Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, takiej opcji gra nie ma. Grasz przez sieć, tak jak np. w Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Mass Effect 2 bez kodu, dostanę Fight Night Champion, brać?? :biggrin:

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Mass Effect 2 bez kodu, dostanę Fight Night Champion, brać?? :biggrin:

Opłaca się ;]

A do FNG dostajesz aktywny kod online ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się ;]

A do FNG dostajesz aktywny kod online ?

Nie ma pojęcia, ale dodam, że ME 2 i tak muszę kupić nowe ze względu na ten kod. Fight Night Champion miałem, ale wymieniłem, bo się opłacało, a gra baaardzo mi się podobała. Lubię takie bokserskie klimaty... :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pojęcia, ale dodam, że ME 2 i tak muszę kupić nowe ze względu na ten kod. Fight Night Champion miałem, ale wymieniłem, bo się opłacało, a gra baaardzo mi się podobała. Lubię takie bokserskie klimaty... :biggrin:

No to się zamieniaj ;D

Jeśli kodu nie ma to i tak nic nie tracisz, a wyrwać go można nawet za 10zł na allegro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten cały support EA to jakaś lipa. Napisałem wczoraj w sprawie tego kodu do Mass Effect 2 i zero odpowiedzi... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten cały support EA to jakaś lipa. Napisałem wczoraj w sprawie tego kodu do Mass Effect 2 i zero odpowiedzi... :P

Uzbrój się w cierpliwość ;)

Jaki team taka obsługa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzbrój się w cierpliwość ;)

Jaki team taka obsługa.

No racja, w końcu mają na to 24 godziny... :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten cały support EA to jakaś lipa. Napisałem wczoraj w sprawie tego kodu do Mass Effect 2 i zero odpowiedzi... :P

Pogadaj sobie na chacie z Hindusem - będzie szybciej...

Ja czekałem 20 dni na odpowiedź z polskiego supportu EA a pozytywne załatwienie sprawy poprzez chata, zajęło z 10 minut...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj sobie na chacie z Hindusem - będzie szybciej...

Ja czekałem 20 dni na odpowiedź z polskiego supportu EA a pozytywne załatwienie sprawy poprzez chata, zajęło z 10 minut...

Na czacie na stronie EA, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że RDR nie ma co-op'a offline ale czy RDR zapewnił wam więcej zabawy niż ACB czy lepszy ACB dodam grale w 2 i była super ale w klimaty dzikiego zachodu nigdy nie zagrałem co więc wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że RDR nie ma co-op'a offline ale czy RDR zapewnił wam więcej zabawy niż ACB czy lepszy ACB dodam grale w 2 i była super ale w klimaty dzikiego zachodu nigdy nie zagrałem co więc wybrać?

Dla mnie lepszy był RDR :) Podczas grania w ACB miałem wrażenie, że już to kiedyś widziałem... :P

Kup RDR przejdź, odpocznij od Assassina, później wymień na ACB... ;)

Edytowane przez Rastafaraj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to 2 super gry jeżeli w miarę mało czasu upłynęło od przejścia AC 2 to bierz RDR nowa gra dla ciebie jak sam pisałeś nie grałeś nigdy w grę o dzikim zachodzie, swoją drogą nie ma ich dużo a ta moim zdaniem jest jedyną ,,profesjonalną", a w Brotherood lepiej zagrać po przejścu już RDR'a bo jak kolega wyżej napisał może się trochę znudzić nie ma jakichś wielkich nowości i będziesz tylko zauważał podobieństwa, a po przerwie zapomnisz trochę o niedoróbkch i na pewno lepiej będzie ci się grało w AC;B

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w ACII jakis miesiąc temu i strasznie mi się spodobał ze względu na zadania poboczne i ponad 60h niesamowitej zabawy nie wiem poczytam troche recenzji o tych oby dwóch grach a i jescze jedno te oby dwie gry zajmują prawie tyle samo czasu przechodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w ACII jakis miesiąc temu i strasznie mi się spodobał ze względu na zadania poboczne i ponad 60h niesamowitej zabawy nie wiem poczytam troche recenzji o tych oby dwóch grach a i jescze jedno te oby dwie gry zajmują prawie tyle samo czasu przechodzenia?

RDR trochę dłuższe jest :) Jednak jeśli w AC2 grałeś miesiąc temu to bierz tego ACB, najlepiej z dodatkiem Porwanie Leonarda... Wybór należy do Ciebie ;)

Edytowane przez Rastafaraj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dłuższe i jest RDR do AC:B masz za darmo dodatek o Koperniku i płatny o porwaniu Leonarda. Jak już pisałem obie są super i w obie prędzej czy później i tak zagrasz jeżeli grałeś w 2 miesiąc temu i gra ci ,,podeszła" do bierz spokojnie Brotherhooda w RDR i tak zagrasz jak pooglądzasz gameplaye to sam zobaczysz:-) :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dłuższe i jest RDR do AC:B masz za darmo dodatek o Koperniku i płatny o porwaniu Leonarda. Jak już pisałem obie są super i w obie prędzej czy później i tak zagrasz jeżeli grałeś w 2 miesiąc temu i gra ci ,,podeszła" do bierz spokojnie Brotherhooda w RDR i tak zagrasz jak pooglądzasz gameplaye to sam zobaczysz:-) :biggrin:

Dokładnie, gry, w które nie można nie zagrać! ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek kopernik czyli dostane zadania od kopernika? wow ale przeczytałem recenzje i chyba zakupie RDR ale co do RDR czy mozna tam po prostu zabijac cywili i tak dalej jak w GTA wkońcu to produkt R* RockStar

P.S dzięki kliknąłem wam lubię to!

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co do RDR czy mozna tam po prostu zabijac cywili i tak dalej jak w GTA wkońcu to produkt R* RockStar

jasne, że można :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×