Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Hmm... może grałeś na serwerach położonych daleko i Twoje łącze nie wyrabiało z komunikacją z serwerem? Często gram na 13-16 ppls i lagów nie doświadczam, może raz na sto, kiedy trafi się serwer postawiony na słabym łączu. (Neo 1mb wystarcza w zupełności do lag-free playu.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc Na ustawki jestem jeszcze za cienki... ale jak zobaczysz kolesia, ktory czesto dostaje HSy i ma nick -Hakau- to bede ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laggi mnie ciśnieniują na maxa, wychodzę z gry jak takich widzę, brrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywacie HeadSeta ? bo ja mam z tym problem... uzadzenie jest po sparowaniu z konsola przez bluetooth ... z poziomu konsoli normalnei sie z kumplem komunikuje lecz juz na MGO niestety nie słyszymy sie...

EDIT:

ok juz wszystko wiem...trzeba select przytrzymac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem sesje w MGO, dobrze mi sie dzisiaj gralo

Ale to nie wazne trafilem na Dream Team (oczywiscie to byli jacys wlosi)

Lista mojej druzyny wygladala tak:

Foxhound

Foxhound

Hound

Eagel

Ja(Eagel)

Foxhound

Fox

Mecze z 99 ticketami konczyly sie wynikem 67:0 (te granice) cala druzyna bez taktyki ale kosiarze niesamowici

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie... jak zdobywac grade points i za co konkretnie dostaje sie reward points?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejne pytanie... jak zdobywac grade points i za co konkretnie dostaje sie reward points?

Heh, reward pointsy masz wytłumaczone na 40stronie tego posta przez inkv, wiec czytaj uważnie, grade point nie mam pojęcia hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie Brian. Jutro albo nawet dzisiaj. Mogę postawić serwer, mam headset. Trenuję na Mistrzostwa jutrzejszy meczyk, więc się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zapraszam w imieniu klanu Demony Wojny do wstąpienia w nasze szeregi. Zaznaczam, że trzeba mieć już doświadczenie w MGO, po więcej informacji zapraszam do lidera którym jest rucus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra za chwile do obłędu doprowadzi, ile kroć razy się star mieć staty 50/50 albo nieco wyżej to zazwyczaj się pojawi SUPER PACJENT NA LAGGACH

nie mogę psychicznie przy takich, mało ze skacze to po ekranie to jeszcze heady wali nontoper, więc się pytam gdzie tutaj sens grania dla statów? Normalnie nie mogę tak mnie nerwy trzymają że rozwali kiedyś konsole przez nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego 'pacjent' który skacze po ekranie i non stop wali hs to po prostu dobry gracz, statsy (dla których nie powinno się grac ), 50/50 to wynik o którym lepiej nie wspomina w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego 'pacjent' który skacze po ekranie i non stop wali hs to po prostu dobry gracz, statsy (dla których nie powinno się grac ), 50/50 to wynik o którym lepiej nie wspomina w ogóle

Przegrać z "dobrym graczem" a przegrać przez laggi to 2 różne rzeczy, nie chce mi się rozwodzić na ten temat, każdy kto grał wie o czym mówię. A moje staty no cóż, przeciętne, każdy się uczy na swoich błędach, ja gram mało w tego typu gry więc nie mam takiego toku myślenia jak inni gracze doświadczeni, a co do Twojej oceny gościa jako dobrego gracza to po prostu zamilknę <hahaha>. jak jesteś dobry to spoko, radzisz sobie i git, mnie to kłuje w oczy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Codeca ... moi kumple maja całkiem inne dzywki w codecu... nawet w opcjach gdy chce zmienic takich do wyboru nie mam? czyzby zalezało to od wybranej na poczatku tonacji dzwieku...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdz trening pojawia sie nowe...bylo juz o tym pare stron wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejdz trening pojawia sie nowe...bylo juz o tym pare stron wczesniej.

dzieki wielkie...

EDIT:

tak szukam i szukam... nie wiem czy do konca sie zrozumielismy... ni echodzi mi o instructora bo go mam... chodzi mi o inne słowa... np. Awesome!

są to polacy wiec zadnych dodatkow wykupionych nei maja...

własnei rozmawiałem z kumplem..on zas nei ma tych co ja mam, inny kumpel znow ma tez niektore inne zwroty... czyli zalezy to od wybranej tonacji dzwieku na poczatku gry...

EDIT 2 :

BTW. zapraszam do tworzacego sie klanu na MGO: http://www.ss.(spam).pl/index.php?topic=274.0 albo http://www.specnaz-clan.com/

wiecej info na gg..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie

Ja jestem chetny do gry ONLINE, a najlepiej jak bym znalazl klan w ktorym sa gracze z tego forum, bo takie samotne granie z ludzmi co sie ich nie zna to troche takie roztrzepane (bez taktyki).

Moze ktos cos na to zaradzi ?

Moj nick w MGO JOHNY X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na każdej poprzedniej stronie jest chociaż jedno zaporoszenie do DW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

UPS........

Sorry nie przestudiowalem wczesniejszych stron, wszedlem do tematu i od razu post.

W taki razie cos sobie znajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy jak kupię MGS 4 dla online i nie będe grał Single Player (narazie ponieważ aktualnie przechodzę MGS 1) to chodzi o to czy dzięki online nie poznam fabuły itp.? Bo z tego co widze to online jest zarąbisty (skradanie itp.) i chętnie bym zagrał ale czy przez to nie poznam za dużo tej całej historii albo coś?

