Skocz do zawartości
Emir

Saints Row 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pips, czy R* płaci Ci za promocję i reklamę GTA? Bo czytając Twoje posty dochodzę do wrażenia, że albo jesteś nasłany przez R* ( ) albo jesteś maniakalnym fanatykiem GTA, zapatrzonym w tą pozycję albo już sam nie wiem... Tylko podziwiać taką determinację i wierność Pozdr..

To drugie xP od 2005 roku siedze na www.gtareview.com ktore dziennie nie klamiac odwiedzam ponad 50-100 razy (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Do SA2 to liczę (co i tak się nie zdarzy - bo GTA to "marka"),że zbije GTA z pozycji lidera gier tego roku.

Człowieku przecież ty nawet nie wiesz o czy te Heavy Rain będzie, widziałeś Trailer który ma już dwa lata, i teraz się podniecasz niezdrowo tym tytułem.

Po Fahrenheit'cie mogę spać spokojnie. Poza tym trailer ma w sobie klimat. Widać, że zanosi się na ambitny tytuł (poruszający problemy normalnych ludzi) stawiający przed podjęciem moralnych decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do offtopicu:

Dodam tylko że recenzje są często nic nie warte, np.Ojciec chrzestny-przegrałem w niego więcej niż w GTA SA, pokonałem go w 100% i nadal nie mam dość.

A recenzje dostał 8/10.

Każdy musi wybierać gre jaka mu się podoba .

A co do samego SA, może być hit.

Jedynka nie przypadła mi do gustu, nie mój klimat.

Pozdrawiam i czekam na Godfathera 2, Mafie II i GRA IV .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xD dlaczego wy SA piszecie to niepowinno być SR :]

Moze chodzi im o GTA:SA xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez was prawie połowa tematu nadaje się do kosza. To NIE jest temat o GTA IV i innych podobnych grach, a jak mam słuchać opinii użytkownika, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Saints Row wprowadził też trochę innowacji np: narkotyki, alkohol, wypadanie przez szybę przy silnym uderzeniu autem. Bardzo dobrze odwzorowane działanie świateł, ładny asfalt, wybuchy, płomienie, całkiem spora i zróżnicowana mapka, fizyka na bardzo wysokim poziomie, fabularnie też całkiem nieźle, a misje niestety mniej zróżnicowane niż w SA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no moim zdaniem świetnie i aż tyle tych broni na 100% aż tyle ich w gta 4 nie będzie ale to i tak nieważne gta 4 lepsze przynajmniej do 29 kwietnia potem zobacze jak to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak mowilem pogram napewno w SR2 ale napewno nie bedzie mnie to tak ciagla do zakupou jak gta4 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawde masz taka nadzieje? Bo bardzo plonna.. Nierealne wrecz. To zart chyba. GTA4 bedzie najlepsza gra na PS3 przez bardzo dlugi czas ( do GTA5 ) i tacy jak ty musza sie z tym niestety pogodzic

Z niczym nie trzeba się pogodzić gdyż GTA IV jest najlepszą grą na PS3 do czasu wyjścia MGS 4.

Graficznie to co pokazano w trailerze mi się nie podoba.

Ale z ocenianiem poczekam aż gra się pojawi w sprzedaży (pamiętacie że istnieje takie coś? wtedy się ocenia a nie na pół roku przed...).

Konkurencja między GTA, SR, Mafią i The Godfather może wyjść tylko na dobre każdej z tych gier.

Dajcie sobie na wstrzymanie i nie pieńcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowym Saint Row jest jeden problem... Niedługo wychodzi Mercenaries 2, które jest po prostu lepsze. W pełni interaktywne środowisko, ciekawsze realia. Ponad to mamy uzasadnienie dla naszych poczynań. Nie niszczymy wszystkiego w okół dla samej rozrywki ale w jakimś konkretnym celu. Saint Row 1 był o wiele ciekawszym tytułem. Rozwijał kilka ciekawych patentów i miał swój klimat. "Dwójka" na razie wygląda jak zlepek głupawych akcji z Jackassa. Na po bicie GTA raczej nie ma szans. W produkcji Rockstar mamy konkretną, solidną fabułę oraz realistycznie przedstawiony świat. A kiedy chcemy zaszaleć, nie zabraknie miejsca na kilka brutalnych lub śmiesznych akcji. Ten komiksowo, arcadowy styl w nowym Saint Row mało komu się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie też już nie wiem po trailerach pisze 16 października chyba a na ing i oficjalnej stronie saint row pisze 26 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan gta to oczywiscie kupie, niezły Teaser lecz czy mi sie wydaje czy grafika jest średniawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, grafika jest średnia, dlatego jest ta "pani" w filmiki, żebyś nie zobaczył niedociągnięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie i sie zastanawiam czy zakupic ta gre.Bo jezeli grafa jest sredniawa ale za to singl,multi player dobry to biore na bank.bo nie do samej grafy kupilem ps3;)ale grafa sie liczy:D pzodro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo.Macie jakies nowe nowinki na temat Saints row 2:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×