Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam że 18+ jest na wgląd na rozterki , dramaty i konsekwencje np rozdział lizardman, gra jest niewątpliwie fenomenalna a sama otoczka decyzji i następstw jest po prostu ujmująca nawet dla najbardziej pozbawionego uczuć faceta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie nagość, to byłoby 16+. Wiele gier, gdzie trup ściele sie gęsto, bluzgają na lewo i prawo, nie dostaje 18+. Wystarczy natomiast jeden nagi pośladek, lub pierś, żeby gra została uznana za produkt tylko dla dorosłych.

X360 nazwano SEXBOXEm, po tym jak dziennikarza odkryli momenty zbliżenia cielesnego w MASS EFFECT. Nie interesował ich poziom przemocy, ani stopień okrucieństwa, a właśnie "ostre" sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy uważają że znając zabójce nic się nie traci, polecam poczytać wypowiedzi z forum z końca lutego 2010. Ludzie byli nieźle wk__wieni i załamani

Ja podczas grania cały czas miałem w głowie "kto jest zabójcą?" To były niezapomniane emocje, jak się wszystko wyjaśniało normalnie ciary szły po plecach. To tak jak oglądać mecz piłkarski lub bokserski znając wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy uważają że znając zabójce nic się nie traci, polecam poczytać wypowiedzi z forum z końca lutego 2010. Ludzie byli nieźle wk__wieni i załamani

Ja podczas grania cały czas miałem w głowie "kto jest zabójcą?" To były niezapomniane emocje, jak się wszystko wyjaśniało normalnie ciary szły po plecach. To tak jak oglądać mecz piłkarski lub bokserski znając wynik.

Masz 13 lat i nie rozumiesz przekazu gry ale to nie szkodzi=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystkim którzy uważają że znając zabójce nic się nie traci, polecam poczytać wypowiedzi z forum z końca lutego 2010. Ludzie byli nieźle wk__wieni i załamani

Ja podczas grania cały czas miałem w głowie "kto jest zabójcą?" To były niezapomniane emocje, jak się wszystko wyjaśniało normalnie ciary szły po plecach. To tak jak oglądać mecz piłkarski lub bokserski znając wynik.

]No dokładnie, świetne ujęte. Nabierasz sentymentu do postaci a tu nagle ogromne rozczarowanie i zmiana nastawienia do niej o 180 stopni :D

Edytowane przez cinek9696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy uważają że znając zabójce nic się nie traci, polecam poczytać wypowiedzi z forum z końca lutego 2010. Ludzie byli nieźle wk__wieni i załamani

Ja podczas grania cały czas miałem w głowie "kto jest zabójcą?" To były niezapomniane emocje, jak się wszystko wyjaśniało normalnie ciary szły po plecach. To tak jak oglądać mecz piłkarski lub bokserski znając wynik.

Byli wnerwieni, ale bez przesady. Jeśli coś takiego psuje Ci zabawę w 100% to jest to przykre.

Co do meczu piłkarskiego/bokserskiego. OK, znasz wynik, nie ma tych nerwów i napięcia, ale nikt nie odbierze Ci podziwianie poszczególnych akcji, obserwacji kontrowersyjnych decyzji sędziowskich i emocji jako takich.

Masz 13 lat i nie rozumiesz przekazu gry ale to nie szkodzi=]

Można to ująć i w ten sposób. :D

]No dokładnie, świetne ujęte. Nabierasz sentymentu do postaci a tu nagle ogromne rozczarowanie i zmiana nastawienia do niej o 180 stopni :D

Bez przesady. O żadnym nagle nie może być mowy, bo ORIGAMI KILLERa można spokojnie wskazać po 1/4 gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma multum zakończeń i to że wiesz kto zabija to nic wielkiego bo gdy przejdziesz gre , każde zakonczenie jest inne tak? a i tak ciagle przezywasz gre . tak wiec nie wmowicie mi ze znając zabójce gra nie ma sensu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi że gra nie ma sensu tylko że się traci. Ja uważam że stosunkowo sporo, inni uważają że mniej, jeszcze inni że nic się nie traci w ogóle.

