Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak bym kupil nowego MGS4 to bym mial juz normalnie no nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego poprostu nie mogli zrobic kupowania tych rzeczy z PSSTORE! wkoncu to exclusive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se na luzz z mailami do konami. Ja dostalem pozytywna odpowiedz, w ktorej stwierdzili, ze przywroca mi stare konto na ktorym mialem postac... i tyle, sprawa stoi w miejscu. Zero dalszego odzewu, gdyby nie ten topic to bym o tym zapolmnial.

Konami ma wy...ane na graczy "3go swiata", przykre, ale prawdziwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a myślałem, że po około miesiącu od wysłania maila coś z tymi kontami zrobią. Sam chciałem wysłać, bo też mam nowe konto i nie mogę grać, a tu kupa. No cóż, i tak mnie MGO tak nie wciągnęło jak MGS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogrywa ktoś tu w ogóle jeszcze w MGO ;|? jak tak to pisać na PSNID: Fuviks ;D bo poprostu tak mało osób ze nie da sie grac ;< szuka cholernie długo ;/////////// Przepraszam jednak zle id podalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja pogrywam tyle że chyba podałeś zły ID bo nie da się nic do Ciebie wysłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennie około 5-10 osób z klanu Demony Wojny (uczestnicy tego forum) grają partyjki od około 21 Zainteresowanych zapraszamy do lidera klanu którym jest rucus1910.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziek Patyk ale juz dwa razy oglaszalem rekrutacje i nic...wyatarczy cofnac sie o 2-3 strony i wszystko jest wytlumaczone,ale nadal zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z Wami bym pograł (DW), ale mam grę z regionu "3" -.-

Podczas bety fajnie było ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm okey mój prawidłowy PSNID to :Fuviks, i jeszcze jedno czy ktoś mogłby mi wytłumaczyć jak sie tam osiąga poziom ? bo raczej nie ma tak jak w COD4 ze za zabicie ludzi + Jakies tam Cele tutaj jest chyba za ilosc godzin spedzonych w grze czy jak ?:s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm okey mój prawidłowy PSNID to :Fuviks, i jeszcze jedno czy ktoś mogłby mi wytłumaczyć jak sie tam osiąga poziom ? bo raczej nie ma tak jak w COD4 ze za zabicie ludzi + Jakies tam Cele tutaj jest chyba za ilosc godzin spedzonych w grze czy jak ?:s

Bardziej za "ludzi + Jakies tam Cele" a nie ilość godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da się gdzieś te cele jakoś sprawdzić ? mam na myśli te cele ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cel to glowa przeciwnika, znajdziesz ja nad karkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkretna odpowiedz,a tak serio zajmuj w kazdej grze 1 miejsce to zobaczysz jak level idzie w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakas lipa z tymi LVL'ami mialem 7 lvl mimo tego, ze zajmowalem dobre miejsca w tabeli (od 1 do 3) w ciagu 2 dni spadl mi lvl do 5... Teraz mam 6 i nawet nie wiem w jaki sposob. Moim zdaniem ilosc wygranych gier, score maja duzy wplyw na LVL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie, miałem lvl6, walnąłem sobie wczoraj ostrą nockę na same snajperki gdzie przeważnie jest w najgorszym wypadku trzeci, po szpilu sprawdziłem statsy licząc że będę miał 7 a tu spadł na 5 wtf !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rucus no z forum słaby odzew. Już częściej się Polacy na których trafiamy podczas meczyków pytają

Mi ciągle stoi na 4. Powinno imho już awansować;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5 i dalej ani rusz . zawsze staram sie grac jak najlepiej i mimo tego nic . Sprawdzałem statystyki innych i wiele osób mających lvl np. 6 czy nawet 7 niema nic specjalnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 4 lvl. to spadłem na 3 i teraz nie mogę za nic wbić na wyższy, bo mam równe statystyki (po równo śmierci i zabić)... Ale ostatnio nie grałem przez 1 miesiąc w MGO - czasu nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to ja mam przerąbane! Jak grałem na początku stosunek był 1:4. No i teraz ciężko nadgonić. Staram się mieć dobre ratio ale długo trzeba będzie poprawiać Rafix to może zagrasz coś ze mną jutro np.? 1 vs 1

Rafix statystyki chyba roli nie odgrywają, bo ja tam wbijałem na wyższe a ratio słabe było. Chodzi o gre i miejsca zajmowane;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że nie rozumiecie zasad zdobywania lvli to proste, wiec...

załóżmy masz level 4 i jak zabijesz osobe co ma level mniejszy od twojego to dostajesz iles tak punktów, jak zabijesz osobe o wyzszym levelu od swojego to dostajesz za nia 2 razy wiecej punktów. Zaś jesli nas zabije osoba z wyzszym levelm to tracimi nie wiele punktów, ale jak nas zabije słabszy level od naszego to tracimy 2 razy wiecej. Wiec jak gramy na serwie gdzie osoby maja 3-4 level a my 7 przykładowo to przy smierci sporo tracimy w stosunku ile zyskujemy przy zabijaniu low leveli.

Wiec morał taki że jak chcemy dobrze levelowac to musimy grac z osobami o wyższym poziomie od naszego, można grac i ze słabszymi ale trzeba miec naprawde dobre ratio aby wychodzic na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he i tu sie zaczyna klopot, bo ludzie zazwyczaj maja 5 lvl a z wyzszymi niz 7 to jeszcze nawet nie gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
He he he i tu sie zaczyna klopot, bo ludzie zazwyczaj maja 5 lvl a z wyzszymi niz 7 to jeszcze nawet nie gralem tongue.gif

to jeszcze mało widziałeś gdybyś zobaczył w akcji 9lvl ;] każdy kto się wychylił HS dostawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze że nie rozumiecie zasad zdobywania lvli to proste, wiec...

załóżmy masz level 4 i jak zabijesz osobe co ma level mniejszy od twojego to dostajesz iles tak punktów, jak zabijesz osobe o wyzszym levelu od swojego to dostajesz za nia 2 razy wiecej punktów. Zaś jesli nas zabije osoba z wyzszym levelm to tracimi nie wiele punktów, ale jak nas zabije słabszy level od naszego to tracimy 2 razy wiecej. Wiec jak gramy na serwie gdzie osoby maja 3-4 level a my 7 przykładowo to przy smierci sporo tracimy w stosunku ile zyskujemy przy zabijaniu low leveli.

Wiec morał taki że jak chcemy dobrze levelowac to musimy grac z osobami o wyższym poziomie od naszego, można grac i ze słabszymi ale trzeba miec naprawde dobre ratio aby wychodzic na plus

hmm wielkie dzięki teraz wszystko rozumiem :> jeśli tylko będe mieć czas to zaczne tego stosować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×