: siren blood curse - super gra! a jak masz wii/xbox/ps2 seria fatal frame/ project zero, czyli najlepsze horrory od razu po serii silent hill właśnie :biggrin: ...

Chyba nie tylko Ty tak uwazasz. W jedynce naprawde sie balem, a DS2 bylo z gorki, co prawda gra nadal swieta, ale wg mnie tego klimatu juz nie miala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna Batman Arkham Asylum. Czy ta gra ma powiązanie z Arkham City i ile zajmuję przejście gry? I czy warto kupować Infomous 2 bez znajomości pierwszej części bo czytałem że są one powiązane.

Przejście Batmana AA zajmuje ok 8-10 godzin, gra jest świetna, łyknąłem ją za jednym zamachem. AA jest powiązane z Arkham City - to jest bezpośrednia kontynuacja historii Jokera z AA plus masę nowych wątków i złoczyńców z uniwersum Batmana. AC jest dłuższa, jej przejście to ok 10-12 godzin głównej historii (też ją przeszedłem za jednym zamachem), a są jeszcze misje poboczne. Te dwie gry jak ktoś lub Batmana to must have i tyle.

Warto zapoznać się z tymi grami pokoleji, aby dobrze poznac specyfikę rozgrywki i historię.

Podobnie jest z Infamous - druga część zaczyna się w momencie końca pierwszej. Obie gry są super, starczają na masę godzin rozgrywki. W jedynce poznajemy Cola i jego moce, a drugiej częsci jest wyjasnienie tego co zaszło plus nowe moce i miasto. W tej grze rozgrywka nastawiona jest głównie na strzelanie, plus trochę walki wręcz, za to Batman to czysta rozwałka gołymi pięściami i gadżetami - swietnie jest to wszystko zrealizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna Batman Arkham Asylum. Czy ta gra ma powiązanie z Arkham City i ile zajmuję przejście gry? I czy warto kupować Infomous 2 bez znajomości pierwszej części bo czytałem że są one powiązane.

Zagraj sobie najpierw Arkham Asylum:) Gierka nie jest jakas super mega dluga, ale do krotkich tez nie nalezy, jest wg mnie idealnie wywazona, nie nudzi sie. W sumie jest to mega wypasiona endyklopedia o Batmanie i jego przyjaciolach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest taka gierka, co potrafi porządnie przestraszyć. ?

Ta... polska wersja Kinect Star Wars ;)

Siren Blood Curse, lub jeśli nie grałeś to Dead Space 1, które jest znacznie lepsze niż część druga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... polska wersja Kinect Star Wars ;)

Siren Blood Curse, lub jeśli nie grałeś to Dead Space 1, które jest znacznie lepsze niż część druga...

Widzisz... A parę postów wyżej ludzie piszą że Dead Space 2 jest dużo, dużo lepsze od 1 ;]

To jest to, że jeśli sam nie grałeś, to ciężko stwierdzić co będzie dla ciebie najodpowiedniejsze. Mi również bardziej spodobała się druga część Dead Space (zdecydowanie druga) wszystko przez dużo lepszą fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła może i lepsza, ale klimat chyba gdzieś po drodze się zatracił na rzecz akcji...

Ale to tylko osobiste zdanie of course :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła może i lepsza, ale klimat chyba gdzieś po drodze się zatracił na rzecz akcji...

Ale to tylko osobiste zdanie of course :)

Dokladnie takie same mialem odczucie, ze fabula niby jest, ale za duzo akcji, zbyt prosto, i z gorszym klimatem, ktory w drugiej czesci juz mnie nie straszyl. Co nie zmienia faktu, ze obie gry sa rewelacyjne, i tak jak napisali powyzej, zalezy co bardziej Ci podejdzie, czy akcja z lepsza fabula, czy gorsza fabula z ciezkim klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna Batman Arkham Asylum. Czy ta gra ma powiązanie z Arkham City i ile zajmuję przejście gry? I czy warto kupować Infomous 2 bez znajomości pierwszej części bo czytałem że są one powiązane.

