Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem na tej generacji jedynie Modern Warfare 1 i Black Ops 1 i ta druga pozycja według mnie miażdzy MW1, historią, długością, gameplayem, grafiką (wiem, że to inne lata). W multi praktycznie nie grałem ale o ile po przejściu Black Opsa byłem bardzo zadowolony, to Modern Warfare mnie bardzo rozczarowało, a ludzie piszą że to najlepsza część MW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie chodzi mi o CoD'a czy MoH'a ale szukam fajnej strzelanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie chodzi mi o CoD'a czy MoH'a ale szukam fajnej strzelanki.

Bioshock, Far Cry 3. Przyjrzyj się tym produkcjom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondra - bierz Bioshocka, jeden z najlepszych shooterow tej generacji.

zdun - polecam obie, Dishonored daje masę funu i możliwości przechodzenia gry. LA Noire natomiast polecam dawkowac sobie po jednej sprawie na dzień ( czy jak często masz zamiar w to grać) i nie więcej. Dzięki temu potęguje się klimat serialu kryminalnego, na których zresztą ta gra się wzoruje :-)

Edytowane przez pawelk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra skoro zamykasz się w fps (nadal polecam mimo wszystko future soldiera) napiszę parę tytułów z gatunku które mi bardzo podeszły:

 

borderlands2 - tytuł mieszający fps z diablo (świetna sprawa na 10ki godzin świetnej zabaway na najwyzszym poziomie)

bioshocki (wszystki z akcentem na 1 i 3 - gry wręcz gatunkowo przełomowe)

homefront - nieoszlifowany diamencik przedstawiający naprawdę ciekawą historię w klimacie "co by było gdyby korea miała podbiść świat"

darkness2 (krótko/intensywnie/brutalnie i na temat)

deus - (mieszanka fps ze skradaniką i rpgiem - jest moc)\

condemned 2 - starszy tytuł z bardzo dobrym klimatem horrorowym

zeno clash 2 (pomieszanie fps z chodzoną bijatyką - całość wygląda jak obrazy Daliego)

killzone2 (graficzna i klimatyczna potęga)

seria resistance (ciekawe fabularne podłoże i niska cena zachęcają)

 

troszkę słabsze ale ostatecznie

dead island (dla mnie nuda i kopia borderlandów jeno z zombie)

crysis 2/3 (trochę nudnawo ale oprawa i klimat całkiem niezłe)

far cry 3 (fpsowy sandbox, ogólnie pozytywny tytuł chociaż mnie wynudził)

fear2/3 (pomieszanie fps z horrorem - można liznąć)

 

to tak co przypomniałem sobie na poczekaniu/ fps to nie mój gatunek więc opinie bierz luźno..

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pakować się w PS Move? Nie miałem styczności z kontrolerami ruchowymi ale ostatnio zaciekawiło mnie Sports Champions. Czy lepiej tą kasę wydać np. na Arkham Origins?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dildo to każualowe gówno nie nadające się do absolutnie niczego (najgorszy na rynku kontroler ruchu bez wsparcia gier naprawdę wartościowych lub działających słabo = absurd) za ta cene bierij batmana plus dobrą flachę na zimne wieczory :biggrin:

 

porównanie : willot cieszył przez całą generację

kinnect z doskoku daje sporo frajdy (sam nie posiadam ale domówka u kumpla = dobry fun)

move: bawiłem sie dobrze przy wonderbooku - starałem się coś na niego ogarniać = irytacja(killzone + karabin to koszmar a okami i malowanie w powietrzy to 100% irytacja nie skill a nie wspomnę o grach tanecznych które potrzebuja machania ręką :o widzisz na ekranie jakies dżeksony czy inne nigasy ale nie... Ty wystarczy że leżysz i machasz se jedna reką - dla onanisty ok dla osoby która chce dobrej party games ni dy ry dy...) - sprzedałem dziadostwo po miesiącu

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondra jeżeli chcesz solidnego FPSa to TYLKO BIOSHOCK INFINITE!!!!! Gra miażdzy jak dla mnie wszystkie inne FPSy,to jedna z tych gier na które warto zapier.... do sklepu w dzień premniery i położyć 200zł.

Jeżeli ograłeś to poleciłbym również zainteresować się Resistance 3 w polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pakować się w PS Move? Nie miałem styczności z kontrolerami ruchowymi ale ostatnio zaciekawiło mnie Sports Champions. Czy lepiej tą kasę wydać np. na Arkham Origins?

