Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie długo święta więc postanowiłem sprawić sobie samemu grę ;d Myślę nad nowym CoDem lub Battlefieldem. Która grę polecacie bardziej ? Głównie zależy mi na kampanii bo nie lubię multi w strzelankach ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie COD...mimo że gra jest jaka jest to niestety wygrywa z BF4 na polu singla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie długo święta więc postanowiłem sprawić sobie samemu grę ;d Myślę nad nowym CoDem lub Battlefieldem. Która grę polecacie bardziej ? Głównie zależy mi na kampanii bo nie lubię multi w strzelankach ;p

W bf4 nie grałem ale singel w cod ghost jest naprawdę godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie długo święta więc postanowiłem sprawić sobie samemu grę ;d Myślę nad nowym CoDem lub Battlefieldem. Która grę polecacie bardziej ? Głównie zależy mi na kampanii bo nie lubię multi w strzelankach ;p

Jeśli nie grałeś to ze strzelanek do singla zdecydowanie warto Far Cry 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie długo święta więc postanowiłem sprawić sobie samemu grę ;d Myślę nad nowym CoDem lub Battlefieldem. Która grę polecacie bardziej ? Głównie zależy mi na kampanii bo nie lubię multi w strzelankach ;p

Tak jak Firo pisze, z fpsów do singla : Far Cry 3, seria Bioshock, w dalszej kolejności COD i na samym końcu battlefield.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored chociaż nie dla samego singla ale świetnego gameplayu i klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co brac z tego za 65 zl (1 nowszy tytul albo 2 stare)

Tutaj moja stara lista gier

 

brink?darkness?splatterhous?wanted weapons of fate,

Dead Rising 2

Call of Juarez The Cartel

Blur/Split Second

GOW wstapienie

Tomb raider

Sniper Ghost Warrior 2
                      
Borderlands 2

Fallout 3
new vegas?

Pure

Timeshift??

Transformers: War for Cybertron

Skyrim

X-Men Origins: Wolverine

The Amazing Spider-Man

The last of US (jak stanieje)

 

Mysle nad

Transformers: War for Cybertron za +- 55 zl

Dead Rising 2 za +- 35 zl

 

Niestety brakuje pare grosza na gowa czy tomb raidera ale nie mam cisnienia na gry wiec jeszcze moze stanieje. Gatunek z listy obojetny, to co jest wyzej.

 

A moze dishonored? tez juz chodzi ponizej 65 zl.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecna generacja jak wiemy kończy się powoli i w przyszłym roku planuje przejść na PS4 jednocześnie sprzedając PS3. Obecny plan przejścia to końcówka 2014 roku z racji gier jakie pozostały mi do ogrania. W związku z tym mam do was pytanie: Jakie gry warto ukończyć na PS3 gdyż są niedocenione, pominięte czy też nieoszlifowanym diamentem. Pytam zwłaszcza o tryb single gdyż mało gram multi z racji braku czasu a wiadomo, multi wymaga skilla :)

Wpiszcie proszę swoje typy gier, które są warte ogrania a jednocześnie mniej znane. Ostatnio zaszokował mnie swoją miodnością np. Remember Me - gra fantastyczna a jej ocena to lekko powyżej 70% na Metacritic. Znacie gry równie niedocenione, ale warte poświęcenia im czasu? Poniżej lista gier do ogrania, które znam i wiem, że mi się spodobają i które chciałbym ukończyć na PS3. Nie wpisuję oczywiście gier, które już ograłem z racji braku takiej listy:

 

Assassin's Creed III

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Revelations 

Batman Arkham Origins

Batmat Arkham Asylum

Batmat Arkham City

Beyond: Two Souls

Bioshock

Bioshock 2

Bioshock Infinite

Castlevania Lords of Shadow

Darksiders I

Darksiders II

Dishonored

God of War Collection Volume 2

God of War: Ascension

Grand Theft Auto V

Hitman: Absolution

Metro: Last Light

Portal 2

Red Dead Redemption

The Last of Us

Tomb Raider

 

Wpisujcie swoje typy, za wszelkie już teraz dziękuję. Patrząc co się dzieje z obecnym poziomem gier na PS4 to rok oczekiwania zrobi mi dobrze gdyż nie ma na co się obecnie przesiadać, sam Killzone nie wystarczy. Jeżeli wpiszecie jakąś grę, którą znam i mi się nie spodobała to oczywiście nie będzie problemu.

