Skocz do zawartości
Emir

Saints Row 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzilem od premiery za ta gierka myslac kupic czy nie kupic (w UK) Jakos kasy bylo szkoda bo pisali w reckach ze to lipna podroba GTAIV (tez posiadam) no i grafika taka sobie.

Wczoraj ręka drgnęła no i KUPILEM ! Poszedlem chwiejnym krokiem do domu pyk do ps3 a tu SZOK!!! SUPER GIERA!!!

Grafika moze nie powala, takie cos pomiedzy San Andreas a GTAIV ale nie jest zle. Mozna zrobic naprawde dowolna postac ktora bedziemy siac zniszczenie, gwalcic i pladrowac no moze gwalcic nie ale animacja zrobiona super. Mozliwosci sa ogromne. Brakowalo mi tego luzu i prostoty, tak prostoty w idealnym i dlatego dretwym GTAIV. W czworce nie bylo dobrej zabawy i wyluzowania, co znalazlem w SR2. Jak ktos zastanawia sie nad kupnem to polecam, niezly ubaw Miasto owszem nie posiada tylu szczegolow ale daje rade. To jest po prostu dobry cukierek w szarym papierku. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzilem od premiery za ta gierka myslac kupic czy nie kupic (w UK) Jakos kasy bylo szkoda bo pisali w reckach ze to lipna podroba GTAIV (tez posiadam) no i grafika taka sobie.

Wczoraj ręka drgnęła no i KUPILEM ! Poszedlem chwiejnym krokiem do domu pyk do ps3 a tu SZOK!!! SUPER GIERA!!!

Grafika moze nie powala, takie cos pomiedzy San Andreas a GTAIV ale nie jest zle. Mozna zrobic naprawde dowolna postac ktora bedziemy siac zniszczenie, gwalcic i pladrowac no moze gwalcic nie ale animacja zrobiona super. Mozliwosci sa ogromne. Brakowalo mi tego luzu i prostoty, tak prostoty w idealnym i dlatego dretwym GTAIV. W czworce nie bylo dobrej zabawy i wyluzowania, co znalazlem w SR2. Jak ktos zastanawia sie nad kupnem to polecam, niezly ubaw Miasto owszem nie posiada tylu szczegolow ale daje rade. To jest po prostu dobry cukierek w szarym papierku. Pozdro

Haha. Mialem napisac wlasnie dokladnie to samo o tej grze. Co prawda po pierwszym podejsciu mialem lekko mieszane uczucia i odlozylem na jakis czas, ale ostatnio dosiadlem znowu i sie wkrecilem na maxa. Podpisuje sie w slowo w slowo pod tym co napisal Gibsonn. Gra jest smieszna + brutalna efektem czego jest mega zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od wczoraj i mogę powiedzieć o niej:

-HUMOR(najbardziej rozśmieszyła mnie fryzura "na pierwszą damę", która wygląda jak włosy Marii Kaczyńskiej ;P)

-Bardzo dobra polonizacja

-Różnorodność broni

-Opcje customizacji postaci

Wady:

-Niektórym może nie spodobać się grafika

Tylko mam jedno pytanie do grających-czy można gdzieś kupic amunicje do broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.. Czemu GTA takie nie bylo. Owszem jest na wypasie, ale zgubili po drodze to wszystko co robilo miod. Kupowanie safehousow, dziesiatki pobocznych misji, TUNINGOWANIE FUR (tego Rockstar nie wybacze nigdy), walka o terytoria z ktorych sie zbiera kase co jakis czas....

Wszystkim co maja lekki niedosyt po GTA naprawde polecam SR2. Wkrecilem sie jak w San Andreas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehhh.. Czemu GTA takie nie bylo. Owszem jest na wypasie, ale zgubili po drodze to wszystko co robilo miod. Kupowanie safehousow, dziesiatki pobocznych misji, TUNINGOWANIE FUR (tego Rockstar nie wybacze nigdy), walka o terytoria z ktorych sie zbiera kase co jakis czas....

Mi brakuje kasyna

P.S Czytalem , ze od grudnia zamykaja ps3site razem z forum, gdzie sie przenosicie?

Mam na mysli jakies alternatywne forum o PS3. Jest takie? Bo stronka super i nie moge uwierzyc ze zwijaja interes nie odsprzedajac tego nikomu. Tak po prostu zarżnięcie fajnej rzeczy, bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka z mojej strony:)-> Kurdem mialem se kupic te gierke ale... slyszalem ze dno to jest. Panowie/Panie;) jak to w koncu sie ma?? bo jezeli to jest jak GTa4*sztywnosc* to ja podziekowal.

A co do forum. Skad Pan to wiesz?? kur*a to niemozliwe. bez tego zyl nie bede;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krótka piłka z mojej strony:)-> Kurdem mialem se kupic te gierke ale... slyszalem ze dno to jest. Panowie/Panie;) jak to w koncu sie ma?? bo jezeli to jest jak GTa4*sztywnosc* to ja podziekowal.

A co do forum. Skad Pan to wiesz?? kur*a to niemozliwe. bez tego zyl nie bede;(

Co do zamkniecia ps3site to poszukaj w newsach, kilka dni temu bylo o tym.

Co do Saints Row to gralem dopiero kilka godzin i jestm raczej w fazie embrionalnej i to zależy czego oczekujesz. Gra ogólnie jest bardziej nastawioną na bezmózgą zabawe kopią GTA. Kretyńska fabuła, ale grywalne kretyństwo całkiem to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak spolszczenie? cena nawet zachęcająca 145 zł za wersje PL, a może ktoś widział taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak spolszczenie? cena nawet zachęcająca 145 zł za wersje PL, a może ktoś widział taniej?

