Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dzięki za pomoc :thumbsup:

Teraz idę zobaczyć screeny tych gier i zobaczymy co uda się kupić:)

Do zobaczenia za jakieś pół roku jak skończę grać w te tytuły :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakiego typu grami są Resistance i Metal Gear Solid czy to takie skradanki gdzie roziązuje się jakieś zagadki no i oczywiście strzela czy może to coś innego oraz od jakiej części warto zacząć przygodę z tymi grami. Bo szukam gry z widoku 3 osoby gdzie można postrzelać ale żeby nie była ta gra w której chodzi tylko o strzelanie i pomyślałem że to takie gry jeżeli nie to może coś podpowiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie jakiego typu grami są Resistance i Metal Gear Solid czy to takie skradanki gdzie roziązuje się jakieś zagadki no i oczywiście strzela czy może to coś innego oraz od jakiej części warto zacząć przygodę z tymi grami. Bo szukam gry z widoku 3 osoby gdzie można postrzelać ale żeby nie była ta gra w której chodzi tylko o strzelanie i pomyślałem że to takie gry jeżeli nie to może coś podpowiecie

Nie chce mi się rozpisywać, ale powiem ci że oba tytuły cię nie zawiodą... Najlepiej wpisz w google i poczytaj obszerne recenzje ;)

Zalety i wady to mogę ci wypisać.

Resistance to gra z klimatem... Przerywane filmiki, piękna grafika, rozbudowane multi ;)

Wady to na pewno słabe zakończenie i troszkę błędów technicznych.

MGS to gra... Niemalże idealna, grafika, audio, fabuła wszystko jest cacy... Duża ilość broni, super zakończenie...

Wady ? Moim zdaniem nie ma żadnych ;)

Pzdr

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a jakieś inne i od której części zacząć

Najlepiej od najmłodszej wersji.

Resistance 1,2,3

MGS to polecam 4 i wersje collection czyli podniesione do HD starsze wersje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki w resistance widziałem że widok jest raczej broni a nie bohatera a taki widok mnie denerwuje wolę widzieć kim kieruję zacznę od metal Gear solid a masz coś jeszcze godne uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a jakieś inne i od której części zacząć

Nie zastanawiaj się i bierz Metal Gear Solid - świetna trylogia, tylko najlepiej zacznij od wcześniejszych części żeby zrozumieć fabułę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakie byscie mi polecili gierki z tematyki "bijatyki" chodzi tez oto aby byla dobra grywanosc przez siec, ufc 3 z tego co sie oreitnuje i sledze tutaj na forum to beznadzieja jesli chodzi o online bo sa spore lagi, dlatego nie chce kupic tej gierki i szukam innej, jaka byscie mi zaproponowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki w resistance widziałem że widok jest raczej broni a nie bohatera a taki widok mnie denerwuje wolę widzieć kim kieruję zacznę od metal Gear solid a masz coś jeszcze godne uwagi

Zależy w co grałeś.

Desus Ex : Bunt Ludzkości jest też super grą ale niestety kamera cię nie zadowoli skoro szukasz widoku z 3 os. Ale polecam bardzo...

w GoW pewnie grałeś... Hymm. Nie wiem co by tu jeszcze dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzięki w resistance widziałem że widok jest raczej broni a nie bohatera a taki widok mnie denerwuje wolę widzieć kim kieruję zacznę od metal Gear solid a masz coś jeszcze godne uwagi

Od siebie jeszcze polecam Shadows Of The Damned, bardzo fajna gra ze świetnym klimatem no i masz tam widok zza pleców bohatera

witam jakie byscie mi polecili gierki z tematyki "bijatyki" chodzi tez oto aby byla dobra grywanosc przez siec, ufc 3 z tego co sie oreitnuje i sledze tutaj na forum to beznadzieja jesli chodzi o online bo sa spore lagi, dlatego nie chce kupic tej gierki i szukam innej, jaka byscie mi zaproponowali?

Fight Night Champion, Mortal Kombat

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakie byscie mi polecili gierki z tematyki "bijatyki" chodzi tez oto aby byla dobra grywanosc przez siec, ufc 3 z tego co sie oreitnuje i sledze tutaj na forum to beznadzieja jesli chodzi o online bo sa spore lagi, dlatego nie chce kupic tej gierki i szukam innej, jaka byscie mi zaproponowali?

Tekken 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam jakie byscie mi polecili gierki z tematyki "bijatyki" chodzi tez oto aby byla dobra grywanosc przez siec, ufc 3 z tego co sie oreitnuje i sledze tutaj na forum to beznadzieja jesli chodzi o online bo sa spore lagi, dlatego nie chce kupic tej gierki i szukam innej, jaka byscie mi zaproponowali?

Tekken 6 jest jednym z najlepszych tego typu gier jeśli chodzi o multi, ogromna grywalność i nawet gra sama w sobie jest dobra (singiel)

Polecam również najnowszą odsłonę Soul Calibur V jest to naprawdę dobra bijatyka, multiplayer nie odbiega niczym od tego w tekkenie a grywalność też jest dobra. Niestety gra zadebiutowała dość niedawno i cena może odpychać.

