Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz Bioshocka, bardzo dobra gra z genialnym klimatem. Co do angielskiego to jest tam według mnie na dość zaawansowanym poziomie co nie oznacza że nie da się zrozumieć. Ale przede wszystkim graj dla rozrywki a skill z języka sam przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szuka jakiegoś tytułu po angielską z dużą ilością dialogów (tak dla podszkolenia tłumaczenia ze słuchu tekstów)... W miarę normalnym tonem, akcentem (RDR zbyt kowbojsko brzmi :biggrin:, i tytuł ograny)...

No i najlepiej by nie było odpowiednika w wersji polskiej czy chociaż napisów po polsku, gdyż od razu włączy mi się opcja LEŃ....

 

 

Jakieś propozycje?

Tak jak poprzednicy napisali, LA Noire. Ta gra ma niesamowity potencjał edukacyjny, wystarczy tylko chcieć i szczerze gratuluję takiego podejścia do gier!

 

Po pierwsze, dialogi są nieodłącznym elementem tej gry i nie da się ich ominąć a potem wiedzieć co dalej. Z pewnością nie jest to angielski na niskim poziomie, słownik w dłoń i nauczysz się wiele.

Kolejna kwestia - menu, w którym możesz zajrzeć we wszystkie dialogi - jeśli coś ominiesz, albo chcesz sprawdzić to nie ma z tym najmniejszego problemu.

 

Czy Bioshock Inf. się nada? Ja bym powiedział, że nie. Są dialogi, ale nie stanowią one trzonu rozgrywki (póki co jestem w 2/3 gry, może się to zmieni). Postawiłbym na grę, w której konieczne jest słuchanie/czytanie tego, co bohaterowie mają do powiedzenia: The Walking Dead - tutaj już nie będzie komfortu, że możesz przeczytać raz jeszcze - często musisz podejmować decyzje dość szybko.

Heavy Rain - tu z kolei mamy, moim zdanie, całkiem niezłą lokalizację, ale dasz radę się powstrzymać od włączenia dubbingu. Zapewne podobnie będzie z Beyond TS.

 

Sleeping Dogs jest kolejną grą, która chyba tłumaczenia nie ma, a ilość cutscenek jest spora. Dodatkowo gra naprawdę dobra, włączając w to fabułę.

 

Jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy, to dam znać. I jeszcze raz propsy za chęć połączenia przyjemnego z pożytecznym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yakuza 3, 4 - mają japoński dub z ang napisami a samego tekstu od groma i jeszcze trochę

el ej nuar sie nada

the walking dead - fajnie mozna sie podszkolic

trylogia deathspank - sporo dialogów na wysokim poziomie

ni no kuni - masa bardzo angielskiego/angielskiego tekstu (nie amerykańskiego)

skyrim (cała masa tekstu)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytam tutaj: ktoś ogrywał indyka ibb and obb? Chciałem pod co-opa kanapowego z dziewczyną, tylko nie wiem czy nie będzie za ciężki, a co za tym idzie, frustrujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored oraz Bioshock przeszedłem :) A więc raczej wybiorę CoDa skoro tak doradzacie :) Ile mniej więcej zajmuje kampania godzinowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atelier jest w promocji a gra sama w sobie ciekawa - za te 70 zl polecam z czystym sumieniem....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Tekken 6 lub Soul Calibur V mają jakiegoś Online Passa? Czy można śmiało używki brać? Chce pograć sobie zarówno w singla jak i w multi (o ile jest jakieś :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Tekken 6 lub Soul Calibur V mają jakiegoś Online Passa? Czy można śmiało używki brać? Chce pograć sobie zarówno w singla jak i w multi (o ile jest jakieś :biggrin:)

Tekken ma spieprzony kod online i ciężko znaleźć kogoś z kim normalnie da się pograć. W Soul Caliburze V jest już ok, online świetny o ile grasz z Europejczykami, ale do Francuzów nie fikaj, bo to maniacy tej serii :biggrin:

 

Obie gry nie mają online passów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yakuza 3, 4 - mają japoński dub z ang napisami a samego tekstu od groma i jeszcze trochę

el ej nuar sie nada

the walking dead - fajnie mozna sie podszkolic

trylogia deathspank - sporo dialogów na wysokim poziomie

ni no kuni - masa bardzo angielskiego/angielskiego tekstu (nie amerykańskiego)

skyrim (cała masa tekstu)

 

Głównie mi chodzi o dialogi mówione, gdyż chce w przyjemny sposób podszkolić się z wymowy usłyszanych słów ;)

Skyrim jak dobrze wnioskuje ma swój klimat jak i ton wypowiadanych treści.

L.A Noire po trailerach ma dość przyziemny rodzaj dialogów więc to bd pierwsza z gier które kupie i ogram ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiejś dobrej gry multiplayerowej, zależy mi na tym żeby nie było trudno znaleźć chętnych do grania ? Zastanawiam się na BF4, COD mnie raczej nie kręci... Co polecacie? Warto wspomnieć, że nie musi to być FPS. Poprostu zastanawiam się co jest warte ogrywania w tej kwestii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiejś dobrej gry multiplayerowej, zależy mi na tym żeby nie było trudno znaleźć chętnych do grania ? Zastanawiam się na BF4, COD mnie raczej nie kręci... Co polecacie? Warto wspomnieć, że nie musi to być FPS. Poprostu zastanawiam się co jest warte ogrywania w tej kwestii. 

Uncharted 2 lub 3 jest super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejs swietnej gry z dobra fabula typu heavy rain czy tlou. Pomozecie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyond: Two Souls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejs swietnej gry z dobra fabula typu heavy rain czy tlou. Pomozecie? :)

The walking dead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie kupić? Warunek jest jeden: gra nie może irytować, denerwować, stresować. :)

 

@down, Cena nie gra roli ;p

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fryderyk: flower/flow/journey (cały secik trylogii that game company za średnio 60 zł mozna chapnąć w pudle)  ,brothers, papo&yo, rain ??   ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 zeta za te trzy tytuły, w pudełeczku, to praktycznie darmo.

Nie irytują, nie denerwują, nie stresują.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×