Wolny kraj każdy może mieć swoją opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma multum zakończeń i to że wiesz kto zabija to nic wielkiego bo gdy przejdziesz gre , każde zakonczenie jest inne tak? a i tak ciagle przezywasz gre . tak wiec nie wmowicie mi ze znając zabójce gra nie ma sensu:)

Idąc tym tokiem myślenia (wiem, kto zabił, więc nie ma co w to grać) HR (i inne gry/filmy/książki) powinno się zaliczyć tylko raz, co jest "szkodliwym" podejściem do sprawy (odbieramy sobie kupę frajdy).

Nikt nie mówi że gra nie ma sensu tylko że się traci. Ja uważam że stosunkowo sporo, inni uważają że mniej, jeszcze inni że nic się nie traci w ogóle.

Wolny kraj każdy może mieć swoją opinie.

Oczywiście, że się traci, ale nie ma co demonizować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście zostały jeszcze dwa zakończenia , parę pucharków i platyna choć ta ostatnia nie jest najważniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jakoś nie zwracałem uwagi nigdy na trofea, ale Heavy Rain tak mi się podoba, że moge przejśc grę ten jeszcze jeden raz. Zacząłem od sklepu Hassana(z opcją zapisu) i doszedłem do rozdziału Manfred i go schrzaniłem. Jak wczytam od tego rozdziału to będzie dobrze, czy muszę zacząc od sklepu Hassana??

ps- wycofuję pytanie 1 platyna wpadła.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak kupie zwykła wersje to jestem wstanie miec przez aktuailizacje albo DLC wersje na Mova?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz dodatek trzeba będzie kupić z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz dodatek trzeba będzie kupić z PSN.

Jaki dodatek? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jest multiplayer?Bo gry bez multiplaera mi się szybko nudzą.

grzes1999.png

Edytowane przez TheGrzesiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest multiplayer?Bo gry bez multiplaera mi się szybko nudzą.

A jak byś sobie wyobrażał multiplayer w HR? :P Oczywiście że nie ma. ;) Ale nic się nie martw i bez multi ta gra Ci się szybko nie znudzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idiota tak to przetłumaczył

O slowo taksydermista chodzi? Przeciez istnieje ono i ma swoje zastosowanie. Chyba lepiej tak niz wypychacz zwierzat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. ;) Ten tytuł nie jest nośny, nie brzmi. Wypychacz zwierząt jest znacznie lepszy, a przede wszystkim jest polskim tłumaczeniem. Pomyśl, co znaczy dla przeciętnego Kowalskiego "taksydermista"? Nic nie znaczy. Od kiedy w ogóle jest stosowany?

Wiem, że żyjemy w dobie "ficzeró", "brifingów", itp., ale bez jaj. To jest zła droga. Ludzie coraz słabiej posługują się językiem ojczystym, a do tego posługują się wyrazami, których znaczeń i tak nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak bardziej normalne tlumaczenie niz chociazby Prison Break-skazany na smierc. W przypadku HR chociaz jest on zgodny z oryginalem. Niektore tlumaczenia wolaja o pomste do nieba i to nie tylko tytulow ale tez calej reszty. Obecnie ma byc fajnie a to czy jest zgodnie z jezykiem, czy chociazby w zgodzie z oryginalem to juz inna bajka. Pomijam fakt, ze niektorych rzeczy nie da sie doslownie pretlumaczyc no ale sa przypadki, ze noz sie w kieszeni otwiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w edycji move można grać padem? Może pytanie głupie, ale mam zamiar kupić HR a w sklepie jest tylko ta edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ;) Według mnie "taksydermista" brzmi lepiej niż "wypych zwierząt" zresztą twierdzisz, że ludzie nie znają takiej nazwy lecz właśnie dzieki takiemu Heavy Rain poznali i ich język jest teraz bogatszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×