Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ten update jest płatny?

Przepraszam że pytam, ale jestem nowy i niewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten update jest płatny?

Przepraszam że pytam, ale jestem nowy i niewiem.

Jest wersja płatna i darmowa. Płatna wiem, że daje dodatkowy slot. A co więcej? Nie pamiętam, poczytaj wcześniejsze komentarze, a się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEMONY WOJNY poszukuje ludzi chcacych wstapic do klanu.

Co nalezy zrobic zeby przystapic do wspolnej zabawy,kilka rzeczy tj:

-Przyslac na moj nick w psn (RUCUS1910)wiadomosc w ktorej beda zawarte nastepujace informacje;chec przylaczenia do klanu,swoj nick w psn,swoj nick w MGO,swoj nick na forum,informacje na temat czy posiadamy headset czy nie.

Prosze o tyle nickow poniewaz niekturzy maja rozne nick w grze,forum i niewiadomo gdzie jeszcze

-Podeslac chec wstapienia do klanu w MGO ktora mozna znalesc w zakladce (Clan,join to clan)

-Oczekiwac mojej akceptacji

Oto przyklad jak powinno to wygladac.

Wiadomosc do mnie o tresci:Czesc chce wstapic do klanu,moj nick w psn to xxx,w MGO yyy,na forum zzz,tak mam headset.

ps.wie ktos w jakie dni sa otwarte pokoje do wojen klanowych,bo po patchu 1.10 weszlo cos takiego

ps2 dzis w nocy po 23 bedzie paru gosci z klanu i kto chce tez niech dolaczy...niewiem czy bedzie osobny pokuj czy gdzies sie wbijemy....kazdy chetny niech na gre(NIE KLAN)pisze po 23 psn RUCUS1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - gdy na jednym koncie ściągnę dodatek, to podczas gry na drugim, on będzie aktywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To grę można gdzieś pobrac (pełną wersje) czy trzeba kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch 1.11

Poprawki obejmują m.in detekcję kolizji dla bram w Groznyj Grad, gdzie gracze do tej pory mogli strzelać przez nie. Ponadto ulepszono jakość dźwięku dla voice chatu oraz umożliwiono rozgrywkę w trybie Survival.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to źle się 'orjentujesz', bo jakimś cudem mam konto na UK. Poza tym przepraszam, że raczyłem w ogóle o coś spytać i obiecuję, że już więcej nie będę zawracał twojej mądrej głowy moimi niegodziwymi pytaniami. Wszystkie następne będę kierował do Hideo Kojimy...

Nie przejmoj sie sa ludzie i ludzie, forum nalezy do tego zeby sobie pomagac, a ze zadajesz pytania na ktore ktos uwaza ze zna odpowiedz od jakiegos czasu to sie juz wywyzsza, nie ma co sie przejmowac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już z tymi pytaniami...

Mam pytanie - gdy na jednym koncie ściągnę dodatek, to podczas gry na drugim, on będzie aktywny?

I mam 2 pytanie - czy sformatowanie konsoli i stworzenie nowego konta sprawi, że będę mógł mieć znowu 1 darmowy slot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec co to jest Grade w MGO u wszystkich jest to rookie. To jest cos z klanem zwiazanego czy jakies odznaczenia specjalne w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktś mi powie jak zdobywać te pkty, które mogę wymieniać na wyposażenie (hełmy, okularki Akiby)? Wiem, że chyba podczas gry w tryb Survival, ale nie posiadam dodatku. wie ktoś, czy będzie możliwość ściągnięcia go w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Na razie Konami nawet nie pisnęło o możliwości ściągania dodatku w Polszy, a nawet opublikowało listę krajów, które w najbliższym czasie na pewno nie ściągną żadnego dodatku do MGO. Oczywiście Polska także znajduje się na tej liście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam takie pytanie czy jak zamówiłem MGS4 NTSC to czy bedę mogł grać ze znajmoymi i czy wogule bede mogł grać online.prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie na europejskich serwerach,z tego co pamietam Astarot ma taki sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O golnie nie ogarniam tych leveli i punktów ale gra sie fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet darmowych gierek temu kto pojmie na jakiej zasadzie są przyznawane wyższe poziomy.

Darek666.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ponieważ jak gram z kim online np tdm to jak strzelam do goscia to nic dopiero jak on mnie zabije to po chwili on też ginie i jest napisane ze go zabiłem i niewiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że masz laga zmień łącze na lepsze lub graj późno w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chodzi o to ze w Bfa gram juz od miesiąca codziennie i nie mialem lagów a jak kupiłem MGS4 NTSC to tak wyglada jakbym miał lagi niewiem dlaczego:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko chodzi o to ze w Bfa gram juz od miesiąca codziennie i nie mialem lagów a jak kupiłem MGS4 NTSC to tak wyglada jakbym miał lagi niewiem dlaczego:/

Przestaw w mgo w opcjach w network settings upload na nizszy ja mam 512kb lacze i gram bez problemow upload dalem na 128.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to wina tego patcha co wyszedł. były narzekania na ten patch. Ale pewien nie jestem. Ale wiesz, nie jestem pewien, ale w MGO jest chyba blokada regionalna, czyli jak masz NTSC grasz tylko z amerykanami, ale możesz grać na konsoli europejskiej. Wiec może dlatego, bo Polska jest daleko od Ameryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×