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje!

 

P.S.

Nie ma w spisie Diablo 3 gdyż 3x tej samej gry kupować nie będę, poczekam na PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie grales to polecam:

Enslaved. Gra z fantastycznym klimatem, świetną fabułą i genialnymi bohaterami.

Że strzelanek - Rage. Oldskulowa gra spod ręki id software.

La noire - swietna historia, oryginalny gameplay i cudowny klimat lat 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz że te gry które wymieniłeś ci się spodobają to proponuję po kolei ogrywać te tytuły. Od siebie polecę Ci całą serię Uncharted, Heavy rain, Mafia 2, GTA 4 wraz z dodatkami, Assassin's Creed 2 którego nie wymieniłeś, a jest to jedna z lepszych części assasyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę The Darkness II, jedynkę też zapewne ale w nią nie grałem. Bardzo dobra mniej znana i tania gra. Polecam.

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie grales to polecam:

Enslaved. Gra z fantastycznym klimatem, świetną fabułą i genialnymi bohaterami.

Że strzelanek - Rage. Oldskulowa gra spod ręki id software.

La noire - swietna historia, oryginalny gameplay i cudowny klimat lat 40.

Właśnie Enslaved, dzięki. Kiedyś grałem w demo i było świetne. Pozostałe sprawdzę na YT.

 

Jak wiesz że te gry które wymieniłeś ci się spodobają to proponuję po kolei ogrywać te tytuły. Od siebie polecę Ci całą serię Uncharted, Heavy rain, Mafia 2, GTA 4 wraz z dodatkami, Assassin's Creed 2 którego nie wymieniłeś, a jest to jedna z lepszych części assasyna.

U1-3 skończone - rewelacja, HR w trakcie, Mafia 2 mi nie podeszła, GTA 4 w trakcie. AC2 jako pierwsza gra z platyną u mnie :) AC 4 już na PS4 pewnie ogram.

 

Ja od siebie polecę The Darkness II, jedynkę też zapewne ale w nią nie grałem. Bardzo dobra mniej znana i tania gra. Polecam.

Część 1 nie spodobała mi się, ale 2 nie widziałem, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavenly sword. fajny slasher a jakoś bez echa przeszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crux - Krajanie - Z twojej listy to Hitman Absolution moim zdaniem warto i jesl lubisz sandboxy i westerny to RDR.

 

Jesli Darkness 1 - Tobie nie podeszla to za dwojke bym sie raczej nie bral, tutaj pytanie co nie podeszlo, grafika z2007roku czy gameplay i hisotria na bazie komiksu?

Sprawdz bo pamietam ze bylo demko Darkness2 w PSS i mnie to demo kupilo na tyle ze kupilem uzywana jedynke i pozniej 2ke ktora przeszedlem na szybko i sprzedalem prawie w cenie kupna teraz zaluje ale juz znalazlem promo na Ciemnosc2 za jakies 24pln tylko jest mi nie po drodze 20km do sklepu jechac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

148 zł na PSN :). Co wybrać? Bo na jakąś przecenę dotyczącą bijatyk/przygodówek się chyba nie doczekam :P

Nie interesują mnie strzelanki :)

EDIT: Worms 2 Armageddon GOTY za 50 opłaca się?

Edytowane przez petanorech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stick nowy, brothers i znizka na papo & yo, takie moje typy..

 

z bijatyk wlasnie ogrywam sc2hd online... ale ta gra sie nie starzeje... do tego bezlagowe multi i nadal jest t prawie idealna bijatyka...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szuka jakiegoś tytułu po angielską z dużą ilością dialogów (tak dla podszkolenia tłumaczenia ze słuchu tekstów)... W miarę normalnym tonem, akcentem (RDR zbyt kowbojsko brzmi :D, i tytuł ograny)...

No i najlepiej by nie było odpowiednika w wersji polskiej czy chociaż napisów po polsku, gdyż od razu włączy mi się opcja LEŃ....

 

 

Jakieś propozycje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire mi przychodzi na myśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgs4 ma tony tekstu...tak samo nier,togf,fallout itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgs4 ma tony tekstu...tak samo nier,togf,fallout itp itd

MGS nie moja bajka...

Fallout mi nie podchodzi w sumie F3 był po pl ;p

Nier, TOGF tytuły mało mi znane....

 

Zastanawiam się aktualnie nad L.A Norie i Bioshock 1+2 oba tytuły w podobnej cenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×