Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

@DeX,

Nie od dziś wiadomo, że InFamous to gra o super bohaterze (dobrym lub złym, w zależności od wyborów gracza). W Deusie natomiast nie tylko Jensen ma wszczepy, a poza tym to wokół nich właśnie kręci się cała fabuła :). Co do cen to szczerze mówiąc nie wiedziałem jak do końca wygląda sytuacja. Po prostu założyłem, że skoro HR jest najstarsze to będzie też najtańsze ;).

 

 

Potem Metal - jeśli nie ograłeś poprzedniczek, nawet nie tykaj.

 Dlaczego? Rising nie jest tak mocno powiązany z fabułą serii MGS. Nawiązuje do niej w kilku momentach, ale brak znajomości serii w niczym tutaj nie przeszkodzi.

 

Co do Bayonetty to polecam obejrzeć jakiś gameplay. Gra jest mocno specyficzna i nie każdemu może podejść. A GoW to GoW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metale mam ograne wszystkie poza Peace Walkerem-nie mogę się do niego przekonać ze względu że to port z PsP.


A w zapomniane Piaski ktoś grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peace Walker jest bardzo przyjemny, dla mnie posiada najlepsze sterowanie ze wszystkich Metalów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak spektakularna jak w numerowanych odsłonach, ale bardzo ważna bo pokazuje początki przemiany Big Bossa i jest szczególnie istotna biorąc pod uwagę nadchodzącą piątkę. Must play? Zdecydowanie tak ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@true67 - widze grafik scisle rozplanowany bo punkt 28 sierpien planowane jest zakonczenie przez ciebie far cry 3 hehe.

 

Tak dokładniej to tylko odbiór :D Pewnie przed grudniem się skończy bo eksploracja to podstawa :D

 

@Struggler ja na Twoi miejscu brałbym Bayonettę moim skromnym zdaniem genialny slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jakieś fajne propozycje gier do 64 zl bo mi zostało na psn i myśle co za to wziąść.;//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC 3 FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP

oczywiście jeśli lubisz rajdy i ściganie

fajny model jazdy, grafika ok, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje - a journey ograne?? do tego superfrog hd i jest dobrze ;) trine chyba też w promocji jest a tytuł przedni (1ka jak i kontynuacja)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony Hawk's Project 8, Tony Hawk's Proving Ground czy Tony Hawk's Pro Skater HD???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jakieś fajne propozycje gier do 64 zl bo mi zostało na psn i myśle co za to wziąść.;//

Kup Plusa na 3 miechy... bo chyba nie masz.

lista gier

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym sobie jakaś fajną, przyjemną gierkę z PSS. Journey już mam. Znacie jeszcze jakieś ciekawe i w miarę tanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym sobie jakaś fajną, przyjemną gierkę z PSS. Journey już mam. Znacie jeszcze jakieś ciekawe i w miarę tanie?

 

Dead Nation, flower, Beyond Good & Evil HD (jest teraz w promocji), Magic Orbz, Cuboid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation polecam  :)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dead Nation, Beyond Good...grałem na PC. Może ten Cuboid w sumie. Fajna logiczna gierka. A Metal Slug są na PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajade hipstersko teraz ale dla mnie arcy tytułem jest hard corps: uprising... gra dla prawdziwych twardzieli i nawet demons souls jest prostackie poziomem trudności... inaczej prequel contry z grafa podobną do guilty gear... ja mając 20 godzin na liczniku bawiłem sie świetnie...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który slasher jest lepszy Bayonetta czy Metal Gera Revengeance?

Obie gry na YT wyglądają dobrze,ale wolę zaciągnąć waszej opini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

struggler na ps3 bayo jest niegrywalna moim zdaniem (brzydka graficznie a szarpiaca animacja wola o pomste i jedyna platforma docelowa tego tytulu to 360)... mgr bez szalowy 5 godzin calkiem fajnej zabawy i po krzyku.. wyhacz el shaddai - świetna gra lub splatterhouse (abstrakcyjnie brutalnie satysfakcjonująca).... ninja gaiden 3 nawet dało radę a spodziewałem sie gniota....

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

struggler na ps3 bayo jest niegrywalna moim zdaniem (brzydka graficznie a szarpiaca animacja wola o pomste i jedyna platforma docelowa tego tytulu to 360)... mgr bez szalowy 5 godzin calkiem fajnej zabawy i po krzyku.. wyhacz el shaddai - świetna gra lub splatterhouse (abstrakcyjnie brutalnie satysfakcjonująca).... ninja gaiden 3 nawet dało radę a spodziewałem sie gniota....

 

 

A moze lollipop polecic koledze jako dobrego slashera?:)

 

Ja ogralem bayonette na x360 i co tu duzo mowic, gierka wymiata.

 

W darksiders 1 tez mi sie bardzo przyjemnie gralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mam Xklocka,podobno po patchu już lepiej z Bayonetta.

Mam ochotę na dobrego slashera i jak się wkurzę to odpalę DMC HD i polece z 3 ;D Choć wolałbym coś nowego a nie kolejny raz robić powroty do gier z ps2

Obadam Lollipopa.

Zdun MGR aż tak bez szłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja strasznie żałuję wydania 200 zl na premierę... spodziewałem sie petardy dostałem tytuł średnio dobry i stanowczo za krótki... ale ze to metal gear na półce stoi....

darksiders średnio sieczka stoi jest raczej grą w stylu zelda czy okami... odradzam stanowczo dantes inferno oraz anarchy regins...

killer is dead za moment... może bedzie powrotem siekaninyi na poziomie... zresztą co zrobi suda to musi byc dobre i zakrecone... poczekaj chwile na jego premierę i pomysl o kupnie dragons crown (recka lada chwila)...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun MGR aż tak bez szłu?

Gameplayowo jest świetnie i miodnie, więc jeśli chcesz sobie pociąć i posiekać to bierz. Gorzej z fabułą i otoczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej zduna i kupuj Bayonettę.

MGR też świetne, ale krótsze, fajniej się sieka, lecz za całokształt wolę Bayonettę i ją radzę ci ją wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×