Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

ok sprawdze ale też mi tego brakowało i jakos zrobiłem sam bo wszyscy doradzali mi jak ty i nic z tego ale jakoś platyne mam wiec cos w tym jest

Tylko że kolega Kielson07 podając epilogi jakie już ma, wymienił wszystkie możliwe.

Ty po prostu miałeś zupełnie inny probelm, a teraz pomyliły Ci się tytuły - i to cała tajemnica.

Mi jedyne co przychodzi na myśl to to, że Kielson07 nie obejrzał do końca jakiegoś epilogu, bo trofeum wpada na samym końcu, po oglądnięciu wszystkiego, jak już zaczynają "lecieć" napisy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem nie zaszkodzi sprawdzić wczytać ostatni poziom jeszcze raz i zobaczyć jak nie wpadnie to radze spróbować mojego sposobu i tyle może pogramy razem w bc 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę potwierdzenie że jest takie zakończenie jak nowy start

niżej link do zakonczenia

http://www.youtube.c...+havy+rein&aq=f

Ale ile jeszcze razy trzeba Ci tłumaczyć, że to jest to samo co "Nowy początek"? "New start" przetłumaczone w kikoo na "Nowy start" (ktoś robił poradnik po skończeniu gry w wer. ang.) to to samo co w polskiej wersji "Nowy początek". Dżizys...cool.gif

Nie mam już siły na tę dyskusjęsweat.gif (która przede wszystkim toczy sie nie tam gdzie powinna...)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, może mi ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działają rozdziały w tej grze? już ją przeszedłem teraz zbieram trofea, przy tych które nie dotyczą fabuły nie robię zapisu, ale jak probowałem zdobyć trofeum z wszystkimi zaliczonymi probami (brakowało mi 2 i 5) to po wczytaniu Motyle i zaliczeniu go i później Szczura niestety nie miałem wszystkich liter na fonie:/ czy muszę przejść całą grę od motyla czy też wszystkie próby po kolei? bo wychodzi na to że gdy robie zapis w tym rozdziale to to co mialem juz zaliczone jest anulowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, może mi ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działają rozdziały w tej grze? już ją przeszedłem teraz zbieram trofea, przy tych które nie dotyczą fabuły nie robię zapisu, ale jak probowałem zdobyć trofeum z wszystkimi zaliczonymi probami (brakowało mi 2 i 5) to po wczytaniu Motyle i zaliczeniu go i później Szczura niestety nie miałem wszystkich liter na fonie:/ czy muszę przejść całą grę od motyla czy też wszystkie próby po kolei? bo wychodzi na to że gdy robie zapis w tym rozdziale to to co mialem juz zaliczone jest anulowane...

By zdobyć jakieś 'dłuższe' trofeum musisz przejść cały fragment gry, którego ono wymaga. Wszystkie dotychczas zapisane rozdziały następujące po tym, który włączyłeś się skasują, chyba że nie wybierzesz opcji nadpisywania i przejdziesz za 1 razem cały wymagany fragment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By zdobyć jakieś 'dłuższe' trofeum musisz przejść cały fragment gry, którego ono wymaga. Wszystkie dotychczas zapisane rozdziały następujące po tym, który włączyłeś się skasują, chyba że nie wybierzesz opcji nadpisywania i przejdziesz za 1 razem cały wymagany fragment.

czyli jak bede wybierał tylko próby i zaliczał je to na koniec pojawi mi się cały adres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem wam , ze ta gra to dla mnie majster sztyk :) moze to troche dziwnie zabrzmi ale czulem sie jak na maratonie w kinie na jakims konkretnym filmie :) No i gra bardzo przypomina mi sprawe z "Zodiakiem" tez taki dziwny motyw zabijania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

Co trzeba zrobić aby zaliczyć zakończenia "Poświecenie w imię prawdy" i "koniec cierpienia" w dodatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co wogole zbieracie te trofea????????????bo nie czaje

dla jaj :) za kazde 1000 na koncie ściągasz darmową gre z PSN :P

a tak serio to są problemy z tymi pucharami w tej grze....

