Skocz do zawartości
Emir

Saints Row 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co do Saints Row I to powiem ze nawet mi sie podobala bo byla mozliwosc wlaman to sklepow, okradania i wysadzania w powietrze sejfow itp ;p zobaczymy co bedzie w II powiem ze z wielka chcecia zagram ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pod względem gameplay i grafiki 1 to było istne cudo a tutaj jeszcze tyle rzeczy dodadzą że gra nawet może przebić gta 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm pod względem gameplay i grafiki 1 to było istne cudo a tutaj jeszcze tyle rzeczy dodadzą że gra nawet może przebić gta 4

Wyjdź na dwór, złap trochę świeżego powietrza, może poczujesz się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałeś zapewne w 1 moim zdaniem na ten czas co gra się ukazała to super teraz może już nie ale skąd wiesz 2 może przebić gta 4 przecież nie jest powiedziane że gta 4 nie da się prześcignąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grałeś zapewne w 1 moim zdaniem na ten czas co gra się ukazała to super teraz może już nie ale skąd wiesz 2 może przebić gta 4 przecież nie jest powiedziane że gta 4 nie da się prześcignąć.

To jest oczywiste ze GTA nie da się przebić. Wyjdź na dwór jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wam radził pobiegać trochę po parku i pomyśleć co piszecie rozumiem jestem wielkim fan boyem gta IV i innych tego typu gier ale możliwe że saint row 2 będzie lepsze nic nigdy nie wiadomo a w sumie o tym pogadamy po premierze gta 4 :] Jeszcze 15!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie teksty mozecie wypisywac na forum bravo. Gral ktos z was w 1 ew. przeszedl? Graficznie gra byla boska(jeden z ladniejszych plomieni w grach jaki w ogole widzialem a gralem w prawie wszystkie najlepsze produkcje na obu konsolach) fizyka tez bardzo dobra a i klimat byl calkiem przyjemny(dosyc lekki) Saints Row 2 na pewno bedzie graficznie ladniejsza a czy mechanika gry bedzie lepsza czas pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie teksty mozecie wypisywac na forum bravo. Gral ktos z was w 1 ew. przeszedl? Graficznie gra byla boska(jeden z ladniejszych plomieni w grach jaki w ogole widzialem a gralem w prawie wszystkie najlepsze produkcje na obu konsolach) fizyka tez bardzo dobra a i klimat byl calkiem przyjemny(dosyc lekki) Saints Row 2 na pewno bedzie graficznie ladniejsza a czy mechanika gry bedzie lepsza czas pokaze

"Graficznie" ... chodzi glownie o grywalnosc i klimat! a tej kwestii gta jest nie do przebicia! co kogo obchodzi grafika jak i tak jedynka jest slabsza, a dwojka bedzie slabsza od GTA pod kazdym innym wzgledem.

P.S - wspaniale, ze podniecasz sie widokiem plomieni, ale ja nie i gdybym mial grac w cos dla przepieknego odwzorowania ognia to wolalbym sobie kupic zapalki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam happy_stolec ale ja gralem i przeszedlem i bardziej niz SA mi sie podobalo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim anty-GTA-i-temu-podobne, ale mam nadzieje, że ta nie do końca mądra gra przebije GTA.

NO MORE GTA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem wielkim anty-GTA-i-temu-podobne, ale mam nadzieje, że ta nie do końca mądra gra przebije GTA.

NO MORE GTA!

Naprawde masz taka nadzieje? Bo bardzo plonna.. Nierealne wrecz. To zart chyba. GTA4 bedzie najlepsza gra na PS3 przez bardzo dlugi czas ( do GTA5 ) i tacy jak ty musza sie z tym niestety pogodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to "tacy jak Ty". Kwestia grzecznościowa. Nie wiem co ludzie widzą w grze prostej, nie wnoszącej nic do gatunku (bo kradzież samochodu, zabijanie przechodniów bez potrzeby mi nie leży). Niestety mocne, oryginalne produkcje tracą tylko na czymś takim jak GTA. Takie Heavy Rain - gra z klimatem, przesłaniem, zmuszająca do myślenia znajdzie mniej odbiorców niż SR2 czy GTA4. Mafia II zabije oba tytuły... a mam nadzieje, że GTA z tej 3 będzie na samym końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już to "tacy jak Ty". Kwestia grzecznościowa. Nie wiem co ludzie widzą w grze prostej, nie wnoszącej nic do gatunku (bo kradzież samochodu, zabijanie przechodniów bez potrzeby mi nie leży). Niestety mocne, oryginalne produkcje tracą tylko na czymś takim jak GTA. Takie Heavy Rain - gra z klimatem, przesłaniem, zmuszająca do myślenia znajdzie mniej odbiorców niż SR2 czy GTA4. Mafia II zabije oba tytuły... a mam nadzieje, że GTA z tej 3 będzie na samym końcu.