Move to niewykorzystany potencjał, praktycznie nie ma w co grać. Mam 2 szt. (w szafie) i czekają na lepsze czasy (PS4 ma je ponoć wykorzystywać). Jeżeli mam polecić jednak coś do nich to Sports Champions 1 i 2 całkiem dobrze je wykorzystują a zwłaszcza część pierwsza oraz ... Infamouse 2 oraz Killzone 3 (single). W te dwie ostatnie grało mi się super :)

Gran Turismo 6 czy BF4 na PS3?

Jeśli np. wybiorę GT6 to BF4 kupię za miesiąc.

Nie grałeś w GT 5 to śmiało bierz 6 - najlepsze wyścigi dla PS3.

kondra: polecę troszke inaczej ale nadal militarnie - bierz splinter cell black list - kozak tytuł oraz ghost recon future soldier (bardzo dobra gra)... 

...

Twoja "reklama" splinter cell black list nie pozwolił mi nie spojrzeć na tą grę... i chyba jednak nie spróbuję jej. Może nie jestem onanistą graficznym, ale jak można wydawać grę w rozdzielczości poniżej 720p? Aktualnie strasznie cierpię grając w GTA IV. Nie mam jakiegoś gigantycznego TV a jedynie 50' (można kupić i za 1800zł taka wielkość), ale ten Splinter i właśnie GTA IV to gry nie na takie TV. Przepraszam za wylewanie żalu na producentów gier :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie grę do nauki obsługiwania pada ( tylko kilka razy grałem na padzie )

chodzi mi o jakąś ciekawą i nie trudną grę aby szybko wyczuć pada i lepiej nim sterować

oprócz fify i tak do 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisze brałbym Uncharted. Najlepiej dwójkę bo jest w niej autoaim na bardzo łatwym poziomie który przy pierwszym kontakcie z padem może pomóc. Jak się oswoisz z padem to sobie go wyłączysz i będziesz grał na celowaniu swobodnym. Ewentualnie Red Dead Redemption. Obie te gry mają system osłon który pozwoli nam dłużej i precyzyjniej celować niż w szybkich fpsach gdzie liczy się refleks.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - W Empiku do dzisiaj wyprzedaż - i tu pytanie:

 

Wziąć - COD: MW1 (49zł) czy COD: BO II (49zł).

 

Chcę żeby był ciekawy singiel oraz od czasu do czasu pograć na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał BOII z dwóch przyczyn. Grałem w MW1 i niczym mnie gra nie zachwyciła, singiel na 5 godzin, fabuła słaba. Poza tym grę możesz używaną wyrwać za 20 zł więc żadna promocja. W BOII nie grałem ale grałem w jedynkę i dużo lepsza niż MWII. No i BOII za 49 zł to przyzwoita cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW1 czy BO2 to mnie trochę zagryzło. Pomijajac singla (kto kupuje coda wyłącznie dla singla) to BO2 jest ładniejsze i jakby łatwiejsze ale lag compensation  i to co widziałem na killcamach zmusił mnie do pozbycia się gry.Szkoda nerwów było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie polecacie gry które są za darmo i można je pobrać np takie jak dc universe online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto brać teraz GT5 Academy Edition? w przyszłości planuję kupić GT6 ale dopiero za kilka miesięcy jak stanieje, a teraz mam możliwość zakupu GT5 u mnie w okolicy i zastanawiam się nad tym, czy może przeczekać i kupić od razu najnowszą odsłonę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szeryfeek

Nowa jakość vs odgrzewany co roku kotlet z masą płatnych dodatków. Wybór jest oczywisty zatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem nowego GoWa. Dylemat polega na tym, że przy pierwszych dwóch częściach na PS2 bawiłem się świetnie. Później wziąłem się za wersje z PSP. Duch Sparty genialny, ale Chains of Olympus już średnio mi podszedł. Na koniec część trzecia, która z tego wszystkiego podobała mi się chyba najmniej i zmuszałem się do tego by ją ukończyć. No i czy wobec powyższego, Wstąpienie jest dla mnie? Nie wiem czy po prostu nie przejadłem się serią. Biorę pod uwagę też Castlevanie, która gra Waszym zdaniem będzie lepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×