Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja nie moge zakumac o co chodzi z tym GAME ID? Skąd go wziąść? Co tam się wpisuje?

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://id.konami.net/login.do

Wejdź na tą stronę i kliknij duży niebieski przycisk 'Register'. Jeśli tylko choć trochę znasz angielski, to sobie poradzisz.

Tylko zastanów się dobrze, co tam wpisujesz. Nie podawaj fałszywego kraju, bo i tak nie pobierzesz dodatków. Pamiętaj, że jeśli zalogujesz się już na te konto już w konsoli, to go nie usuwaj, bo stracisz jedyną postać. Ja tak zrobiłem i teraz nie mogę grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie temat MGO zaczyna dręczyć nie z powodu tego że nie wiem z czym się MGS'a je, ale z powodu tego, że nie czaje ogólnie o co tam chodzi... zarejestrowałem się, wszedłem w jakies praktyki i... co dalej? Nie rozumiem ogólnie o co chodzi w trybie Online i co on daje, jesli coś właściwie daje... czy tryb Online jest powiązany jakoś z singlem? że np cos w online się zrobi a w singlu mamy za to jakiś bonus...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden - za 10 godzin spędzonych w MGO Snake dostaje Scanning Plug S do kupienia u Drebina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGO H@desie je sie z taktyka, skillem, coopem teamu i TMD Ogolnie online MGS wyszedl niesamowicie i da sie przeniesc realia skradania do gry z zywymi ludzmi. A chodzi tu o to: Deathmatch, Team deathmatch, Base capture i Defend czyli standardowe tryby online do tego 2 druzyny i mnostwo zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli osoby z twojej drużyny chcą i potrafią współpracować to zabawa jest przednia a jak nie to się trochę po wkurzasz że nikt nie osłania twoich pleców:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co daje aktualizacja do 1.12?wogole grywa w to ktosik jeszcze z polaczkow?czy juz czekacie LBP badz tez na PESa a moze szykujecie helmy na druga wojne w CoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście że grywa :] Ja chętny tak w godzinach 20-00. Jak coś psnid AwakenDemon. Chętnie z kimś bym pociupał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, bo już szlak mnie trafia... rejestruje sie na stronie Konami, Konami i Game ID wpisuje co sie tylko da i nadal mam...

Your KONAMI ID must be 8-32 characters in length using lower case letters, numbers, hyphens (-), underscores (_), and periods (.).

Your GAME ID must be 8-32 characters in length using lower case letters, numbers, hyphens (-), underscores (_), and periods (.).

Juz sobie poradzilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja granie przerwałem jak na razie bo się już wkurzałem przeciążeniami serwera i wywalaniem mnie z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to sam wkurza co ciebie. Ale wczoraj jakoś udało mi się bez problemów zagrać, chociaż wywaliło mnie z serwera po kilku minutach gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy dziwne nety macie Mi działa zawsze wszystko pięknie i kolorowo Ani razu mnie z żadnego serwerka nie wywaliło ani nie miałem żadnych innych problemów z MGO. Gra wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo. Jednak czasem się zdarza, że trafiam na straasznie zlagowany serwer. Ale to wina przeciwników:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to raczej nie wina neta. W końcu 4 MB to nie mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może masz ruter źle ustawiony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ludzie maja coraz gorsze lacza albo servery konami robia sie do dupy. Trafilem na server ktory mial "normalne polaczenie" (wzialem ten zwrot w cytat, bo w rzeczywistosc zeby go opisac trzeba by bylo uzyc serii przeklenstw) a okazalo sie, ze sa takie lagi, ze nie naliczalo killi. Zabilem 2 typow w statystykach 0... Nawet, gdy wchodzilem na server z jedna czerwona kreska takich jaj ze statsami nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może masz ruter źle ustawiony .

Nie mam źle ustawionego routera bo żadnych problemów nigdy nie miałem, czy to surfując po necie, czy to grając. Zresztą ostatnio w MGO nic mi nie rozłączało, więc jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem w wielu watkach, Sony skopalo totalnie usluge sieciowa na chlebaku. Gry raz dzialaja raz nie, u innych pieknie u kolejnych loteria. Laikiem nie jestem i wiem jak skonfigurowac router, a mimo to wybrane tytuly namietnie odmawiaja posluszenstwa podczas gry sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy wy na pewno gracie w mgo? a może ja mam coś innego? mi wszystko pięknie chodzi, nawet lagów ostatnio nie mam, gram o różnych godzinach, jak na servie jest 400 osób i jak 900, nie laguje mi, nie wywala mnie, innych też, a i łącza szybkiego nie mam (1mb do tego podpięte 3 kompy + ps3), spróbujcie pobawić się opcjami sieciowymi w mgo, może to wam pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko masz, ale ja w sytuacji kiedy wiem, ze przeciwnik stoi za rogiem a ja juz mam przygotowanego HeadShota on wyskakuje ja strzelam on strzela (ja pierwszy oddaje strzaly) ja gine, jemu nawet mm zycia nie zeszlo a w miejsce gdzie celowalem i jego glowa byla na scianie za nim nawet nie bylo sladu kul, a bylo to w waskim przesmyku w MM, a na nastepnym serverze ktory wg statystyk jakosci polaczenia jest taki sam i ludzie wcale gorzej nie graja jestem 1 na liscie. Jest raz tak raz do dupy bez kitu loteria niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
emu nawet mm zycia nie zeszlo a w miejsce gdzie celowalem i jego glowa byla na scianie za nim nawet nie bylo sladu kul

tak się niestety czasami zdarza ale to raczej bug nie lag :/ spróbuj celować trochę niżej, gdzieś tak w szyję i powinno zaliczyć HS'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania: 1- Co daje mi zaliczenie treningu i od czego to zalezy? 2- Jak moge powiedziec "sorry", "nice" itp. w menu szybkich odpowiedzi (select) nie ma tych zwrotow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1 - Szczerze nie wiem, bo sam przystąpiłem do normalnej gry bez trenowania. I myślę że każdy kto ukończył.. ba.. nawet ktoś kto trochę grał w singla, bez tego treningu w multi sobie poradzi.

2 - Pamiętaj, że w menu select masz kilka grup wypowiedzi. Polecał bym Ci obczaić je wszystkie. Dokładnie "Sorry", z tego co pamiętam, jest to [sELECT] [PRAWO] [GÓRA].

EDIT: Jest szansa na jakąś ustawkę wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 pytania: 1- Co daje mi zaliczenie treningu i od czego to zalezy? 2- Jak moge powiedziec "sorry", "nice" itp. w menu szybkich odpowiedzi (select) nie ma tych zwrotow...

1) Trening zaliczony przez instruktora daje wam nowego skill'a, INSTRUCTOR czy jakoś tak to się piesze, anyway zajmuje 1 slot i mamy odzywki jak instruktor za miast tych podstawowych.

2) Dajesz select i wybierasz jaka pod jaka akcje chcesz coś zakomunikować, ja osobiście używam tylko Go!Go!Go! albo Uh Huh! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mgo tylko na serwach 1v1 i 2v2 nie ma lagów potem są minimalne, a na 16 osób nigdy nie widzałem serwerów bez lagów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×