Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

I kto miał racje UDAŁO SIĘ !! Nareszcie ! Po godzinie prób Jestem gotów na betę Metal Gear Online

Ale będzie fajnie

Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja już kończyłem rejestrację a tu nagle, że zerwało połączenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ta wiadomość na stronie oficjalnego blogu dotyczy bety na rynek us choć zapewne w europejskiej tez będzie trzeba wpisać ten ID ale dziwne ze nic SCEE nie napisali o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobralem bete...sciagnal sie updejt (razem mgo wazy ponad 1.4GB) i trzeba miec konto na konami.

beta nie korzysta z nicku z psn... tylko wlasnie z tego calego game id.

przy logowaniu podaje sie game id i haslo... i jest odsylacz do strony konami. beta cala w jezyku ang. (sciagnieta za pomaca kodu jp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi przyjacielu skad ja zassales,przeciez dzis premiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez japonskie konto (nie mozna tego nazwac, ze z jp psstore). wpisalem kod ktory wczesniej dostalem i sie pobralo.

nawet nie widzialem napisu informujacego, ze serwery zostaja otwarte 21 IV... bo nie idzie sie zarejstrowac na tym calyk id.konami.net :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagac bo juz jest (741MB) !! Wlasnie pojawil sie update PS Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znac, juz cale 60%, transfer okolo 350kB/s sie utrzymuje - bez szalu ale nie jest zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od rana. Trzeba posiadac Konami ID

I już jest update 1.1 do MGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nie pogram bo po:

1. Nie mam konami ID

2. PS3 w serwisie

Dajcie jakieś screeny filmiki jak będą servery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym blogu sony, ktos sie tam wypowiadal, ze teraz potzrebne jest konami id, wiec nie mozesz zapraszac znajomych bo nei jest to powiazane z PSNid, a w normalnym MGO ma byc juz to przypisane do PSNid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sciagnieta i zainstalowana (823MB na hdd) ale na chwile obecna mam same network error'y, chyba juz sie ludzie rzucili

rzut oka na szybko:

17042008406xb5.th.jpg 17042008407ap7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu z tym ściąganiem i graniem w EUMGO? Co jest potrzebne?

P.S.

Piciu fajny masz themik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz sciaglem mgo .Instalacja przebiegla bardzo szybko.Zaczlanczam gre , wpierw obejrzalem trailer , fajny.Lecz gdy daje start game pyta sie o jakies regulamin daje , yes i nagle server error cos tam ale to przez to ze nie ma serverow jeszcze prawda ?

wersja mojego mgo 1,00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma, beda dopiero 21 ja juz sciagam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo

@misiopuchatek

u picia to nie themik tylko ikona ktora ukazuje sie po najechaniu na prawie kazda gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Klucze Konami byly wysylane do osob z Ameryki i Japoni ktore zamowily przedpremierowo gre MGS 4:) MY mamy mozliwoesc zagrania w Bete dziki sciagnieciu z pss...Bedziemy mogli zagrac dopiero/juz w poniedzialek i nie beda potrzebne zadne klucze.....Gra jest przypisana do jednego konta na konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze udostepnili gre wczesniej ale servery beda dopiero 21, tak wiec kazdy ma 4 dni na dooooookladne obejrzenie menu i trailera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to ze udosyepnili gre wczesniej ale servery beda dopiero 21, tak wiec kazdy ma 4 dni na dooooookladne obejrzenie menu i trailera

Testy zaczynająsię, tak jak już wspomniał ktoś przede mną, 21 kwietnia i kończą się 6 maja, więc jak widzisz nie jest do zbytnio długi okres czasu. Konami udostępniło betę kilka dni wcześniej graczom, aby ściągnęło ją jak najwięcej ludzi, bo z pewnością znajdzie się wielu graczy, którzy nie będą mieli zielonego pojęcia o tym, że czas gry w tą betę jest mooocno ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja dochodze do momentu pobierania pactcha v.1.01, oraz mozliwosci wyboru pomiedzy sciaganiem z http lub z "torrenta", i tu po wybraniu opcji wyskakuje error braku polaczenia. Co do AGREEMENT (yes/no), jest bardzo dluuga lista, i gdzies pod koniec jest mowa o konamiid i tym co jest potrzebne do rejestracji wiec moze bedzie potrzebne, ja juz nic nie wiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja lepiej napiszę, że gra śmiga w 1080p... A Kojima mówił, że MGS4 w 720p tylko będzie (kiedyś dawno temu). Nie no supcio. A już się martwiłem. Niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest skalowane do 1080p z 720p, jak w GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej stawiam na pełne 1080p... choć kto wie kurde już nie moge siędoczekać aż przyjde do domu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×