Nie musisz mnie pouczac o formach grzecznosciowych. Jak chce byc grzeczny to ich uzywam..

GTA4 nie bedzie gra prosta i wniesie ogrom nowosci nie tylko do gatunku. Do gier wogole! Ale to nie miejsce i czas i nie chce mi sie po raz enty tej dyskusji prowadzic (a wierz mi ze potrafie).. Informuje cie tylko ze w wielkim bledzie zyjesz w tej kwestii.. A czy gre kupisz czy nie, czy w nia zagrasz czy nie, czy sie do niej przekonasz czy nie - loto mi to :].. Twoja strata..

A Mafia 2 sie skicha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz mnie pouczac o formach grzecznosciowych. Jak chce byc grzeczny to ich uzywam..

GTA4 nie bedzie gra prosta i wniesie ogrom nowosci nie tylko do gatunku. Do gier wogole! Ale to nie miejsce i czas i nie chce mi sie po raz enty tej dyskusji prowadzic (a wierz mi ze potrafie).. Informuje cie tylko ze w wielkim bledzie zyjesz w tej kwestii.. A czy gre kupisz czy nie, czy w nia zagrasz czy nie, czy sie do niej przekonasz czy nie - loto mi to :].. Twoja strata..

A Mafia 2 sie skicha...

Nadal nie nauczyłeś się, że w bezpośrednich zwrotach zwracamy się do osoby z dużej litery? Niczym Cię nie obraziłem więc nie rozumiem dlaczego Twój post jest przesiąknięty taką agresją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie nauczyłeś się, że w bezpośrednich zwrotach zwracamy się do osoby z dużej litery? Niczym Cię nie obraziłem więc nie rozumiem dlaczego Twój post jest przesiąknięty taką agresją.

Jaka agresja?? . Niczym mnie nie obraziles i sie sam nie obrazaj. To ze pisze TY czy CI z malej litery (i naprawde nie musisz mnie szkolic w tej kwestii) bo mam ochote do kogos pisac z malej litery to moja sprawa. Jesli Cie to boli az tak to wybacz - podjarany jestem pierwsza recenzja GTA4 i choc gusta dyskusji nie podlegaja, nie potrafie pojac ze komus sie GTA moze nie podobac, stad moze odruchowo bojowe nastawienie. Ale bynajmniej nie agresja :]

A zeby oftopingu nie bylo:

Saints Row jedynka ma wypasny kawalek w menu glownym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.gtathegame.net

GTA juz dostalo ocene 10/10 no i pokazany jest hud

Musicie sie pogodzic ze GTA zgarnie znow mase nagrod i na 100% bedzie znow to soundtrack jak zwykle bo zadna gra nie ma tak rozbudowanego audio jak gta, pametam ankiete chyba na onecie "na co czekasz najbardziej?" 100+ odpowiedzi na GTA a 20 iles to bylo drugie miejsce pod gta xD poza tym mam mini akiete w podpisie.

Idzcie na dwor

---------

Cwir a ja rozumiem ze komus sie GTA moze ne podobac mnie do mgs nie ciagnie ale sciagne online 4 i zbacze o co w tym tyle szmu xE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już to "tacy jak Ty". Kwestia grzecznościowa. Nie wiem co ludzie widzą w grze prostej, nie wnoszącej nic do gatunku (bo kradzież samochodu, zabijanie przechodniów bez potrzeby mi nie leży). Niestety mocne, oryginalne produkcje tracą tylko na czymś takim jak GTA. Takie Heavy Rain - gra z klimatem, przesłaniem, zmuszająca do myślenia znajdzie mniej odbiorców niż SR2 czy GTA4. Mafia II zabije oba tytuły... a mam nadzieje, że GTA z tej 3 będzie na samym końcu.

Człowieku przecież ty nawet nie wiesz o czy te Heavy Rain będzie, widziałeś Trailer który ma już dwa lata, i teraz się podniecasz niezdrowo tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips, czy R* płaci Ci za promocję i reklamę GTA? Bo czytając Twoje posty dochodzę do wrażenia, że albo jesteś nasłany przez R* ( ) albo jesteś maniakalnym fanatykiem GTA, zapatrzonym w tą pozycję albo już sam nie wiem... Tylko podziwiać taką determinację i wierność Pozdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×