Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na promocji BF3 i NFS:HP - zostało 49,55zł - co kupić???

Zastanawiam się nad (wszystko z promocji): Sleeping Dogs, GTA IV z dodatkami, Crysis 3, LBP2, MoH: Warfighter.

Bierz Sleeping Dogs. Moim zdaniem najciekawsza pozycja z wymienionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wybrać CoD: Black Ops II czy Ghosts ?

__________________________________________________________________________________________________________________________________

eRniGuysPL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupic finala xiii czy tales of graces lub xillia? Ew. Star ocean?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Talesy, jeśli chcesz miec mase do robienia i wymasterowania to Graces f, Xillia jest też ok ale ma mniej do roboty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtas Tales of Graces F w pierwszej kolejności-jak dla mnie najlepszy RPG na PS3.Pozostałe dwa tytuły też są świetne ale dopiero jak ograsz Togf'a.

Myślę że sporo osób które ograły wiekszość Jrpgów na PS3.

 

Strife potrzebne wsparcie :biggrin:

spóźniłem się :thanks:

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wybrać CoD: Black Ops II czy Ghosts ?

Dwa najgorsze Cody chyba podałeś :D Z dwojga złego wybrałbym black opsa II, ghost jak dla mnie to totalna porażka. Rozważ również black opsa I, bardzo fajny singiel i multi na którym gra jeszcze sporo osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masterowaac moze nie ale przejsc cale plus jakies new game+ . Na razie mecze ni no kuni i jest spoko. Nie wien czy mi spasi tales zawsze finale gralem i mam sentyment. I tak w koncu ta xiii pewnie kupie jakas uzywke ale moze warto pr3dzej inne gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też przez długi okres na hasło jrpg -krzyczałem tylko Final. FFXIII bardzo póżno się rozkręca ,dopoiero w chapterze 11 zaczyna się gra i jak dla mnie cała jego siła tkwiła w expieniu , dopiero za trzecim podejściem wsiąknąłem . TogF ma ciekawy główny wątek,genialny system walki i świetne postacie ,Sophie i Lambda są rewelacyjni.Musisz jednak przymknąć oko na szatę graficzną.

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na PS3 najlepsze to ToGf,ToX,FFXIII i FFXIII-2.

Ogarnij sobie na YT :Valkyria Chronicles,Eternal Sonata,Nier,Resonance of Fate i serię Atelierów-tutaj Strife bardziej może Tobie pomóc,jeżeli chodzi o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa najgorsze Cody chyba podałeś :biggrin: Z dwojga złego wybrałbym black opsa II, ghost jak dla mnie to totalna porażka. Rozważ również black opsa I, bardzo fajny singiel i multi na którym gra jeszcze sporo osób.

emm nie wiem ale wybrałem to bo myślałem że są najbardziej grywalne mam CoD MW2 i jest fajny i chciałem jaką nowszą wersje kupić :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupic finala xiii czy tales of graces lub xillia? Ew. Star ocean?

 

Tak jak poprzednicy radze zacząć od ToGf (dobra cena z dodatkiem), niedługo wychodzą nowe Talesy (Symphonia, Zestiria), więc masz czas na ogranie Graces i Xillle do lutego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tales of graces zamowilem i finala XIII tez ale uzywanego wzialem bo opinie rozne zeby nie zalowac tym bardziej ze nowe wcale nie stanialy jakos super. O dziwo XIII-2 jest nowa duzo tansza niz 1 czesc. Nie wiem kiedy to ogram jak w lutym ma byc nowy final plus w marcu x/x-2 hd na ktore czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam ochoty się męczyć z grami, więc... POSZUKUJĘ łatwych gier, że tak  powiem. Pod żadnym pozorem nie mogą mnie irytować ! :)
Gry, które ogrywałem znajdziecie w sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam ochoty się męczyć z grami, więc... POSZUKUJĘ łatwych gier, że tak  powiem. Pod żadnym pozorem nie mogą mnie irytować ! :)

Gry, które ogrywałem znajdziecie w sygnaturce.

 

Mini ninjas, sama w to kiedyś grałam i naprawę polecam. :biggrin:  Chodzisz małym ninja :ph34r: , bijesz złych a jak już ich pobijesz to zamieniają się w zwierzaki. :bunny:  Gra daje sporo pozytywnych doznań. ;)  Jedyne o czym musisz pamiętać to jak robisz misje, a w całej grze będą aż 4. Musisz zrobić wszystkie przy pierwszym przejściu, bo gdybyś chciał przechodzić jeszcze raz grę i powtarzać misje to Ci się nie uda bo mały bug się wkradnie. Jeśli dobrze pamiętam 3 misje można wykonać tyko raz i to właśnie ona blokuje pucharek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam ochoty się męczyć z grami, więc... POSZUKUJĘ łatwych gier, że tak  powiem. Pod żadnym pozorem nie mogą mnie irytować ! :)

Gry, które ogrywałem znajdziecie w sygnaturce.

Wszelkiej maści indyki: journey, brothers, rain, flower. Widzę że nie grałeś też w Heavy Rain, raczej mało irytująca gra, bo nie możesz przegrać.The last of us także na normalnym poziomie było mało wymagające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Hot Pursuit, Dragon Age 2, Crysis 2

Mam 29zł na końcie i zastanawiam się co wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Borderlands 2, tylko jak patrzę na ilość DLC to nie wiem czy zamiast z ps store, nie wziąć goty? Chyba, że te dodatki nie są aż tak warte uwagi by tyle kasy przepłacać? Doradźcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Borderlands 2, tylko jak patrzę na ilość DLC to nie wiem czy zamiast z ps store, nie wziąć goty? Chyba, że te dodatki nie są aż tak warte uwagi by tyle kasy przepłacać? Doradźcie :)

Nie lepiej zainwestować w plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawet nie ograłem ostatniego DmC z plusa już zastanawiam się, czy warto brać kolekcję HD, skoro jest promocja? Warto te parę złociszu w ciemno dać, jeżeli się serii nie zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tej listy jest warte uwagi:

-Dante Inferno
-Battlefield Bad Company
-Transformers Fall of Cybertron
-Starhawk
-Motorstorm Apocalypse
-Puppeteer
-Ratchet & Clank Into The Nexus
-Ratchet & Clank All 4 One
-Ratchet & Clank Załoga Q
-Sly Cooper Złodzieje w czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzał gatunkowy niezły, ja bym się skusił na Sly'a, Puppeteera i Racheta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawet nie ograłem ostatniego DmC z plusa już zastanawiam się, czy warto brać kolekcję HD, skoro jest promocja? Warto te parę złociszu w ciemno dać, jeżeli się serii nie zna?

 

Promocja na kolekcje DMC HD jest dosc czesto wiec jeszcze pewnie bedziesz miec okazje, obejrz sobie filmiki poniewaz nowy DMC mocno rozni sie od poprzednich czesci. Podobna jest za to 4 odslona, nie ma trofikow niestety ale warta ogrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tej listy jest warte uwagi:

-Dante Inferno

-Battlefield Bad Company

-Transformers Fall of Cybertron

-Starhawk

-Motorstorm Apocalypse

-Puppeteer

-Ratchet & Clank Into The Nexus

-Ratchet & Clank All 4 One

-Ratchet & Clank Załoga Q

-Sly Cooper Złodzieje w czasie

 

IMO najbardziej to Puppeteer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×