Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

o jest pomysł jakiś (całkiem sympatyczny), czekam w takim razie na jakieś konkrety o bc2 :)

(nie będzie przeszkadzało jeżeli będę totalnym "noobem"?? Gry o tym stażu kojarzą mi się z tym że raczej sami wymiatacze zostają przy niej a ja nawet sterowania i fizyki nie znam .)

Ja teraz też dopiero będę zaczynał multi w bc2 bo za pierwszym razem nie miałem podłączonej konsoli do neta, a z tego co mi wiadomo to dużo jest ludzi na serwerach którzy dopiero zaczynają więc problemu raczej nie będzie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba "problem" z głowy :) dzięki w poniedziałek poszukam w mojej osiedlówce jakiejś dobrej używanej,

ALE

też zastanawiam się nad uncharted 3 a to z powodu wszystkich mapek jakie mam

(na początku kupiłem za 89zł z psnu to śmieszne członkostwo i teraz mam wszystko co wychodzi) dobre to multi?? w poprzednika też się sporo zagrywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi w u3 jest świetne i wciągające ja mam 90h+ i jeszcze mi się nie znudziło, ale z resztą jak masz na konsoli to odpalaj i sam zobacz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemem nie są u mnie pieniądze tylko czas na gry (dlaczego doba ma tylko 24 godziny i trzeba w nią zmieścić pracę, żonę (potomka w drodze) i gry), dlatego pytam gdyż nie mam czasu na sprawdzanie co mi się spodoba a co nie :(

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u3 ci polecam na pewno nie stracisz na nią czasu, a o bf2 się nie wypowiadam bo grałem tylko w singla na pc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w U3 jak dla mnie jest baaaardzo dobre i wciągneło mnie bardziej od tych battlefieldów. Świetny tam jest tryb - deathmatch na trzy drużyny, idealny do gry z kumplem. :P Coop też jest bardzo fajny, jeśli nie grałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie przodowników multi :biggrin:

na weekend sprawdzimy u3 (chętnych zapraszam - dziś po 23 w stanie po 0.5 zmrożonego bols'a czekającego na mnie aż do legnięcia przed padem :P )

jeżeli nie będę odczuwał satysfakcji w następnym tygodniu sprawie sobie bc2

pozdrawiam i dziękuje za porady.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u3, kz3, bc2, black ops. teraz co najlepsze i co jak na najdłuższą ilość czasu wystarczy?? (parę miesięcy gry minimum)

u3 i killzone (przy tych grach na multi czas zleci niewiadomi kiedy :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma lepsze multi KZ3 czy BF3 ???

bo zadnej z tych gier nie zamierzam sprzedawac więc?

według mnie Killzone 3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbys podac argument?

bo moge wybrac albo BF3 multi albo Killzone

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz trudno tu pisać za i przeciw, najlepiej jakbyś ściągnął sobie z psn triala K3 i sam ocenił czy ten typ rozgrywki tobie odpowiada. Jak dla mnie duża odmiana od tych codów, bfów i innych tasiemców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak powiedzial amigo, zassaj triala KZ3. Obie gry wymiataja, pytanie tylko, ktora Tobie bardziej podejdzie:) Najlepiej pograc w obie:) I problem z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone to na większości mapach korytarzówka, ale dla mnie bardziej satysfakcjonująca od CoD'ów. Na niektórych mapach jest fajna zabawa Jet Packami i Ezgo szkieletami. Battlefield to znowu ogromne mapy (choć takie Metro to na niektórych etapach też kampa i korytarz), multum pojazdów i konieczność współpracy. Ale tak jak pisali moi poprzednicy, zassaj triala, trochę pograć można. Jeśli Ci się nie spodoba, weźmiesz BF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma lepsze multi KZ3 czy BF3 ???

bo zadnej z tych gier nie zamierzam sprzedawac więc?

Jeśli masz move to bierz Killzone. Ale najpierw polecam pograć w triala :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być nie miły ale jest temat o Kilzonie 3 i tam chłopaki na pewno ci wszystko wytłumacza tu pomagamy w wyborze gry nie w jej przejścu czy zdobywaniu ,,jet paków", Bez obrazy oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dodam, że grałem w obie wersje Deusa - ANG i PL i naprawdę warto dołożyć do PL'ki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po długim czasie postanowiłem ponownie kupić PS3 i tak się zastanawiam.. no co lepiej wydać pieniądze?

PS3 160GB (889zł ultima.pl) + ...

1.) Bad Company 2 (89zł - zwykły sklep np.: empik, mediaexpert itp..)

2.) Battlefield 3 (139zł oferta sklepu ps3site)

3.) Battlefield 3 (160zł oferta serwisu alledrogo)

4.) Battlefield 3 (239zł oferta sklepu PSN) (chyba, że cena uległa zmianie)

Co mi doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda pozycja jest dobra ale polecam ci 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również polecam pozycje 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz, bierz bo warto. Nie musisz nawet brać jedynki, bo wszystkie informacje potrzebne do zrozumienia fabuły są zawarte w filmiku w formie przypomnienia.

Skok jakościowy pomiędzy 1 a 2 jest podobny jak między Uncharted 1 a 2. Gra jest o wiele bardziej filmowa, ma bardzo fajną fabułe, świetnego głównego bohatera, momentami było mi go strasznie szkoda. Pod względem straszenia to cóż.... DS dla mnie to bardzo dobra gra akcji, nazwałbym go survival-shooterem, tak jak RE4 czy 5, a nie survival-horrorem. Momentami potrafi przestraszyć, ale tylko przez nagłe wyskoczenie nekromorfa czy uruchomienie się budzika.

Pozatym, gra jest tania jak barszcz, więc nawet wstyd nie wziąść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest taka gierka, co potrafi porządnie przestraszyć. ?

Tylko bez Silent Hill'ow proszę...

A Ds 2 biorę, muszę zapoznać się z tą produkcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×