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w GoW nie grałem w Castelvania tak a w boga wojny nie:-)ale pomyślę na tym. Shadow of damned lubię gierki z klimatem nie słyszałem o niej więc dzięki. A co do wcześniejszych serii MGS to nie za bardzo podobają mi się te niby odświeżone do HD wersje z poprzednich konsoli. Nie muszą być tylko z widoku z 3 osoby po prostu lubię widzieć coś więcej niż tylko broń przed sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w GoW nie grałem w Castelvania tak a w boga wojny nie:-)ale pomyślę na tym. Shadow of damned lubię gierki z klimatem nie słyszałem o niej więc dzięki. A co do wcześniejszych serii MGS to nie za bardzo podobają mi się te niby odświeżone do HD wersje z poprzednich konsoli. Nie muszą być tylko z widoku z 3 osoby po prostu lubię widzieć coś więcej niż tylko broń przed sobą

Chłopie... Na coś ty w takim razie czekasz ;D Kupuj GoW'a najlepiej wersje collection (wer. 1,2,3) i na kilkanaście dni masz spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylemat mam, NBA 2K10 czy 2K11? Lubię kosza, trochę się interesuję i chciałbym jakąś gierkę do pogrania sobie. Podkreślę, że nie zależy mi na online, chce popykać sam i czasami z kumplem na kanapie. Chciałem, więc zapytać, czy opłaca się kupić nowszą i droższą, czy trochę starszą, ale za to tańszą, do takiej gry w fotelu wieczorkiem? Są jakieś większe różnice, pomijając uaktualnienie składów? Chodzi mi o grafikę, jakieś zmiany w sterowaniu, większa ilość bugów, która lepsza pod tym względem? Bo jak wiemy, nowsza nie koniecznie oznacza lepsza, jak jest w przypadku NBA od 2K? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, szukam taniej gry na dwóch:) Myślałem nad fifa/pes lub jakieś wyścigi.

Fifa 10 czy 11? ew. PES - opłaca się dopłacać do nowszej serii?

I jakieś tanie wyścigi żeby na podzielonym ekranie grać:)

Dodam jeszcze, że w gry będę grać tylko jak jakiś kumpel wpadnie, więc cena jest ważna:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, szukam taniej gry na dwóch:) Myślałem nad fifa/pes lub jakieś wyścigi.

Fifa 10 czy 11? ew. PES - opłaca się dopłacać do nowszej serii?

I jakieś tanie wyścigi żeby na podzielonym ekranie grać:)

Dodam jeszcze, że w gry będę grać tylko jak jakiś kumpel wpadnie, więc cena jest ważna:P

Z wyścigów na podzielony ekran polecam Split Second Velocity - tanie i dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, szukam taniej gry na dwóch:) Myślałem nad fifa/pes lub jakieś wyścigi.

Fifa 10 czy 11? ew. PES - opłaca się dopłacać do nowszej serii?

I jakieś tanie wyścigi żeby na podzielonym ekranie grać:)

Dodam jeszcze, że w gry będę grać tylko jak jakiś kumpel wpadnie, więc cena jest ważna:P

Polecam Fifę 11. Gra idealna na okazję "jak przyjdzie kumpel". Wiem bo sam po to ją kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, szukam taniej gry na dwóch:) Myślałem nad fifa/pes lub jakieś wyścigi.

Fifa 10 czy 11? ew. PES - opłaca się dopłacać do nowszej serii?

I jakieś tanie wyścigi żeby na podzielonym ekranie grać:)

Dodam jeszcze, że w gry będę grać tylko jak jakiś kumpel wpadnie, więc cena jest ważna:P

Fifa 10 ma już wyłączone online, za to 11 ma już online pass. Wszystko zależy od tego czy interesuje cię gra przez sieć.

PES też jest fajny , ale trzeba "czuć" tę serie, za to nie ma online pass.

Bez wdawanie się w wojny fa(u)nboyów lepiej sprawdź oba demka i zadecyduj co bardziej pasuje.

Tanie wyścigi to np Motorstorm Pacific Rift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam, że UFC jest do bani to mnie krew zalewa:)

Ja specjalnie konsole kupiłem żeby grać w UFC.

Rozumiem gusta i guściki bo ja nie trawie Tekkena za to UFC i Fight Night obowiązkowe pozycje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do UFC offline jest ok, w multi zdarzają się lagi. Problemy z online ma na początku z 80% gier, więc nie ma co robić od razu afery. Tym bardziej że nie było bety na europejskich serwerach, co jak widać było dużym błędem.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylemat mam, NBA 2K10 czy 2K11? Lubię kosza, trochę się interesuję i chciałbym jakąś gierkę do pogrania sobie. Podkreślę, że nie zależy mi na online, chce popykać sam i czasami z kumplem na kanapie. Chciałem, więc zapytać, czy opłaca się kupić nowszą i droższą, czy trochę starszą, ale za to tańszą, do takiej gry w fotelu wieczorkiem? Są jakieś większe różnice, pomijając uaktualnienie składów? Chodzi mi o grafikę, jakieś zmiany w sterowaniu, większa ilość bugów, która lepsza pod tym względem? Bo jak wiemy, nowsza nie koniecznie oznacza lepsza, jak jest w przypadku NBA od 2K? :)

o 10 nawet nie myśl... W 11 jest prawie wszystko dopieszczone. Nie mówiąc już o tym jak 10 jest sztywna... Tym razem nowsze, jest lepsze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×