Spolszczenie jest ok, sama gra jest po angielsku z napisami, więc nie ma sie do czego na dobrą sprawe przypieprzyć. Cena jest świetna jak na nowośc. Polskie wersje językowe gier raczej rzadko mają różnice w cenach dużą, więc jedyną Twoja szansą jest tylko i wyłącznie znalezienie na allegro niezadowolonego gracza chcącego sie pozbyć gry ew kupic kilka dyszek taniej angielska wersję. Tylko po co jak cena jest swietna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do Saints Row to gralem dopiero kilka godzin i jestm raczej w fazie embrionalnej i to zależy czego oczekujesz. Gra ogólnie jest bardziej nastawioną na bezmózgą zabawe kopią GTA. Kretyńska fabuła, ale grywalne kretyństwo całkiem to jest.

Wcale nie taka kretynska. Moze na poczatku. Ale rozwija sie i wkreca niezle. Ja juz mam 15 godzin, 40 procent i wkrecilem sie na maksa

Jest cala masa rzeczy skopiowanych z GTA: San Andreas. I to wychodzi jej na bardzo dobrze

Ja polecam naprawde. MASA dobrej brutalnej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krótka piłka z mojej strony:)-> Kurdem mialem se kupic te gierke ale... slyszalem ze dno to jest. Panowie/Panie;) jak to w koncu sie ma?? bo jezeli to jest jak GTa4*sztywnosc* to ja podziekowal.

Panie, kruca, jak Gibsonn napisac grze mozna wszystko zarzucic ale poza "SZTYWNOŚĆ" Sztuwnosci tam nie uswiadczyc ni cholery. Owszem miasto jak powycinal z tekturek ale daje rade. Zabawa przednia, molestowac babcie o kasiorke i lecieć jak w dym w regały

A co do forum. Skad Pan to wiesz?? kur*a to niemozliwe. bez tego zyl nie bede;(

Tak Panie, smutek nastal niestety, od grudnia bar zamkniety, chyba ze cud jaki bedzie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San andreas było bardziej grywalne od GTA IV. Grałem w oba tytuły i San Andreas wciągnęło mnie na kilka miesiecy . Jak mówicie że SR2 jest bliżej do San Andreas to chyba kupie. Skończył już ktoś główny wątek fabylarny?? Ile zajmuje jego ukończenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gta 4 to to nie jest ale recenzje ma dobre , ale ida "swieta" to obawiam sie ze sianka raczej nie starczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
San andreas było bardziej grywalne od GTA IV. Grałem w oba tytuły i San Andreas wciągnęło mnie na kilka miesiecy . Jak mówicie że SR2 jest bliżej do San Andreas to chyba kupie. Skończył już ktoś główny wątek fabylarny?? Ile zajmuje jego ukończenie?

Ja jestem po ok 45% calej gry, przy czym z glownej fabuly jestem gdzies w 3/4 i jak do tej pory mam za soba ok 17 godzin grania.

Jesli sie wkreciles w San Andreas na kilka miesiecy (tak jak ja), to bierz SR2 bez zastanowienia. I jesli na poczatku sie troche zniesmaczysz grafika czy jakimis tam detalami (niekoniecznie ale mozesz) to sie nie przejmuj, pozniej jest tylko lepiej. Wogole to ta gra jest jak dla mnie bardziej kolejna czescia GTA niz GTA4 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:) to mnie cieszy:D A zamówiłem te gierke;) Ale juz znowu mam pytania;) Sa tam traktory?? bo widzialem takie koparki:) Ale czy sa traktory to nie znalazlem:)

a co do zamkniecia forum. PoDAJCIE mi na PW ten temat prosze. A po 2 po ile skladka na utrzymanie forum?? <- Pytanie do admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. gra dojdzie jutro:DD a mam pytanie;) czy da sie tam traktorami jezdzic?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema. gra dojdzie jutro:DD a mam pytanie;) czy da sie tam traktorami jezdzic?? pozdrawiam

nie natknalem sie jeszcze na traktor ale jesli gdzies jest to pewnie sie da. co ty masz z tymi traktorami??? jest masa innych pojazdow ktorymi mozna jedzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie natknalem sie jeszcze na traktor ale jesli gdzies jest to pewnie sie da. co ty masz z tymi traktorami??? jest masa innych pojazdow ktorymi mozna jedzic

Hehe:) z traktorami nic:) tylko wiesz Ja jestem z totalnej wioski ;/ i duuuuużo osób jak kupiłem GTA4 to się pytało czy jest tam traktor xD. więc teraz sie spytalem za nich:) bo kombajn widzialem:) a nawet beczkowóz:)) xDD pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) z traktorami nic:) tylko wiesz Ja jestem z totalnej wioski ;/ i duuuuużo osób jak kupiłem GTA4 to się pytało czy jest tam traktor xD. więc teraz sie spytalem za nich:) bo kombajn widzialem:) a nawet beczkowóz:)) xDD pozdrawiam .

Spoko

Jak juz pograsz to daj znac to Co-opa zagramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko

Jak juz pograsz to daj znac to Co-opa zagramy

Ok z miłą chęcią). Dzisiaj widzialem filmik jak koles samochodem do max predkosci rozpedzal sie moze w 1-2 sekundy. To tak na serio dziwnie te samochody zapodaja?? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gierkę i jest całkiem fajna . Narazie grałem tylko godzinę ale moje wrażenia z gry są bardzo pozytywne. Jedyne co mi przeszkada, to kiepski model jazdy . Grafika jest znośna, spodziewałem się gorszej. Jest więcej możliwości niż w GTA IV np. podnoszenie większości przedmiotów, możliwość użycia żywej tarczy, więcej ubrań, sklepów, mnóstwo atrakcyjnych mini gierek. Jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat gry, to proszę pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×