Kup sobie najpierw "InFamous 1" kupisz go już nawet za 30zł + przesyłka za używkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie największym problemem dead space 2 była jego "korytarzowość" + praktycznie 0 zagadek no i więcej akcji na rzecz budowania napięcia... jak kocham ds1 tak ds2 skończyłem póki co tylko raz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie najpierw "InFamous 1" kupisz go już nawet za 30zł + przesyłka za używkę. ;)

Ja mam nawet slota, na ktorym mam red faction, lbp i if1, i nawet 30 zl by to nie kosztowalo... Takze gierki z programu Welcome Back mozna dostac duzo taniej. Mozna poszukac na gametrade itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dylemat zastanawiam się nad kupnem nowej gry ale nie mam pojęcia która wybrać (obydwie podobają mi się w równym stopniu).Rozchodzi się o dwa exclusive Uncharted 3 i Heavy Rain. Co bardziej polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem i tę i tę grę powiem ci że dużo bardziej mi osobiście podszedł Uncharted po pierwsze kontynuacja historii wszystko opowiedziane w 3 ma jakiś sens łączy się ze sobą same zagadki chociaż prostrze niż w 2 dla mnie fajne, świetna grafika( moim zdaniem ładniejsza niż w HR), akcja w grze ciągle cos sie dzieje nie daje nam sie nudzić, a sama misja na pustyni (pewnie widziałeś na gameplayach) no cud miód. W HR zagraj po U3 mnie trochę bardziej znudziłą choć historia iście dobrego thrillera ale jak dla mnie trochę było nudnawa ( tylko moje odczucie)dlatego polecam U3 a potem zakup HR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak właśnie zrobię :D U2 kupilem nie dawno i po przejscu stwierdzilem ze to jedna z najlepszych gra w jaką grałem na PS3 więc z 3 może być podobnie. Co do HR moja fascynacja tą grą przyszła razem z obejrzanymi recenzjami dlatego mam wątpliwości. Po twojej wypowiedzi jednak myśle że w tej chwili lepszym wyborem będzie U3 gdyż chciałbym się dowiedzieć co dalej czeka Natana.

Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie zachwyciałe się 2 ale miałem nieco gorzej niz ty bo musiałem czekać na 3 :biggrin: A ty już ją masz :biggrin: Heavy Rain jest super grą ale według mnie trochę przynudnawą (jest to tylko moje odczucie wiem że jest wielu kórzy uwielbiają tą grę) no i niestety w porównaniu z U3 nie ma zbyt wielu szans który jest po prostu przepiękny, ciekawy i każdy kto lubi przygody, zagadki( jak wspominałem trochę słabsze niż 2) szybką akcję musi w to zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił bardziej HR fabuła wydaję mi się chyba najlepsza z wszystkich gier na tą generacje konsol a w U3 zagrasz pozniej. A grafika w HR jest bardzo dobra, ale w u3 trochę lepsza.

Mimo to polecam ci najpierw HR a pozniej u3 i warto zagrać w obie bo są bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie HR jak najbardziej, ale z czasem robi się trochę nudnawo, no i sterowanie potrafi zirytować w niektórych momentach...

Skoro U2 Ci się podobało, to kup U3 a HR zaliczysz w późniejszym czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, HR potrafi przynudzic. W U3 ciagle cos sie dzieje, wiec na pewno zabawy wiecej. HR to nie gra, to stan umyslu:) Kup jesli lubisz sie nakrecac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o Army of TWO pierwszej cześci albo drugiej wszystko jedno widzialem recenzje a lubie pograc w fajna gre na podziolonym ekranie grał ktos w nia warta tych pieniedzy czy nie?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tytół poecam. Jeśli lubisz coopa to jest to idealny tytół(trocha krótka ale warto dla tych chwil zasiąść przy konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o Army of TWO pierwszej cześci albo drugiej wszystko jedno widzialem recenzje a lubie pograc w fajna gre na podziolonym ekranie grał ktos w nia warta tych pieniedzy czy nie?

Gralem, skonczylem z 20 razy, i stwierdzam, ze 1 czesc lepsza. Bardzo fajne gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×