Aha i czy te wszystkie bronie z Single Player, te chwyty, niewidzialnosc itp są dostępne w multi? Naprzykład dodawanie do broni tłumików itp.?

Wiem, że to wszystko pewnie pisze w tym temacie ale jest ponad 40 stron a niemam czasu teraz wszystkich przeczytac ale jak mi ktos odpisze na moje pytania to będe wiedział czy kupić czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poznasz fabuły, jak przystało na online bedziesz biegał po paru zamknietych mapkach które póżniej możesz skojarzyć w grze.

Bronie i cały osprzęt bedziesz mógł uzywać, lecz niektóre kosztuja pewną ilość kasy którą najpierw musisz uzbierać ( za jednego zabitego dostajesz chyba 2000 Drebin Points ), niewidzialność jest tylko w pewnym trybie gry.

Dawno nie grałem więc mogło się coś pozmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo z tego co widze to online jest zarąbisty (skradanie itp.)

to chyba źle widzisz pewnie, że jest ten nóż, cqc itp. ale mapy nie są do tego przystosowane :/ no chyba, że w trybie TSNE czy jaki on tam miał skrót, ale to tez nie do końca bo zabawa w skradanie zaczyna się dopiero gdy inni członkowie twojej drużyny zginą, a w tedy też nie zawsze da się grać bo przeważnie przeciwna drużyna już nie biega po mapie tylko czeka przy bazie itp. :/ a w normalnych trybach jest to prawie nie wykonalne, mapy są w większości otwarte, do tego jeżeli nie wejdziesz w naprawdę ciemne miejsce łatwo cię będzie zauważyć, boxy też wiadomo gdzie mniej więcej leżą, a każde podejrzane jest natychmiast rozstrzelane, przyleganie do ziemi też nic nie daje chyba, że gra się ze ślepymi graczami... skradanie polega tylko na tym, że jak zobaczysz kogoś kto biegnie w twoją stronę, stajesz przy końcu ściany, wybierasz nóż i w odpowiednim momencie chwytasz go cqc po czym podrzynasz gardło, zmieniasz na normalną broń i idziesz dalej :/ oczywiście możesz się bawić w skradanie, ale to nie da za dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zdaje sobie sprawę że to skradanie napewno nie takie jak w Single ale chodzi o to że na trailerach widziałem że często można było od tyłu komus gardziel podciąć, niewidzialność też widziałem;] i jeszcze że takie bardziej taktyczne niz naprzykład COD 4? mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
widziałem że często można było od tyłu komus gardziel podciąć

niby tak, ale żeby móc podcinać gardła trzeba mieć 3lvl w nożu a nie wbija się go za szybko (mniej więcej z 7-10 godzin gry na serverach tylko na noże) do tego podejść do kogoś od tyłu też nie jest za łatwe, ogólnie każda mapa jest takim jak by kołem z przeszkodami, tzn. można biegać przy krawędziach mapy i nie wejdzie się na środek, do każdego miejsca jest kilka wejść, więc niby da się zajść od tyłu ale mało kiedy zdarza się tak, że gracze stoją na przeciwko siebie i jest wymiana ognia, a jeśli nawet to obydwie drużyny stoją przy respawnie, (wiec się nikogo nie zajdzie bo dostaniemy serie w plecy), albo co chwila zerkają na każde przejście, wiec w praktyce się to nie za bardzo sprawdza :/

niewidzialność też widziałem

polega to na tym, że są dwie drużyny, jedna jest niewidzialna, widać ich cienie, noże w rękach ale nie mogą wybrać broni do zabijania, tylko nóż mają(i kilka broni do usypiania, pistolet + granat), jeśli chcą karabin muszą go wyciągnąć z uśpionego/ogłuszonego przeciwnika, wygrywają jeśli przeciągną jeden z dwóch przedmiotów do swojej bazy, lub unieszkodliwią przeciwną drużynę, drużyna "normalna" wygrywa tylko w momencie gdy wybiją przeciwną drużynę, niby pięknie, niby fajnie, problem tylko z tym, że jak jeden z niewidzialnych dostanie wszyscy się pokazują na 4 sec, przez co najlepiej jest poczekać aż zostanie się sam na sam z przeciwną drużyną (dziś jak grałem widziałem typa co prawie w pojedynkę wybił ostatnich 5 z przeciwnej drużyny ostatni go zabił)

i jeszcze że takie bardziej taktyczne niz naprzykład COD 4

to już akurat zależy od drużyny, czasami trafi się na team który działa razem a czasami wszyscy się rozbiegają...

taka moja rada, jeśli chcesz bawić się w skradankę, weź sobie skille cqc 1lvl + blade 3lvl, będziesz mógł podrzynać gardła, a z broni wybierz sobie svd, w tedy jak wypatrzysz kogoś w drugim końcu mapy zestrzelisz go, a jak ktoś się będzie do ciebie zbliżał poderżniesz gardło nigdy nie stawaj w miejscu i jakoś to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK czyli jednak dość fajne multi - tak czy tak bede kupowal MGS 4 dla Singla ale to dopiero puzniej bo będe teraz kończył MGS 1 ale kupie jednak wcześniej dla samego multi:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×