Edytowane przez johnyfive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem wam , ze ta gra to dla mnie majster sztyk :) moze to troche dziwnie zabrzmi ale czulem sie jak na maratonie w kinie na jakims konkretnym filmie :) No i gra bardzo przypomina mi sprawe z "Zodiakiem" tez taki dziwny motyw zabijania

Przecież w samej grze na konferencji jeden z dziennikarzy porównuje tą serię do zodiaka. Jak tu pogadać o tej grze nie spojlując nic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są te cholernie klucze ?? do kajdanek ??? Pomoże ktoś ??

Jak wyjdziesz z sali przesłuchań to idź prosto do tych wszystkich biurek, nie pamiętam już na którym dokładnie leżały te klucze, ale na pewno na samym początku i po lewej stronie od biurka przy którym ktoś siedzi. W każdym razie jak podejdziesz do biurka, na którym są te klucze to pokaże Ci się ta strzałka ruchu, żeby je wziąć. Na pewno szybko znajdziesz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Mam heavy raina odpalam sobie rozdział "witaj norman" po otrzymaniu juz gabinetu, po przejrzeniu aktów zbrodni itp. Gdy ściągam te okularki Iwo to ściągam te okulary to zacina mi się obraz... Poruszam gałkami lewym i prawym coś sie dzieje ale wraca mi do iwo. i mam czarny ekran z napisami tymi akta, mapa geograficzna itp. I nic czarny ekran i gdy chce zdjąć jeszcze raz to robi się to samo. Zatrzymuje się ekran. Normalnie mogę wyjść z gry za pomocą ps button albo kliknac start i wyjdz z gry. I robilem to 2 razy i cały czas tak samo. Gdy pierwszy raz przechodziłem grę to ani razu mi się ekran nie zaciął lub coś. Prosiłbym o pomoc bo nie wiem od czego to jest. W innych grach tak nie mam ani w innych roździałach Heavy rain, przynajmniej nie widziałem :). CZekam na sensowne odpowiedzi, pomoce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić wersję kolekcjonerską???? Czy wystarczy wersja podstawowa????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią indywidualną (ja posiadam edycję kolekcjonerską), jednak myślę że nie ma sensu dopłacać do kolekcjonerskiej, dostaniesz DLC wartości 14zł, zamiast plastikowego tekturowe pudełko i soundtrack (do ściągnięcia), w moim wypadku w zasadzie nic z tych dodatków mnie nie zachwyciło, ale cóż uległem hype'owi i się skusiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Warto dodać jeszcze, że pudełko kolekcjonerki jest trwale oszpecone wielką naklejką :sad: (ze zwykłego można ją łatwo odkleić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od sklepu ;)

ja mam naklejkę z tyłu, i to małą na oko 1,5cm x 4cm

W każdym razie raczej nie ważne, dlc jest fajne ale to kwestia 14zł więc żaden wielki wydatek - opłacało się wcześniej kupić bo nie był dostępny na PSS, teraz upadł ten ostatni argument za kolekcjonerską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu Waszych porad kupiłam wersję standardową.

Jestem pod wielkim wrażeniem gry....

Tak mnie ta gra wciągnęła, że nie mogę się oderwać, a jak odchodzę na chwilę to cały czas myślę o tej grze :-)...to jest aż chore ;p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh, ja tak samo mam, dlatego boje sie podejsc do drugiego przejscia gry, bo wiem, ze jak juz zaczne to mnie wciagnie na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko... czy jak przeszedłem HR to potem wracając do poszczególnych rozdziałów mogę nabić jakieś trofea czy muszę uruchomić grę całą od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko... czy jak przeszedłem HR to potem wracając do poszczególnych rozdziałów mogę nabić jakieś trofea czy muszę uruchomić grę całą od początku?

Możesz od poszczególnych rozdziałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie zakończeń. Przeszedłem te grę już 13 razy (co zdarzyło mi się po raz pierwszy) i za każdym razem miałem inne zakończenie, a trofeum odnośnie wszystkich zakończeń nie wpadło. W związku z tym mam pytanie. Ile jest  tych zakończeń? Spotkałem się z opiniami ze 17, 14, 16. Może jest tu osoba która łyknęła trofeum za to zadnia i pomoże mi w tej kwestii.

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zakończeń jest siedemnaście które można zrobić już jako 7 przejść więc kilka musi Ci się poprostu powtarzać polecam poczytać cały temat-i powodzenie w zdobyciu platyny.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×